₺849,99 KDV Dahil
₺1.699,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
İndirim %50
0.50
₺349,99 KDV Dahil
₺699,99 KDV Dahil
₺899,99 KDV Dahil
₺1.799,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
İndirim %50
0.50
₺899,99 KDV Dahil
₺1.799,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
İndirim %50
0.50
₺699,99 KDV Dahil
₺1.399,99 KDV Dahil
₺699,99 KDV Dahil
₺1.399,99 KDV Dahil
₺479,99 KDV Dahil
₺959,99 KDV Dahil
₺479,99 KDV Dahil
₺959,99 KDV Dahil
₺479,99 KDV Dahil
₺959,99 KDV Dahil
₺599,99 KDV Dahil
₺1.199,99 KDV Dahil
₺499,99 KDV Dahil
₺999,99 KDV Dahil
₺599,99 KDV Dahil
₺1.199,99 KDV Dahil
₺699,99 KDV Dahil
₺1.399,99 KDV Dahil
₺699,99 KDV Dahil
₺1.399,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Haftanın Ürünü
₺744,99 KDV Dahil
₺1.489,99 KDV Dahil

Saklama Kutusu

Saklama Kutusu

 

Saklama kutusu evlerin olmazsa olmazları arasında bulunur. Birbirinden farklı onlarca çeşide sahip olan bu kutularla evinizde düzeni rahat bir şekilde sağlayabilirsiniz. Yaratıcı ve hareketli tasarımlarıyla odanın havasını değiştiren bu ürünler, dekoratif oldukları kadar aynı zamanda işlevsel özellikler de sunar. İster oturma odasında ister salonda ister büyük bir mutfağınız varsa mutfağın bir köşesinde kullanabileceğiniz saklama kutuları ile kendinize ait küçük depolama alanları oluşturabilirsiniz. Acil ihtiyacınız olabilecek eşyaları bu kutularda saklayarak oluşabilecek karışıklığın önüne geçebilirsiniz. Evlerdeki dağınıklığın önemli ölçüde önüne geçen bu ürünler, küçük alanların daha iyi bir şekilde değerlendirilmesine de yardımcı olur. Böylece ev gereçleri içinde önemli bir yere sahip olan saklama kutuları, her evin ihtiyacı olan kullanışlı bir üründür. Evlerde düzenin şık bir şekilde korunmasını sağlayan saklama kutularına English Home avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

 

Saklama Kutusu Ne İşe Yarar?

 

 • Saklama kutusu eşyaların ortalıkta dağınık bir şekilde durmasını engelleyecek şekilde tasarlanmış dekoratif ürünlerdir. Değişik ebat seçenekleriyle istenilen yere göre satın alabilecek modellerden oluşan saklama kutuları, ev hayatına büyük bir kolaylık katar.
 • Evin her odasında rahat bir şekilde kullanabileceğiniz bu ürünlerle dağınıklığın önüne kısa bir süre içinde geçebilirsiniz. Ev içi düzenleyiciler ev için önemli bir yere sahip olmasıyla her evde sıklıkla kullanılan bir üründür. Kutu seçiminde bulunurken alanınıza uygun olan modeller arasından tercihte bulunabilirsiniz.
 • Küçük alanları daha kullanışlı hale getirmesiyle de ev içi düzenleyiciler içinde önemli bir yere sahip olan bu ürün, kitaplardan havlulara kadar her türlü eşyayı muhafaza edebileceğiniz bir yapıya sahiptir. Banyo dolabı düzeninden yedek havluların daha düzenli durmasını sağlarken aynı zamanda raflarda kitapların daha hoş bir kompozisyon içinde görünmesine yardımcı olur.
 • Kendinize özel alanlar yaratmanızı sağlar. Özel eşyaları muhafaza etmek için de kullanabileceğiniz bu kutular farklı boyut alternatifleri sayesinde her yere kolay bir şekilde sığdırılabilir.
 • Kıymetli ve özel eşyaların zarar görmesini engeller. Kırılgan eşyaların ya da saklanmak istenen kıymetli parçaların çizilmesinin ve kırılmasının önüne geçer. Ortada durması istenmeyen kıymeti yüksek eşyaların evin içinde rahat bir şekilde saklanmasını sağlar.
 • Evde düzeni sağlamak istiyorsanız English Home üzerinden saklama kutusu modellerini inceleyebilirsiniz.

 

Saklama Kutusu Nasıl Kullanılır?

 

Düzenleyici kutu olarak da nitelendirilen saklama kutusu evin her yerinde düzeni sağlamak için kullanılan bir üründür.

 

 • Salonda ya da oturma odasında etrafa dağılmış çok fazla eşya varsa ve bunların her an ulaşılabilir bir yerde olması gerekiyorsa düzenleyici kutuları kullanarak özel alanlar yaratabilirsiniz.
 • Kapaksız ve kapaklı kutu olmak üzere genel anlamda iki tipte olan bu ürünleri dağınıklığı engellemek ve düzeni sağlamak için kullanabilirsiniz. Etrafa dağılan eşyalardan sıkıldıysanız, istediğiniz gibi nizâmi bir görüntü elde edemiyorsanız bu saklama kutularını kullanarak odalarınızı dilediğiniz hale getirebilirsiniz.
 • Fonksiyonel özelliklerinin dışında saklama kutularını odaların havasını değiştirmek için estetik amaçlarla da kullanabilirsiniz. English Home üzerinden yapacağınız ufak bir araştırmayla odalarınıza fonksiyonel bir şıklık katabilirsiniz.

 

Saklama Kutusu Modelleri Nelerdir?

 

Saklama kutusu renk ve model bakımından pek çok farklı alternatifi bünyesinde bulundurur:

 

 • En çok tercih edilen modeller arasında kapaklı kutu gelir. Eşyaların toz almasını engelleyecek şekilde tasarlanan bu ürünler, fonksiyonel bir şıklığa sahiptir. Siyah, beyaz, kahverengi, mavi, gri ya da mor gibi birbirinden farklı renk seçeneklerine sahiptir. Dolap içi düzenleyici olarak da sıklıkla kullanılmasıyla evin her alanı için pratik bir yardımcıdır. Dolapların raflarının daha iyi bir şekilde düzenlenmesine yardımcı olur.
 • Plastik saklama kutusu sağlam ve dayanıklı olmasıyla öne çıkar. Genellikle şeffaf olarak üretilse de English Home'da bulunan modelleri incelediğinizde farklı renk alternatifleri olduğunu da görebilirsiniz.
 • Plastik kapaklı kutu hava almayı engelleyen klipsleri ile uzun süre boyunca eşyalarınızın tozlanmasını ya da hava ile teması sonucunda solmasını engeller. Estetik amaçlardan ziyade daha çok eşyaların iyi bir şekilde muhafaza edilmesi için tasarlanan bir modeldir. Çeşitli ebat seçeneklerine sahip olması sayesinde de her evin ihtiyacı olan saklama alanı gereksinimini rahat bir şekilde karşılamayı başarır.
 • Çok amaçlı kutu içinde birden fazla bölme bulunmasıyla birbirinden farklı eşyaların bir arada saklanmasına imkân tanır. Bölmeli yapısından dolayı tek bir kutuya birden fazla eşyayı rahat bir şekilde sığdırabilirsiniz. Aynı zamanda kumaştan üretilmesi sayesinde istenilen yere kolaylıkla sığdırılabilir. Genellikle kıyafetlerin ya da çantaların daha düzenli durması için kullanılır. Renk alternatifleri sayesinde dolapların içinde farklı ve özel bir alan oluşturulmasına imkân tanır.
 • Kapaksız saklama kutuları her an el altında olması gereken eşyaların ortalıkta dağınık durmaması için saklandığı bir modeldir. Kapağı olmadığı için eşyalara ulaşımda bir sıkıntı teşkil etmemesi ve hoş bir duruş sergilemesiyle hem evlerde hem de ofislerde sıklıkla tercih edilir.

 

English Home üzerinden saklama kutusu modelleri ve renklerine göz atarak hoşunuza giden ürünü anında sepetinize ekleyebilirsiniz. English Home'da bulunan her bütçeye uygun saklama kutusu fiyatları ile evinizde kendinize özel bir düzen oluşturabilirsiniz.

 

Saklama Kutusu Nasıl Kullanılır?

 

 • Saklama kutusu pek çok farklı şekilde kullanılabilir. Düzeni sağlamak için eşyaların kaldırılması temel kullanım amacıdır. Dağınık duran eşyalar içine kaldırılır ve odanın istenilen yerine konulabilir.
 • Ortalıkta dağınık olarak görünmesini istemediğiniz eşyaları saklamanıza imkân tanıyan saklama kutuları, aynı zamanda dekoratif olarak da kullanabileceğiniz ürünlerdir. Farklı tasarımlara sahip olmalarıyla estetik bir duruş sergileyen bu ürünlerle odalarınızı daha hareketli bir hale getirebilirsiniz.
 • İster düz renk ister rengarenk olarak tasarlanan bu kutuları evin dilediğiniz köşesine koyarak değişik bir tasarım elde edebilirsiniz. Salonlarda sehpaların üzerinde kullanarak odanın bütün havasını değiştirebilirsiniz.
 • Aynı zamanda banyolarda da kullanılabilen bu ürünler, sundukları geniş kullanım alanı ile pek çok farklı tasarım fikri ortaya çıkarır.

 

Evlerinizi dekoratif kutu çeşitleriyle hem şık hem de düzenli kılmak istiyorsanız English Home'daki modellere göz atabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR