₺549,99 KDV Dahil
₺1.979,99 KDV Dahil
₺989,99 KDV Dahil
₺1.979,99 KDV Dahil
₺349,99 KDV Dahil
₺1.239,99 KDV Dahil
%72 İndirim
%72İndirim
Haftanın Ürünü
İndirim %10
0.90
₺379,99 KDV Dahil
₺1.169,99 KDV Dahil
₺549,99 KDV Dahil
₺1.979,99 KDV Dahil
₺379,99 KDV Dahil
₺1.169,99 KDV Dahil
₺379,99 KDV Dahil
₺1.519,99 KDV Dahil
₺984,99 KDV Dahil
₺1.969,99 KDV Dahil
₺609,99 KDV Dahil
₺1.219,99 KDV Dahil
₺549,99 KDV Dahil
₺1.979,99 KDV Dahil
₺549,99 KDV Dahil
₺1.979,99 KDV Dahil
₺594,99 KDV Dahil
₺1.189,99 KDV Dahil
₺379,99 KDV Dahil
₺1.169,99 KDV Dahil
₺719,99 KDV Dahil
₺1.439,99 KDV Dahil

Çift Kişilik Lastikli Çarşaf

Çift Kişilik Lastikli Çarşaf Modelleri

 

Yatak odanızın önemli bir eşyası olan yatakları, şık ve konforlu detaylar taşıyan çarşaflarla örtmek isteyebilirsiniz. Zamanla eskiyen ve ilk günkü özelliklerini kaybetme ihtimali olan yatakların üzerine koruyucu bir çarşaf geçirmeniz önerilir. Bu işlem için kullanabileceğiniz çok sayıda ürün bulunur. Söz konusu ürünler arasında çift kişilik lastikli çarşaflar ve nevresim takımları ön plana çıkar. Yatakların kenarlarına ve köşelerine rahatça geçirilen bu ürünler, siz istemediğiniz sürece yerinden çıkmaz. Böylece daima keyifli ve rahat bir kullanım şansı verir.
 

 

Tek kişilik lastikli çarşaflarda olduğu gibi çift kişilik lastikli çarşaf modellerinde de standart ölçüler sayesinde ürünler farklı yatak tiplerine uyum sağlar. Yatağın tüm bölümlerinde tam örtücülük sağlar. Koruma işlevini her bölümde başarıyla yerine getirir. Ayrıca yatağa konforlu bir şekilde geçirilir. Esnek bir yapıya sahip olan bu çarşaflar, fazla efor sarf etmenize gerek kalmadan kullanıma hazır hale gelir. Böylelikle hem takılırken hem de çıkarılırken işlerinizi kolaylaştırır. Bu ürünleri yatağınıza zorlanmadan örtebilirsiniz.

 

 

Söz konusu çarşaflar, farklı tasarım detaylarıyla dikkat çeker. Canlı ve soft renklere sahip olan çok sayıda model bulunur. Yatak odanıza uyum sağlayan bu ürünler, kullanıldıkları alanda son derece estetik bir duruş sergiler. Göz zevkinize hitap eden tasarımları sayesinde daima keyifle kullanılır. Farklı renklere sahip olan nevresim takımı modelleri arasında seçim yaparken yaşam alanlarınızda hakim olan tonları göz önünde bulundurabilirsiniz.

 

 

Çift kişilik lastikli çarşaf modellerinde sizi geniş bir yelpaze karşılar. Farklı renklere ve ölçülere sahip çok sayıda ürün mevcuttur. Çeşitli zevklere ve kullanım alanlarına hitap eden bu modeller arasında sizin için uygun olan nevresimi rahatlıkla bulabilirsiniz. Söz konusu nevresimlerde zamansız bir çizgi taşıyan renkler bir adım öne çıkar. Yeşil, beyaz, mavi ve krem gibi pek çok renk seçeneği bulunur. Bu tonlar moda olma özelliğini daima korumayı başarır. Böylelikle her kullanımda aynı şık ve modern görünümü ortaya koyar.

 

 

Çift kişilik lastikli çarşaf modelleri, farklı ölçülere sahiptir. Yatağınızın boyutuna uygun nevresimi bu ürünler arasında zorlanmadan bulabilirsiniz. İlgili çarşaflar, yatağınız her bir bölümünü yeterince kapatır. Böylece dış etkenlere karşı koruma sağlar. Yatağın yüzeyini tamamen örttüğü için istenilen koruyuculuğu sağlar. Ayrıca rahat bir uyku süreci geçirmenize de yardımcı olur. Son derece yumuşak olan bu nevresimlerin üzerinde konforlu bir şekilde uyuyabilirsiniz.

 

 

Çift Kişilik Lastikli Çarşaf Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?
 

Çift kişilik lastikli çarşaf takımı arasında seçim yaparken göz önünde bulundurmanız gereken birtakım hususlar vardır. Bunlardan ilki çarşafın üretildiği kumaşın türüdür. Pamuklu kumaşlar, her mevsimde konforlu bir kullanım sağlar. Hava geçirgenliği olan pamuklu nevresimler, terlemenin etkilerini azaltır. Sıcak yaz günlerinde dahi rahatça uyumanıza olanak tanır. Ayrıca bu ürünler son derece hijyeniktir. Koku ve bakteri oluşumunu önleyen pamuklu çift kişilik çarşafları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Söz konusu ürünler arasında seçim yaparken dikkat etmeniz önerilen diğer hususlar şunlardır:

 

 

●  Yatak ölçülerine uygun olan ürünü seçmeniz gerekir.
 

 

 

●  Yatak odanıza uyum sağlayan renk tonlarını tercih edebilirsiniz.
 

 

 

●  Lastikli çarşaflar kolayca takılıp çıkarılır.
 

 

 

●  Yıkama bakımından konfor sağlayan ürünleri seçebilirsiniz.
 

 

 

 

Renk, materyal ve ölçü gibi kriterlerin yanı sıra nevresim alırken dikkat edebileceğiniz bir başka kriter daha bulunur. Kaymayan bir dokuya sahip olan modelleri kullanım sırasında rahat etmenizi mümkün kılar. Yatağın üzerine sabitlenen lastikli çarşaflar, siz istemediğiniz sürece çıkmaz. Böylece uyku sırasında aradığınız konforu bulmanıza yardımcı olur. Bahsi geçen özellikleri taşıyan modelleri keyifle kullanabilirsiniz.

 

 

Çift Kişilik Lastikli Çarşaf Ölçüleri Nelerdir?

 

 

 

Çift kişilik lastikli çarşaf ölçüleri, modeller arasında değişiklik gösterir. Ürünler yatağın yükseklik, en ve boy gibi ebatlarına göre özel olarak tasarlanır. Bu sayede yatağın her bölümünü gerektiği gibi örter. Açıkta herhangi bir yer bırakmadığı için tam koruma sağlar. Böylelikle yatağın yüzeyinde leke oluşmasını ve renk değişimleri yaşanmasını önler. Farklı ebatlara sahip olan çift kişilik çarşaflar arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

 

 

 

Yatak ebatları modeller arasında değişiklik gösterebilir. Bu nedenle bu yatakların üzerini rahatça örtebilmek için uygun ölçülere sahip çarşafı sermek son derece önemlidir. Söz konusu ürünler içinde 160x200 ve 140x200 cm olmak üzere iki ayrı ölçü seçeneği bulunur. Nispeten daha büyük olan yataklar için 160x200 cm ebatları olan çift kişilik çarşafları tercih edebilirsiniz.
 

 

 

Çift Kişilik Lastikli Çarşaf Nasıl Takılır?
 

Çift kişilik çarşafları yatağınıza takarken, fazla çaba sarf etmenize gerek kalmaz. Lastikli olduğu için esnek bir yapısı bulunan bu çarşafları ilgi alana kolayca takabilirsiniz. Bu işlemi yaparken öncelikle yatağın bir köşesinden başlayabilirsiniz. Takıldığı alana sabitlenen ürünler, siz istemediğiniz sürece yerinden çıkmaz. Bu sayede uyku sırasında olduğu gibi yatağa geçirilirken de konfor sağlar.

 

 

Söz konusu ürünler esnek bir dokuya sahiptir. Lastik kısımlarını yatağın köşelerine ve kenarlarına geçirirken ürünlerin bu özelliğinden faydalanabilirsiniz. Dilediğiniz kadar esneyen çarşaflar, ilgili alanlara oldukça pratik bir şekilde takılır. Ayrıca bu ürünlerin dokusunda ve boyutlarında herhangi bir değişim meydana gelmez. Böylece yatağınızdan çıkardığınız ürünün daima aynı ölçülerde kalması mümkün olur. Kullanımı kadar takılıp çıkarılması da son derece rahat olan bu çarşafları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.
 

 

 

Çift Kişilik Lastikli Çarşaf Nasıl Temizlenir?

 

 

 

Çift kişilik çarşafları temizlerken kullanabileceğiniz birden fazla yöntem bulunur. Bunlardan ilki hem zaman hem de emek bakımından konfor sağlayan çamaşır makinesidir. Makinenin nevresimler için uygun olan yıkama programlarında ilgili ürünleri kısa sürede hijyenik hale getirebilirsiniz. 30 derecede yıkanabilen bu çarşaflarda çekme ve renk solması gibi durumlar meydana gelmez. Diğer nevresimlerinizle birlikte kolayca yıkanır. Böylece hijyenik bir kullanım da mümkün olur.

 

 

Bahsi geçen çarşafları elinizde de rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Kir tutmayan bir dokuya sahip olan ürünler, fazla çaba sarf etmenize gerek kalmadan kısa sürede temizlenir. Bu işlem sırasında canlı renk tonlarını daima korumayı başarır. Ayrıca bu ürünleri dilediğiniz gibi ütülemeniz de mümkündür. Isıya karşı dayanıklı bir dokusu olan çarşafları uygun ısı derecelerinde rahatlıkla ütüleyebilir, daha düzenli bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

 

Çift Kişilik Lastikli Çarşaf Nasıl Katlanır?
 

Çift kişilik lastikli çarşaf, son derece pratik bir şekilde katlanır. Esnek ve yumuşak bir yapısı olan bu ürünleri uzun uğraşlar vermeye gerek kalmadan katlayabilirsiniz. Öncelikle çarşafın üst kısmındaki iki köşesinden tutarak düzleyin ve alttaki köşeler ile birleştirin. Sonrasında lastikli köşelerin olduğu kısımları sıkıştırın. Çarşafı tekrardan ikiye katladığınızda daha küçük bir hale gelecektir. Tüm köşeleri birleştirdiğinizde çarşaf düzgün bir şekilde katlanmış olur.

 

İlgili ürünler, yaşam alanlarınızda hem kullanım sırasında hem de katlandıktan sonra estetik bir duruş sergiler. Fazla yer kaplamadıkları için keyifli bir kullanım sağlar. Çarşaflarınızı yıkadıktan sonra dilediğiniz katlama yöntemini kullanabilir, yatak odanızın uygun bölümlerine yerleştirebilirsiniz.

 

 

Çift Kişilik Lastikli Çarşaf Fiyatları Ne Kadar?
 

 

Çift kişilik lastikli çarşaf fiyatları modeller arasında değişiklik gösterir. Çeşitli boyutlara ve renklere sahip olan bu ürünler arasında her bütçeye uygun bir seçenek bulmak mümkündür. Tamamen pamuktan üretilen çift kişilik lastikli çarşaflar, uzun ömürlü kullanım imkanı verir. Bu ürünler uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanılır. Böylece ömürlük olarak adlandırılan bir nevresime sahip olmanız mümkün hale gelir. Farklı bütçelere hitap eden ürünler arasından sizin için uygun olan modeli English Home kalitesiyle cazip fiyatlarla satın alabilirsiniz.

 
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR