₺1.499,99 KDV Dahil
₺5.999,99 KDV Dahil
₺1.599,99 KDV Dahil
₺6.599,99 KDV Dahil
₺1.999,99 KDV Dahil
₺6.599,99 KDV Dahil
₺1.799,99 KDV Dahil
₺6.599,99 KDV Dahil
₺1.499,99 KDV Dahil
₺5.999,99 KDV Dahil
₺949,99 KDV Dahil
₺2.719,99 KDV Dahil
₺2.199,99 KDV Dahil
₺10.559,99 KDV Dahil
₺1.299,99 KDV Dahil
₺3.959,99 KDV Dahil
₺949,99 KDV Dahil
₺3.199,99 KDV Dahil
₺1.299,99 KDV Dahil
₺4.399,99 KDV Dahil
₺999,99 KDV Dahil
₺2.719,99 KDV Dahil
₺1.499,99 KDV Dahil
₺3.999,99 KDV Dahil
₺899,99 KDV Dahil
₺3.999,99 KDV Dahil
₺1.299,99 KDV Dahil
₺3.959,99 KDV Dahil
₺1.299,99 KDV Dahil
₺3.959,99 KDV Dahil
₺1.299,99 KDV Dahil
₺3.959,99 KDV Dahil
₺1.299,99 KDV Dahil
₺3.959,99 KDV Dahil
₺949,99 KDV Dahil
₺3.399,99 KDV Dahil
₺1.299,99 KDV Dahil
₺3.959,99 KDV Dahil
₺1.599,99 KDV Dahil
₺6.999,99 KDV Dahil
%77 İndirim
%77İndirim
Ücretsiz Kargo
Fırsat Ürün
₺999,99 KDV Dahil
₺3.399,99 KDV Dahil
₺1.499,99 KDV Dahil
₺4.499,99 KDV Dahil
₺899,99 KDV Dahil
₺2.719,99 KDV Dahil
₺1.399,99 KDV Dahil
₺3.999,99 KDV Dahil
₺949,99 KDV Dahil
₺2.719,99 KDV Dahil
₺899,99 KDV Dahil
₺3.399,99 KDV Dahil
₺1.499,99 KDV Dahil
₺3.999,99 KDV Dahil
₺1.199,99 KDV Dahil
₺3.519,99 KDV Dahil
₺1.399,99 KDV Dahil
₺3.999,99 KDV Dahil

Nevresim Takımı

Nevresim Takımı Ne İşe Yarar?

Yatak odalarınızda vazgeçemediğiniz en önemli parçalardan biri olan nevresim takımları içerisine yorgan veya battaniyenin geçirildiği; bir çeşit kılıf görevi üstlenen ev tekstil ürünüdür. Yatak, yastık ve yorgan gibi uyku ürünleri, sağlıklı bir uyku için temel öneme sahiptir. Ancak, nevresim takımları da bu ürünlerin temizliğini sağlarken aynı zamanda görsel olarak da etkileyici bir atmosfer oluşturur. 

Her kullanıcının zevki ile değişiklik gösteren nevresim takımlarını, yatağınızın üzerine serip, yatak odalarınıza şıklık katabilirsiniz. Yatak odasının olmazsa olmazları arasında yer alan nevresim takımları paket içerisinde; bir adet nevresim, iki adet yastık kılıfı ve bir adet çarşaf bulundurur. 

Birçok farklı zevke ve ihtiyaca uygun olarak üretilen nevresim takımları, farklı ölçü ve kalitelere sahip oldukları için çeşitli özellikleri ile birbirlerinden ayrılmaktadırlar. 

Nevresim Takımı Nasıl Kullanılmalıdır?

Nevresim takımlarının en önemli özelliklerinden biri kolay temizlenebilir olmasıdır. Kolay temizliğin yanı sıra son derece kolaylıkla takıp çıkarabilmeleri özellikleri sayesinde en çok tercih edilen yatak odası parçalarındandır. 

Birbirinden farklı tasarım ve kumaş türlerinden üretilen takımların kullanımları da üretildikleri malzemeye göre değişmektedir. Nevresim takımınızı uzun ömürlü kullanmak için yıkama ve ütüleme talimatlarına dikkat etmeniz gerekir. 

Nevresim Takımı Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Nevresim takımı modelleri içerisinde en çok tercih edilen model yumuşaklık hissi veren pamuk nevresim takımıdır. Bunun yanı sıra ciltte ipeksi bir hafiflik ile dokunan ipek nevresim takımları, pamuk dokuması ile kalitesini hissettiren pamuk-viskon saten nevresim takımı ve hafif yapısı ile dikkat çeken pamuk-saten nevresim takımı modelleri de tercih edilen diğer modellerdir. 

Nevresim takımı, sadece yorganın, yatağın ve yastıkların korunmasını amaçlamaz, aynı zamanda yatak odasına estetik bir dokunuş katar. Her zevke uygun birbirinden farklı modern tasarımlı English Home nevresim takımları modellerine göz atmayı unutmayın. 

Aynı zamanda takımlarda; kumaş türü, dokunun kalitesi, boyutu ve ölçüleri, renk ve desenleri, yıkama ve bakım talimatları, set içeriği, doku ve yüzey işlemesi detayları ve son olarak marka ve fiyatları kriterleri oldukça önemlidir. Unutulmamalıdır ki nevresim takımı seçimi, kişinin tercihlerine, yaşam tarzına ve bütçesine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. 

Nevresim Takımı Ölçüleri Nasıl Olmalıdır?

Nevresim takımı ölçüleri, yatak odasındaki yatağınızın ebatlarına göre değişiklik gösterir. O yüzden kullanıyor olduğunuz yatağınızın tam ölçülerini bilmek ve ürün detaylarını dikkatlice kontrol etmek oldukça önemlidir. Bu boyutlar, konfor ve estetiği maksimum seviyeye çıkartmak amacı ile yatağın ölçülerine uygun olarak tasarlanmıştır. Nevresim takımının boyutları, yatak ölçüleri çeşitlerine göre farklılaşabilir. 

Nevresim takımları ölçülerine göre genellikle;tek kişilik nevresim takımları ,çift kişilik nevresim takımları,king size nevresim takımları olarak ayrılırlar. 

Tek kişilik nevresim takımları genellikle tek kişilik yataklar için kullanılırken çoğunlukla çocuk ve tek kişilik yatak odalarında kullanılır. 

Çift kişilik nevresim takımlarında ise çift kişilik yataklarda ve çoğunlukla yetişkin yatak odalarında kullanılır. Genellikle çeyizlik nevresim takımı seçimlerinde bu seçenekler kullanır. Battal boy nevresim takımı olarakta tercih edilir. 

King size nevresim takımı ya da battal boy nevresim takımı master yatak odalarında bulunan master yataklarda ve otel misafir odalarında otel nevresim takımları olarak kullanılır. 

Aynı zamanda bazı farklı üreticiler, farklı standartlara ürün imal edebilir ve "California King", "Twin XL" gibi daha spesifik boyutlar üretebilirler. Genellikle otel nevresimi seçimlerinde bu seçenekler kullanır. 

Nevresim takımları yatağı tamamen örtüyor olmalı, yorganlarda ve battaniyelerde potluk yapmamalı ya da dar gelmemelidir. Aksi takdirde bu durum uyku düzeninize de yansıyacaktır. 

Nevresim Takımı Kumaşları Nasıldır?

Nevresim takımları, farklı kumaş türlerinden üretilir ve özelliklerine göre çeşitlilik gösterir. Pamuk nevresim takımları genellikle konforlu bir uyku sunar. Tensel kumaşlara sahip olan yüzde yüz pamuk nevresim takımları nem alma özelliğiyle oldukça tercih edilir. Yumuşak dokusu, lüks ve şık görünümleri ile pamuk saten nevresim takımı da en çok tercih edilen takımlardandır. 

Flanel nevresim takımı sıcak ve konforlu bir uyku deneyimi sunmalarından dolayı daha çok kış aylarında tercih edilirken; winter soft nevresim takımı her mevsimde tercih edilebilir. Aynı zamanda her mevsim kullanabileceğiniz nevresimler listesinde viskon saten nevresim takımı, ipek nevresim takımları da yer alır. 

Nevresim takımında kumaş seçimi, kullanıcıların tercihlerine bağlıdır ve takımın konfor ve dayanıklılığı üzerinde etkilidir. Son zamanlarda siyah nevresim takımı ve pazen nevresim takımı seçenekleri fazlasıyla tercih edilmektedir. 

English Home’un kaliteli nevresim takımlarına uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz! 

Nevresim Takımlarını Nasıl Yıkamalıyız?

Nevresim takımının temizliği, kullanılan kumaş türüne, renklerine ve kumaşın kalitesine bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Yıkama işlemine geçmeden önce ilk olarak etiket kontrolü yapmak çok önemlidir. 

Her nevresim takımı, yıkama ve bakım talimatları bu etikette yazar ve yönergeler içerir. Etikete baktıktan daha sonra ön yıkama yapılmalıdır. Yıkama esnasında doğru deterjan seçimi, su sıcaklığı, nevresim takımını birlikte yıkamaya attığınız ürünlerin seçimi oldukça önemlidir. Yıkamadan sonra ise kurutma ve ütü gelmektedir. Nevresim takımlarınızı yıkama sıklığınız, kumaşın ömrünü etkileyebilir. 

Nevresim Takımı ve Nevresim Seti Arasındaki Farklar Nelerdir?

Nevresim takımları ve nevresim setleri arasındaki temel fark ürün içeriğidir.Nevresim setleri sadece nevresim ve yastık kılıfından oluşurken, nevresim takımları daha geniş bir içeriğe sahiptir. Nevresim takımları genellikle çarşaf, yastık kılıfı ve yorgan kılıfını içerir. Bazı takımlar ise dekoratif yastık kılıfları da içerebilir. 

Nevresim takımları ve nevresim setleri, yatak odası tekstil ürünleridir ve farklı ihtiyaçları karşılarlar. Takımlar temel ihtiyaçları karşılarken, setler genellikle daha kapsamlıdır ve ek parçalar içerebilir. Çarşaf doğrudan yatağa serilen, nevresim ise yorganı veya battaniyeyi kaplayan ve estetik katkı sağlayan bir kumaştır. 

Birbirinden şık yeni sezon English Home nevresim takımılarına göz atmayı unutmayın! 

Nevresim Takımlarının Uzun Ömürlü Olabilmesi İçin Ne Yapmak Gerekir?

Nevresim takımlarının uzun ömürlü olması ve bozulmaması için, ürünlerin etiketlerinde bulunan yıkama talimatlarına dikkat etmek önemlidir. Bu talimatlar, takımların hangi sıcaklıkta yıkanabileceği, hangi deterjanların kullanılabileceği ve kurutma yöntemleri gibi bilgiler içerir. 

Doğru yıkama yöntemleri ve deterjanlar, kumaşın dayanıklılığını korur ve renklerin solmasını engeller. Ayrıca, takımların uygun şekilde kurutulması ve ütülenmesi de önemlidir. Yıkama talimatlarına uygun davranıldığında, nevresim takım uzun süreli kullanım için ideal bir durumda kalacaktır. 

Nevresim Takımları Ne Kadar Zamanda Bir Yıkanmalıdır?

Temiz ve taze nevresimler, daha iyi bir uyku kalitesi ve genel sağlık için önemlidir. Hijyenik bir uyku ortamı için nevresim takımı modellerinin düzenli olarak değiştirilmesi gerekir. Genelde iki haftada bir değiştirilmesi önerilir, ancak bu süre yaşam tarzına, terleme durumuna ve mevsime göre değişebilir. Sıcak havalarda veya terleme durumunda haftalık değişim daha uygun olabilir. Alerjik reaksiyonları olanlar için sık değişim önemlidir. 

Nevresim Takımı Fiyatları Nelerdir?

Nevresim takımı fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Takımın kalitesi, kullanılan kumaşın türü, tasarımın detayları ve marka gibi unsurlar fiyatı etkiler. 

Uygun fiyatlı English Home nevresim takımı modellerini inceleyerek kendinize uygun bütçeli takımı bulabilirsiniz. İster ev hediyesi olarak sevdiklerinize isterseniz de kendi çeyizinize ekleyebileceğiniz English Home nevresim takımı modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Her bütçeye uygun modern tasarımlı yeni sezon English Home nevresim takımı modellerine göz atmayı unutmayın! 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR