₺199,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
₺149,99 KDV Dahil
₺299,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
2 Al 1 Öde
İndirim %40
0.60
₺159,99 KDV Dahil
₺319,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Haftanın Ürünü
İndirim %30
0.70
₺139,99 KDV Dahil
₺509,99 KDV Dahil
%73 İndirim
%73İndirim
Haftanın Ürünü
₺174,99 KDV Dahil
₺349,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
2 Al 1 Öde
İndirim %40
0.60

Kahve Yanı Su Bardağı

Kahve Yanı Su Bardağı Modelleri Nelerdir?

Sofraların önemli ürünlerinden biri olan kahve yanı su bardakları, Türk kültüründe önemli bir yere sahiptir. Kahvenin yanında su içmek, Türk kahve kültürünün önemli bir parçasıdır. Su, kahvenin lezzetini dengeler ve ağız tadını temizler. Kahve yanı su bardakları, kahvenin yanında su içmek için kullanılan küçük ve ufak boyutlardaki bardaklardır. Kahve yanı su bardaklarının çeşitleri ve modelleri oldukça fazladır. Hem Türk kahvesinin yanında kullanılmasıyla hem de espresso gibi yoğun kahvelerin yanında su ile ikram edilir. Hem kahvenin acılığını azaltmak hem de damak zevkini dengelemek için kahvelerin yanında su ikram edilmektedir. 

Kahve Yanı Su Bardağı Hacimleri Nelerdir?

Kahve yanı su bardaklarının kullanım amacı yoğun kahvelerin yanında kahvenin acılığının hafifletmek için ikram su vermektir. Dolayısıyla bardakların hacmi normal su bardaklarına kıyasla olabildiğince daha küçük boyutlardadır. 

Cam ve kristalin üstünde çeşitli asimetrik şekiller olan kahve yanı su bardağının hacimleri 45 ml ve 65 ml arasında değişmektedir. Cam ve üstünde renkli çiçek motifleri olan modellerde ise hacim 110 ml arasındadır. 

Kahve yanı su bardağı seçerken, kahvenin türünü ve servis miktarını göz önünde bulundurmanız önemlidir. Örneğin, espresso veya Türk kahvesi için küçük bir bardak, latte veya cappuccino gibi kahveler için ise daha büyük bir bardak tercih edebilirsiniz. 

Arkadaşlarınıza kahve saatleri ve ev hediyesi ya da çeyiz alışverişinize küçük dokunuşlar için ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun fiyatlı modeller için English Home mağazalarımızı ve web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Kahve Yanı Su Bardağı Renkleri Nelerdir?

Kahve yanı su bardaklarında kullanılan malzemeye ve işçiliğe göre renkleri farklılık göstermektedir. Genel olarak kullanılan malzeme cam ve saydamdır. Kahve yanı su bardakları genellikle kahve fincanıyla aynı yüksekliğe sahiptir. 

Isıya dayanıklı olması son derece önemlidir. Kahve yanı su bardakları, kahve fincanlarıyla uyumlu olacak şekilde tasarlanır. Üzerlerine pastel tonlarında çiçek ve çeşitli motifler çizilerek renk katılır. Seramik bardaklar ise daha renkli ve çeşitliliği yüksek olan kahve yanı bardağı modellerinden biridir. İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun fiyatlı kahve yanı su bardağı seçenekleri için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın! 

Kahve Yanı Su Bardağı Nasıl Olmalı?

Kahve keyfini tamamlayan en önemli unsurlardan biri de kahve yanı su bardağıdır. Doğru bardak seçimi hem estetik açıdan hem de işlevsel açıdan önemli bir rol oynar. Kahvelerin yanında sunulan kahve yanı su bardağının boyutu öncelikle küçük olmalıdır. Türk kahvesi, espresso gibi kahveler genellikle küçük fincanlarda ve yanında kahve yanı su bardağında su ile servis edilir. Su ile servis edilmesinin sebebi kahve içimi sırasında ara ara ağız temizliği ve kahvenin sertliğini alması içindir. Bu nedenle su bardağının hacmi, normal su bardaklarının hacmi ile aynı olmaz birkaç yudum su içecek kadar küçük olmalıdır. 

Kahve yanı su bardağı her zaman temiz ve hijyenik olmalıdır. Kahve saatlerinizin keyfini artırmak için suyu temiz bir bardaktan içmek önemlidir. Bu nedenle, su bardağının kolay temizlenebilen bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkayabileceğiniz kaliteli malzemeden üretilmiş kahve yanı su bardaklarını tercih edebilirsiniz. 

Genellikle şeffaf cam, kristal ve porselen bardaklar tercih edilir. Genellikle sağlam, kaliteli ve dayanıklı bir malzemeden üretilirler. En popüler seçenekler cam, kristal ve porselen kahve yanı su bardaklarıdır. Cam bardaklar şeffaf ve hafiftir, kristal bardaklar daha zarif ve dayanıklıdır, porselen bardaklar ise daha sağlam ve kalındır. Kahve yanı Su bardağının şekli ve tasarımı da kişisel tercihlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Kahve keyfinizi tamamlayacak, şık ve kullanışlı kahve yanı su bardakları için ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun fiyatlı modeller için English Home mağazalarımızı ve web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Kahve Yanı Su Bardağı Nasıl Ölçülür?

Kahve yanında sunulan kahve yani su bardakları çeşitli modellerde ve farklılıklarda bulunurlar. Ölçüsü, genellikle belirli bir ölçüye dayanmaz. Kahve kültürüne, bölgeye veya kişisel tercihlere göre değişiklik gösterebilir. Ancak, genellikle birkaç yudum su içmek için kullanılan kahve yanı su bardakları kahvenin tadını dengelemek ve ağız tadını temizlemek için daha küçük boyutlarda bulunurlar. 

Türk kahvesi veya espresso gibi küçük ölçekli kahvelerle birlikte sunulan kahve yanı su bardağı genellikle ortalama 45-65 ml tutulur. Kahve yanında sunulan su, genellikle kahve tadını azaltmak veya ağız temizliği için kullanıldığından, bardağın hacmi genellikle çok büyük olmaz. Bu yüzden ufak boyutlardadırlar. 

Sizin için en uygun fiyatlı kahve yanı su bardakları için English Home mağazalarımızı ve web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın! 

Kahve Yanı Su Bardağına Neler Konulabilir?

Türk kahvesinin yanına geleneksel olarak kahvenin tadını dengelemek için kahve yanı su bardağında su ikram edilir. Bunun nedenlerinden birisi yemekten sonra tüketildiği ve Türk kahvesi yoğun bir kahve olması sebebiyle su ile ağzı temizleyerek kahvenin tadını daha net bir şekilde alabilmek için su ile servis edilir. 

Son zamanlarda kahve yanı su bardağına su harici şeylerde konulmaya başlandı. Bunun nedeni ise kahvenin lezzetini arttırmak ve kahveyi desteklemek. Kahveyle beraber daha ferah bir lezzet isteyenler limonlu su veya suyun içine çeşitli meyveler koymayı da tercih etmektedir. Kahveler yemeklerden sonra tüketildiği için sindirimi kolaylaştıracak içeceklerde tercih edilmektedir bunların başında da maden suyu gelmektedir. Kafein, şeker ihtiyacını arttırdığı için kahve yanı su bardağının içerisine şerbette koyabilirsiniz. 

Kahve yanı su bardağına konulan son zamanlar ilgi çekici şeylerden biri de suyun içine atılan gül tomurcukları veya gül suyudur. Mideyi rahatlatması ve hafif aromatik olması sebebiyle sıklıkla tercih edilmektedir. İhtiyacınıza ve size en uygun fiyatlı kahve yanı su bardağı modelleri için English Home mağazalarımızı ve web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Kahve Yanı Su Bardağı Fiyatları Nelerdir?

Kahve yanı su bardağı fiyatları genellikle model, kapasite ve yapımında kullanılan malzeme kalitesine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kahve yanı su bardağı alırken sadece fiyata değil aynı zamanda ürünün özelliklerine ve malzemesine kalitesine de dikkat etmek gerekir. 

English Home kahve yanı su bardağı modellerini inceleyerek ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun fiyatlarla, sezonun trendi en iyi kahve yanı su bardağı modelini bulabilirsiniz. İster sevdiklerinize hediye olarak isterseniz de kendiniz için kahvenin yanına alabilirsiniz. Her daim güzel ve lezzetli kahvelerin keyfini yaşayabilirsiniz. English Home kahve yanı su bardağı modellerimize sitemizden ve mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz. 

Her bütçeye uygu kahve yanı su bardağı modelleri English Home'da! Hemen tıkla lezzetli kahvelerin keyfini muhteşem kahve yanı su bardakları ile taçlandır! 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR