₺64,99 KDV Dahil
₺129,99 KDV Dahil
₺69,99 KDV Dahil
₺139,99 KDV Dahil
₺849,99 KDV Dahil
₺1.699,99 KDV Dahil
₺974,99 KDV Dahil
₺1.949,99 KDV Dahil
₺454,99 KDV Dahil
₺909,99 KDV Dahil
₺454,99 KDV Dahil
₺909,99 KDV Dahil

Dondurma Kasesi

Dondurma Kasesi Nerelerde Kullanılır?

Dondurma, yaz aylarının vazgeçilmez serinletici tatlısıdır. Dondurmayı şık ve estetik bir şekilde sunmak için dondurma kaseleri devreye giriyor. Dondurma kaseleri, dondurmayı servis etmek için kullanılan özel tasarlanmış kaplardır. Cam gibi kaliteli ve dayanıklı malzemeden yapılmışlardır. 

Dondurma kaselerinin estetik ve işlevsel açıdan birçok avantajı bulunmaktadır. Dondurmayı daha çekici bir şekilde sunarak hem göze hem de damağa hitap eder. Özellikle özel günlerde veya misafir ağırlarken şık bir sunum yapmak isteyenler için ideal bir seçenektir. 

Dondurma kaseleri, sadece dondurma değil, farklı tatlıları ve kahvaltılıkları sunmak için kullanılabilir. Meyve salataları, pudingler, küçük pastalar ve kahvaltılıklar dondurma kaselerinde harika görünür. Ayrıca, kaselerin içine eklenen çeşitli süslemeler ile de sunum daha da zenginleştirilebilir. Bazı dondurma kaselerini şeklinden ve boyutundan kaynaklı içecek servis etmek için de kullanabilirsiniz. Dondurma kaseleri, tatlı keyfinizi artıran küçük ama etkili detaylardır. Hem göze hitap eder, hem de tatlı sunumunuzu bir üst seviyeye taşırken masanızı da görsel olarak zenginleştirir. 

Dondurma Kasesi Modelleri Nelerdir?

Dondurma kaseleri, tatlı sunumlarına estetik ve stil katan önemli detaylardır. Farklı malzemeler, şekiller ve boyutlarda birçok farklı model bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi cam gibi kaliteli ve dayanıklı malzemelerden yapılmış dondurma kaseleridir. Cam dondurma kaseleri şeffaf olma özellikleri ile içerisine konulan dondurma veya tatlıları daha estetik bir şekilde göstererek görsel bir şölen yaratır. 

Kaliteli cam dondurma kaseleri, doğru kullanım ve bakım ile dayanıklılığını koruyarak uzun yıllar boyunca evlerinizde kullanabileceğiniz gereçlerdir. Çizilmelere ve kırılmalara karşı dirençli olan dondurma kaseleri modelleri uzun ömürlü bir kullanım sunar. Ayrıca, camın zamansız şıklığı bu dondurma kaselerini her zaman sezonun trendi olmasını sağlar. 

Aynı zamanda cam üretildiği malzeme nedeni ile leke tutmaz ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Bu nedenle cam dondurma kaseleri, yumuşak bir süngerle kolayca temizlenebilir ve hijyenik bir kullanım sunar. Camın sağlık açısından da güvenli olması, kimyasal maddeler içermemesi, gıdaların güvenle tüketilmesini sağlar. 

Dondurma Kasesi Kaç Parçadan Oluşur?

Dondurma kaseleri, dondurma ve tatlı sunumlarında şıklığı ve zarafeti bir araya getiren önemli servis gereçlerinden biridir. Bu dondurma kaseleri genellikle tek bir parça olarak görünse de, bazı modeller birden fazla parçadan oluşabilir. Tekli, ikili, üçlü ve altılı parçalar halinde bulunurlar. Dondurma kaselerinin kaç parçadan oluşabileceğini ve bu parçaları ne ile servis edeceğini belirlemek, doğru kaseyi seçmek için önemlidir. Kendinizi ve ailenizi göz önünde bulundurarak ihtiyacınıza en uygun kaseyi seçebilirsiniz. 

Tekli dondurma kasesi; en yaygın olarak kullanılan dondurma kaseleridir. Bu dondurma kasesi modelleri, genellikle sağlam ve estetik bir yapıya sahiptir. Tek parçalı kaseler, dondurmayı doğrudan sunmak için ideal olup, sade ve pratik bir kullanım sunar. Cam gibi dayanıklı ve kaliteli malzemelerden yapılırlar. Cam dondurma kaseleri, şeffaf yapıları sayesinde dondurmanın ve süslemelerin tüm güzelliğini sergilerken aynı zamanda kaliteli ve dayanıklı olmasıyla da mutfaklarda uzun yıllar boyunca kullanılabilirler. 

Bazı dondurma kaseleri ise birden fazla parçadan oluşur. Bu tür kaseler daha özel, şık masalar ve detaylı sunumlar için tasarlanmıştır. Birden fazla parçadan oluşan dondurma kaselerinde ayaklı dondurma kaselerine rastlarız. Bu ayaklı ve kaseli modellerde ayak kısmı, kasenin daha yüksek ve şık görünmesini sağlar. Aynı zamanda cup olarak da adlandırılır. Genellikle cam gibi dayanıklı ve kaliteli malzemelerden yapılan ayak kısmı, kasenin altına yerleştirilmiş şekilde tasarlanmış ve dekoratif bir görünüm sunar. 

3'lü Dondurma Kasesi

3’lü dondurma kasesi; bu dondurma kaseleri, bir set halinde sunulan üç ayrı dondurma kasesinden oluşur. Bu setler, hem görsel olarak uyumlu hem de kullanım açısından pratik ve kolaydır. Genellikle aynı tasarım çizgisine sahip bu kaseler, sofranıza estetik bir bütünlük katacaktır. Aynı zamanda 3'lü dondurma kaseleri, yalnızca dondurma sunumu için değil, çeşitli tatlı, atıştırmalık ve kahvaltı sunmak için de idealdir. Meyve salataları, pudingler, yoğurt ve granola karışımları, küçük pastalar ve daha birçok lezzeti bu kaselerde şık ve estetik olarak servis edebilirsiniz. Ayrıca cam gibi kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilen 3’lü dondurma kaseleri çizilmelere karşı dayanıklı olmasıyla mutfaklarınızda uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Yumuşak bir sünger yardımıyla da kolaylıkla temizleyebilirsiniz. 

Dondurma Kasesi Renkleri Nelerdir?

Dondurma, sıcak yaz günlerinin vazgeçilmez tatlısıdır. Ancak dondurmanın lezzeti kadar sunumu ve dondurma kaselerinin renkleri de önemlidir. Dondurma kaselerinin renkleri, tatlı sunumlarınıza canlılık ve estetiklik katar. Farklı renk seçenekleri, farklı modellerde dondurma kaseleri bulunmaktadır. Bunlardan en yaygın olarak kullanılan şeffaf renklerdir. 

Şeffaf dondurma kaseleri, cam gibi dayanıklı ve kaliteli malzemelerden yapılmışlardır. Bu şeffaf dondurma kaseleri modelleri, içerisine konulan dondurma veya tatlıların renklerini ve süslemelerini net bir şekilde gösterir. Şeffaf kaseler, görselliği ön planda tutan sunumlar için idealdirler. Renkli dondurmalar ve tatlılar ile çeşitli süslemeler şeffaf daha şık ve estetik görünür. 

Altın ve gümüş detaylı dondurma kaseleri ise şıklığı ve zenginliği temsil eder. Özel davetler, yıl dönümleri veya kutlamalar için mükemmel ve ideal bir seçimdir. Metalik renkler, sofranıza şık bir dokunuş katar. 

Beyaz dondurma kaseleri, klasik ve zarif bir görünüm sunar. Beyaz rengi sadeliği ve temizliği temsil eder. Her türlü dondurma ve süslemenin ön plana çıkmasını sağlar. Özellikle şık ve zarif sunumlar için idealdir. Beyaz kaseler, aynı zamanda her türlü sofra düzeni ve dekorasyonla uyum sağlar. 

Renkli ve desenli dondurma kaseleri ise canlı ve enerjik sunumlar için idealdir. Çeşitli renk seçenekleriyle sofranıza neşe ve sıcaklık katar. Kırmızı, mavi, yeşil, sarı gibi parlak renkler, özellikle çocuklar için eğlenceli bir sunum sağlar. Renkli ve desenli kaseler, aynı zamanda açık hava etkinlikleri, yaz partileri ve piknikler için de uygundurlar. 

Dondurma kaselerinin renk çeşitliliği, her zevke ve ihtiyaca uygun seçenekler sunar. Tatlı sunumlarınızı renklendirerek kendinize ve misafirlerinize unutulmaz bir tatlı deneyim yaşatabilirsiniz. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun dondurma kasesi modelleri için English Home mağazalarımızı ve web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Dondurma Kasesi Fiyatları Nelerdir?

Dondurma kaseleri fiyatları genellikle model, kapasite ve yapımında kullanılan malzeme kalitesine bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Dondurma kaseleri alırken sadece fiyata değil aynı zamanda ürünün özelliklerine ve malzemesine kalitesine de dikkat etmek gerekir. English Home dondurma kasesi modellerini inceleyerek ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun fiyatlarla, sezonun trendi en iyi dondurma kasesi modelini bulabilirsiniz. İster sevdiklerinize hediye olarak isterseniz de kendiniz için daha şık ve estetik sunumlar yapmak için alabilirsiniz. Her zaman şık ve özenli sofraların keyfini yaşayabilirsiniz. 

English Home dondurma kaseleri modellerimize web sitemizden ve English Home mağazalarımızdan ulaşabilirsiniz. 

Her bütçeye uygun dondurma kasesi modelleri English Home'da! Hemen tıkla keyifli sofraların keyfini muhteşem dondurma kaseleri ile taçlandır! 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR