₺1.099,99 KDV Dahil
₺3.959,99 KDV Dahil
₺999,99 KDV Dahil
₺2.879,99 KDV Dahil
2
₺699,99 KDV Dahil
₺1.999,99 KDV Dahil
%65 İndirim
%65İndirim
Haftanın Ürünü
1
₺499,99 KDV Dahil
₺1.399,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
₺2.559,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
₺2.239,99 KDV Dahil
₺1.099,99 KDV Dahil
₺3.679,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
₺2.879,99 KDV Dahil
₺1.099,99 KDV Dahil
₺3.599,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
₺2.699,99 KDV Dahil
₺599,99 KDV Dahil
₺2.599,99 KDV Dahil
₺599,99 KDV Dahil
₺2.209,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
₺2.239,99 KDV Dahil
₺999,99 KDV Dahil
₺2.879,99 KDV Dahil
₺899,99 KDV Dahil
₺2.699,99 KDV Dahil
₺899,99 KDV Dahil
₺2.699,99 KDV Dahil
1
₺899,99 KDV Dahil
₺2.239,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
₺2.399,99 KDV Dahil
1
₺699,99 KDV Dahil
₺2.209,99 KDV Dahil
1
₺799,99 KDV Dahil
₺3.239,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
₺2.339,99 KDV Dahil
%66 İndirim
%66İndirim
Ücretsiz Kargo
Fırsat Ürün
₺699,99 KDV Dahil
₺2.209,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
₺2.339,99 KDV Dahil

Nevresim Seti

Nevresim Seti Ne İşe Yarar?

Günün yorgunluğunu attığınız, bazen yalnız kalıp kendinizle vakit geçirdiğiniz, hazırlanmak için saatlerce vakit geçirdiğiniz yatak odalarınız evinizin bize özel kısımlarından biridir. Bu oda içerisindeki her şeyin sizin rahatınız için planlanmış olmasını istersiniz. Özellikle yatağınız ve yorganınızın kişisel ihtiyaçlarınıza uygun bir nevresim seti ile kullanılması da oldukça önemlidir. 

Bu rahatlığı sağlayabilecek yastığınızın ayrılmaz parçaları yastıkyorgan, battaniye ve pikelerimizin güzel kumaşlarla ve desenlerle bazen de sadelikle sarılmış bir nevresim setine sahip olması bizim için güzel bir detaydır. İşte tam da bu noktada English Home nevresim seti , size aradığınız konforu sunar. 

Nevresim seti içerisinde battaniye, pike ve yorganlara geçirebileceğiniz nevresimler ve yastığınıza geçirebileceğiniz yastık kılıfları bulunur. Böylelikle yatağınızı ve odanızı istediğiniz şekilde dekor edebilmenizi sağlar. 

Farklı desenlerin yanı sıra aynı zamanda pamuklu nevresim seti ve saten nevresim seti seçenekleri English Home’un modern tasarımlarıyla odanızı ve yatağınızı keyfinizce renklendirebilirsiniz! 

Nevresim Seti Nasıl Kullanılmalıdır?

Nevresim setinizi kullanmadan önce dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta vardır. Kullanacağınız yastık, yorgan, battaniye ve pike boyutları seçeceğiniz English Home Nevresim seti içinden çıkan nevresim ve yastık kılıfının boyutlarına uygun olmalıdır. Boyutların birbirinden farklı olması durumunda nevresiminiz ve yastık kılıfı bol ya da küçük gelebilir. 

Nevresim setinizin içinden çıkan yastık kılıfını yastığınıza geçirdikten sonra nevresimi ise yorganınıza, battaniyenize veya pikenize geçirebilirsiniz. 

Birbirinden farklı boyutlarda ve desenlerde aradığınız uygun fiyatlı yeni sezon Nevresim Setleri English Home’da sizleri bekliyor!  

Nevresim Seti Hangi Parçalardan Oluşur?

Çift kişilik, tek kişilik ve king size boyutlarıyla farklı seçenekler sunan English Home’un Nevresim Seti, yastık kılıfı ve nevresim olmak üzere iki farklı parçadan oluşmaktadır. 

Çift kişilik nevresim seti ve King Size nevresim seti içerisinde iki adet yastık kılıfı ve bir nevresimden oluşurken; tek kişilik nevresim seti içerisinde bir adet yastık kılıfı ve nevresim bulunur. 

Nevresim Seti Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Herkesin evinin ve yatak odasının dekorasyonunda kullanmayı tercih ettiği tarzlar birbirinden farklıdır. Nevresim seti seçerken dekorasyona uygun tercihler yapmak isteyebilirsiniz. Sadelikten ve dinginlikten hoşlanıyorsanız daha düz renkli seçenekler tercihiniz olabilir. Biraz daha hareketli ve renkli tercihleriniz varsa desenli ve figürlü nevresim setlerine yönelebilirsiniz. Her zevke hitap eden, uygun fiyatlı nevresim seti seçenekleri için English Home nevresim setlerine göz atmayı unutmayın! 

Bunların yanı sıra dikkat etmeniz gereken en önemli husus, nevresim setinin boyutudur. Tercih yaparken yatak ebatlarına dikkat ederek tercih yapmaya dikkat etmelisiniz. Boyutlara uygun yapılamayan tercihler ya bol gelecek ya da yorgan, pike veya battaniye nevresim setini kullanmak istediğinizde içerisinde küçük kalacaktır. Örneğin, tek kişilik yatağınız varsa tek kişilik nevresim seti, çift kişilik bir yatağınız varsa çift kişilik nevresim seti, çift kişilik ama boyut olarak büyük bir yatağınız varsa king size nevresim seti tercih edebilirsiniz. 

Nevresim seti yapımında kullanılan malzeme çeşidi de nevresim seti seçiminde önemli bir rol oynar. Pamuklu nevresim seti , yumuşaktır. Kolayca çamaşır makinesinde yıkanabilir. Yazın terlemeyi önler ve böylelikle kullanım kolaylığı sağlar. Pamuklu nevresim seti , birçok farklı desende ve renkte tercih edebileceğiniz kullanışlı bir tercih olacaktır. 

Saten nevresim seti ise pürüzsüz hissiyatı ile cildinizin üzerinde adeta kayıyormuş gibi bir hissiyat bırakır. Saten kumaş, uyku esnasında cildinize uzun saatler temas etse dahi cildiniz hava alır. Sivilcelenmeye meyilli bir cildiniz varsa saten nevresim seti tercih ederek hava alan özelliği sayesinde sivilce oluşumunun önüne geçebilirsiniz. 

Kolay yıkanabilir ve ütülenebilir olması da nevresim seti seçerken dikkat etmek isteyeceğiniz bir başka detay olabilir. 

Aradığınız birçok farklı özelliği bulabileceğiniz nevresim seti English Home’da sizleri bekliyor! 

Nevresim Seti Ölçüleri Nasıl Olmalıdır?

Yatak odalarımızda kullandığımız yatakların boyutları birbirinden farklı olabilir. Hepimiz yataklarımızı gerek odalarımızın genişliğine göre gerekse kendimiz için en uygun olacak şekilde tercih ederiz. 

Nevresim seti seçerken de yatağımızın ölçülerine uygun tercihler yapmalıyız. English Home Nevresim seti birbirinden farklı yatak ebatlarına uygun olarak üretilmiştir. 

Tek kişilik yatağınız için tercih edeceğiniz nevresim seti tek kişilik ise nevresimin boyutu 160x220 cm, yastık kılıfının boyutu 50x70 cm olacaktır. 

Çift kişilik yatağınız için çift kişilik nevresim seti tercih etmek isterseniz içerisindeki nevresimin boyutu 200x220 cm, 2 adet yastığın boyutu 50x70 cm olacaktır.. 

Çift kişilik ancak boyutu büyük olan yatağınız için tercih edebileceğiniz nevresim seti: king size nevresim seti olacaktır. Bu set içindeki nevresimin boyutu 240x220 cm, yastıkların boyutu ise 50x70 cm olacaktır.. 

İster tek kişilik , ister çift kişilik , isterseniz king size nevresim seti tercih edin; isteğinize uygun her türlü çeşit modern tasarımlı nevresim seti English Home’da!. 

Nevresim Seti Kumaşları Nasıldır?

Günün yorgunluğunu attığımız yatak odalarımızda kullandığımız her şeyin, bizi özel ve iyi hissettirmesini isteriz. Yatağımıza uzanıp bütün gün yaşadıklarımızı o yatağın dışında bıraktığımızda, bizi saran yastık ve yorganımızın tenimizi iyi hissettirmesi bize iyi gelecektir. 

Bu noktada nevresim seti tercih ederken dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de kumaşıdır. Hem kullanım açısından hem de cildiniz için en doğru nevresim seti kumaşını seçmek oldukça önemlidir. 

Birbirinden farklı şık tasarımlı pamuklu nevresim seti ve pamuklu-viskon nevresim seti seçeneklerini English Home’da bulabilirsiniz. 

Nevresim Seti Nasıl Yıkamalıyız?

Evimizde ve odalarımızda kullandığımız ve yeni alacağımız herhangi bir ürünün kolay temizlenebilir olması bizim için o ürünü ön plana çıkartan bir özelliktir. English Home nevresim seti tercih ettiğinizde yıkama talimatları oldukça basittir. 

English Home’dan ister pamuklu nevresim seti ister saten nevresim seti tercih edin, çamaşır makinesinde 30° sıcaklıkta yıkayabilirsiniz. Tek kişilik , çift kişilik veya king size nevresim seti tercih etmiş olmanız yıkama talimatlarında herhangi bir değişikliğe yol açmaz. 

Kolay yıkanabilen birbirinden farklı renk ve desen alternatifleriyle yeni sezon uygun fiyatlı nevresim seti English Home’da sizler için bekliyor! 

Nevresim Seti Ve Nevresim Takımı Arasındaki Farklar Nelerdir?

Sıkça birbirlerine karıştırılan hatta aynı zannedilen nevresim takımı ve nevresim seti aslında birbirlerinden ayrı iki tekstil ürünüdür. Nevresim seti içerisinde yastık kılıfı ve nevresim vardır. Nevresim takımı içerisinde ise tıpkı nevresim seti gibi yastık kılıfı ve nevresim olmasının yanı sıra bir de çarşaf bulunur. Bu bakımdan, kullanılan kumaş türü sebebiyle de maliyet açısından farklılık gösterirler. 

Nevresim Seti Uzun Ömürlü Olabilmesi İçin Ne Yapmak Gerekir?

Satın aldığımız nevresim seti kullanım ömrünün uzun olmasını bekleriz. Özellikle severek aldığımız her ürün bizim için özel olur ve yıllar boyunca kullanmak isteriz. Tercih edeceğiniz English Home nevresim setlerinin uzun ömürlü kullanımı için yıkama talimatlarına uygun yıkamak gerekir. Bunun yanı sıra nevresim seti kullanım talimatlarına da dikkat ederek kullanmanız tavsiye edilir. Kurutma makinesi ile kurutulması önerilmeyen nevresim setiniz uygun bir yere sererek kurutmanız, kullanım ömrünü artırmak için uygulayabileceğiniz bir adımdır. 

Nevresim Seti Ne Kadar Zamanda Bir Yıkanmalıdır?

Nevresim seti yıkama tercihleri mevsime ve tercihinize göre değişiklik gösterebilir. Nevresim setini mevsim kış ise haftada bir veya on günde bir yıkayabilirken; yazın ise haftada bir hatta haftada iki olacak şekilde yıkayabilirsiniz. 

Nevresim Seti Fiyatları Nelerdir?

English Home nevresim seti fiyatları kullanılan kumaş türü ve boyutlara göre değişiklik gösterebilmektedir. Boyutları ve kumaş türü aynı olsa dahi kullanılan desen sebebiyle de farklılık gösterebilir. Saten , pamuklu kumaş türü birbirinden farklı fiyatlara sahipken, farklı ebatlı nevresim setleri de fiyat olarak aynı değildir. 

Her bütçeye uygun, ihtiyacınıza yönelik aradığınız nevresim setlerine en uygun fiyatlarla English Home’da ulaşabilirsiniz!  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR