₺399,99 KDV Dahil
₺1.599,99 KDV Dahil
₺449,99 KDV Dahil
₺1.599,99 KDV Dahil
4
₺399,99 KDV Dahil
₺1.119,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
₺1.599,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
₺1.439,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
₺1.439,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
₺1.359,99 KDV Dahil
₺349,99 KDV Dahil
₺1.279,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
₺1.439,99 KDV Dahil
%72 İndirim
%72İndirim
Haftanın Ürünü
₺499,99 KDV Dahil
₺1.439,99 KDV Dahil
1
₺799,99 KDV Dahil
₺2.549,99 KDV Dahil
₺499,99 KDV Dahil
₺1.699,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
₺1.439,99 KDV Dahil
%72 İndirim
%72İndirim
Haftanın Ürünü
1
₺499,99 KDV Dahil
₺1.799,99 KDV Dahil
₺499,99 KDV Dahil
₺1.799,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
₺2.549,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
₺1.359,99 KDV Dahil
₺349,99 KDV Dahil
₺1.359,99 KDV Dahil
₺1.199,99 KDV Dahil
₺2.699,99 KDV Dahil
₺499,99 KDV Dahil
₺1.199,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
₺1.439,99 KDV Dahil
2
₺399,99 KDV Dahil
₺1.359,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
₺1.439,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
₺1.759,99 KDV Dahil
₺449,99 KDV Dahil
₺1.659,99 KDV Dahil
₺449,99 KDV Dahil
₺1.699,99 KDV Dahil
₺349,99 KDV Dahil
₺1.599,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
₺1.099,99 KDV Dahil

Tek Kişilik Pike

 Tek Kişilik Pike Modelleri

Yatak odanızın stilini tamamlayacak olan birbirinden kaliteli tek kişilik pike modelleri English Home’da sizleri bekliyor. Yatak odanıza benzersiz bir dokunuş yapmak istiyorsanız English Home’u ziyaret edebilirsiniz.

 

Tek Kişilik Pike Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yatak odalarının vazgeçilmez tekstil ürünlerinden biri şüphesiz pikelerdir. Yatak odalarınızın görünümünü tamamen değiştirecek olan pikeleri seçerken göz önünde bulundurabileceğiniz birkaç husus bulunmaktadır. Bu hususların ilki: pikeyi sereceğiniz yatağın ölçülerine uygun düşen bir pikeyi seçmek olacaktır. Birçok farklı modele sahip olan pikelerin çeşitli ebatları bulunmaktadır. King size pike, tek kişilik pike ve çift kişilik pike modellerinin ölçüleri farklılık gösterir. Tek kişilik bir yatağa sahipseniz yatağınızın ölçülerine uygun tek kişilik pike alternatifleri sizler için uygun olacaktır. Yatak ölçülerine uygun olarak almadığınız pike modelleri odanızın estetiğini bozabilir ve dilediğiniz bir görünüm oluşturmayabilir.

Tek kişilik pike seçerken göz önünde bulundurabileceğiniz bir diğer nokta, pikeyi kullanacağınız odanın stilidir. Zamanla değişen kullanıcı zevklerine göre modern tasarımlar ile sizlere sunulan sayısız pike modeli bulunmaktadır. Düz renk, desenli, baskılı, işlemeli pike modelleri odalarınızın ve sizin tarzını tamamlayacak olan şık alternatiflerdir. Odanızın tarzına uygun bir pike ile kişisel alanınızda kendinize özgün bir hava oluşturabilirsiniz. Özellikle yaz aylarının vazgeçilmez ev tekstili ürünlerinden biri olan yazlık pike modelleri ile hem serin akşamlarda ısınabilir hem de odanızın estetik görünümünü artırabilirsiniz. English Home’un kaliteli tek kişilik pike seti modelleriyle yatak odanızın havasını değiştirebilirsiniz.

Zevklerinizin yanı sıra pikenin dayanıklılığına dikkat etmek de oldukça önemli bir detaydır. Kolayca deforme olan bir pike modeli uzun yıllar kullanılamayacağı gibi kötü bir görüntüye de sebep olabilir. Pikenin üretiminde kullanılan kumaşların kaliteli ve herhangi bir alerjik reaksiyona sebebiyet oluşturmayacak ipliklerden yapılmış olması büyük önem taşır. English Home’un sade ve doğal tarzıyla üretilmiş olan yazlık tek kişilik pike modelleri tercih edebileceğiniz kaliteli alternatifler arasındadır. Kendinize ve yatak odanıza uygun, kaliteli pike modelleri arasından dilediğinizi seçerek hem odanızın stilini tamamlayabilir hem de uyku kalitenizden ödün vermeden rahat bir uyku çekebilirsiniz.

 

Tek Kişilik Pike Ölçüleri Nelerdir?

Serin yaz günlerinde ısınmak amacıyla da kullanabileceğiniz pikeler, odanızın stilini tamamen değiştirir ve estetik bir görünüm oluşturur. Ancak seçtiğiniz pikelerin beklentilerinizi karşılamasını diliyorsanız uygun ölçülerdeki alternatifleri tercih etmelisiniz. Genellikle çocuk ve genç odaları için tercih edilen tek kişilik pike ölçüleri 150x220 cm’dir. Üretimlerinde pamuk, viskon, polyester gibi materyallerin kullanılabildiği tek kişilik pike modelleri, piyasadaki tüm tek kişilik yataklar için uygun ebatlardadır. Özellikle pamuklu kumaşlardan üretilmiş olan tek kişilik pikeleri dört mevsim tek kişilik yataklarınızda tercih edebilirsiniz. English Home’un birbirinden şık tek kişilik pike takımı modelleri arasından dilediğinizi seçerek odanızın görünümünü kendi tarzınıza göre şekillendirebilirsiniz.

Pikeler, renkler ve desenler kullanılarak tasarlanan ve çeşitli ebatlarla yataklara uygun hale getirilen yatak odası tekstil ürünleridir. Tek kişilik pikeler, tek kişilik yatakların ölçüleri göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Tek kişilik yataklar, piyasa içinde farklı ölçülerde bulunabilmektedir ancak tek kişilik pike yatak örtüsü modelleri birçok tek kişilik yatağa uygun ölçülere sahip olarak üretilir. 150x220 cm ebatlarına sahip olan tek kişilik pike modelleri oldukça kullanışlı alternatifler arasında yer alır. Piyasada farklı ölçülerdeki tek kişilik yataklara da kolayca uyum sağladığından kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Pamuk, viskon, polyester gibi kumaşlardan üretilen pike modelleri tek kişilik yataklarınıza uyum sağlayarak odanızın atmosferini değiştirecektir.

Yaz aylarında kalın yorgan ve battaniyelerin yerini alan hafif tek kişilik pamuk pike modelleri, oldukça kullanışlı tekstil ürünleridir. Tek kişilik yataklar için uygun modellere sahip olan pike modellerini sadece yatak odasında değil oturma odalarınızda, kanepelerinizde de kullanabilirsiniz. 150x220 cm ölçülerinde olan tek kişilik pike modelleri tek kişilik yataklar için uygun ebatlardadır. Fazla uzun ya da kısa değildir, dolayısıyla uyurken sizleri ölçüleri dolayısıyla rahatsız etmez. English Home’un kaliteli materyaller kullanarak üretmiş olduğu tek kişilik pike modelleri ile hem rahat bir uyku deneyimi yaşayabilir hem de serin yaz günlerinde bunalmadan uyuyabilirsiniz.

 

Tek Kişilik Pike Nasıl Temizlenir?

Yaz aylarının en çok kullanılan yatak odası tekstil ürünlerinden biri olan pikelerin temizliği oldukça pratiktir. Hafif yapıları sayesinde rahatça temizlenen pikeleri çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Ancak çamaşır makinesinde yıkamadan önce pikenizin hangi materyaller kullanılarak üretilmiş olduğuna dikkat etmeniz gerekebilir. Bazı pike modelleri çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanabilirken bazı modeller ise 40 derecede de yıkanmaya uygun olabilir. Baskılı ve desenli pike modelleri fazla sıcak suya maruz kaldıklarında estetik görünümlerini yitirebilir. Dolayısıyla pikelerinizi çamaşır makinesinde yıkamadan önce etiketlerini kontrol edebilir, pratik bir şekilde yıkayabilirsiniz.

Pikeler, farklı tasarımlar ile çeşitlendirilmiştir ve birçok kullanıcının zevkine hitap eder. Günlük olarak kullanabileceğiniz pike modelleri daha sade ve minimal, dekoratif olarak tercih edeceğiniz pikeler ise daha süslü tasarımlara sahip olabilir. Günlük olarak kullanıma uygun olan pike modellerini çamaşır makinesinde kolayca yıkamak mümkünken dekoratif amaçlarla kullanılan pikeler için aynı şey mümkün olmayabilir. Dekoratif amaçlarla kullanılan tek kişilik pike modelleri işlemeli ve nakışlı olabilir. Bu modeller makinede yıkandığında estetik görünümlerini yitirebilir. Dolayısıyla çamaşır makinesinde yıkamak için uygun modeller içinde sayılamazlar. Bu pike modelleri için kuru temizleme yapmayı tercih edebilirsiniz. Böylelikle uzun yıllar pikelerinizin güzel görünümü bozulmaz ve yatak odanızı süslemeye devam edebilir.

Pikeler, özellikle yaz aylarında kullanılan örtüler olduğundan ter ve neme sık sık maruz kalırlar. Ter ve nem ise bakteri oluşumuna davetiye çıkaran faktörlerdir. Dolayısıyla sağlıklı bir uyku çekmek için kullanmış olduğunuz pikelerin düzenli olarak temizlenmesi ve yıkanması gerekir. Yazın kullanmakta olduğunuz pikeyi haftada bir kez değiştirebilir ve temizliğini yapabilirsiniz. Günlük olarak kullanmayı tercih edeceğiniz pikeleri daha sade ve minimal tasarımlı pike modellerinden seçebilirsiniz. Bu sayede pratik bir şekilde temizleyebilirsiniz. Pikelerinizi düzenli aralıklarla değiştirmediğiniz takdirde çeşitli cilt sorunlarıyla karşı karşıya gelebilir ya da uyku kalitenizde düşüş yaşayabilirsiniz.

 

Tek Kişilik Pike Fiyatları Ne Kadar?

Tek kişilik pike modellerinin fiyatları birçok unsura bağlı olarak değişkenlik gösterdiğinden belli bir fiyat aralığı verilemeyebilir. Piyasa içinde çeşitli özelliklere sahip olan tek kişilik pike modelleri yer almaktadır. Üretim standartlarının değişkenliği fiyatlara da yansıtılabilir. Pikelerin üretimlerinde kullanılan materyallerin özellikleri fiyat unsurunu değiştiren bir etkendir. Pike modelleri pamuklu ve viskoz gibi farklı kumaşlar kullanılarak üretilmiş olabilir. Kumaşın özellikleri doğrultusunda fiyatlarda da farklılık gözlemlenecektir. Bunun dışında pikenin ait olduğu sezon da fiyata yansır. Yeni sezon için üretilen pike modellerinin fiyatları genellikle geçmiş sezonlardaki pike modellerinden farklı olacaktır. Dört mevsim kullanıma uygun olan ve pamuklu kumaşlardan üretilen pike modellerinin fiyatları, sezonluk olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Pek çok unsura bağlı olarak değişen tek kişilik pamuklu pike fiyatları; baskılı, desenli ve desensiz seçeneklerde de farklılık gösterebilir. Bazı pike modelleri çeşitli dijital baskılarla kullanıcıların zevklerine yönelik olarak süslenebilir. Çiçek desenleri başta olmak üzere çeşitli desenlerle benzersiz bir görünüme kavuşan pikeler, tek renk tek kişilik pike modelleriyle minimal bir çizgiye bürünebilir. Canlı renkler ile benzersiz bir görünüme kavuşturulan dekoratif pikelerin de fiyatları üretim maliyetlerine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Bu gibi özellikler fiyat unsurunu etkileyen faktörlerdir. Tercih edeceğiniz pike modelinin ebatları da fiyatı etkiler. English Home’un kendine has tarzıyla harmanladığı tek kişilik yazlık pike modellerinden kendi zevkinize ve bütçenize uygun alternatifleri tercih ederek yatak odalarınızın dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

 

 

 
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR