₺699,99 KDV Dahil
₺2.219,99 KDV Dahil
₺1.049,99 KDV Dahil
₺3.219,99 KDV Dahil
₺379,99 KDV Dahil
₺759,99 KDV Dahil
₺1.309,99 KDV Dahil
₺2.619,99 KDV Dahil
₺529,99 KDV Dahil
₺1.849,99 KDV Dahil
₺1.449,99 KDV Dahil
₺2.899,99 KDV Dahil
₺1.449,99 KDV Dahil
₺2.899,99 KDV Dahil
₺919,99 KDV Dahil
₺1.839,99 KDV Dahil
₺829,99 KDV Dahil
₺1.659,99 KDV Dahil
₺599,99 KDV Dahil
₺1.199,99 KDV Dahil
₺2.424,99 KDV Dahil
₺4.849,99 KDV Dahil
₺999,99 KDV Dahil
₺1.999,99 KDV Dahil
₺999,99 KDV Dahil
₺1.999,99 KDV Dahil
₺899,99 KDV Dahil
₺1.799,99 KDV Dahil
₺364,99 KDV Dahil
₺729,99 KDV Dahil
₺899,99 KDV Dahil
₺1.799,99 KDV Dahil
₺179,99 KDV Dahil
₺359,99 KDV Dahil
₺274,99 KDV Dahil
₺549,99 KDV Dahil
₺1.499,99 KDV Dahil
₺2.999,99 KDV Dahil

Dekoratif Aksesuarlar

Dekoratif Aksesuarlar

Vaktinizin birçoğunu geçirdiğiniz yaşam alanlarında, farklı alternatifler ile donatılmış aksesuarlar ve dekorasyon fikirleri, bulunduğunuz ortamlardan daha çok keyif almanızı sağlar. Zevkinize göre kullanışlı şekilde döşenen bir evde mutluluğu ve rahatı yakalamanız çok daha kolaydır. English Home, ev aksesuarları alanında modern, çağdaş, kimi zaman geleneksel geçişli tasarımları ve her zevke uygun iç tasarım dekorasyon fikirlerini ustalıkla bir araya getirir.

Dekoratif Obje Ürünleri Nelerdir?

English Home’un sunduğu dekoratif objeler yaşam alanlarınıza derinlik katarken evinize farklı bir atmosfer getirebilir:

 • İç mekanlarınızda biblo, mumluk ve minik aydınlatma objeleri kullanabilir, oturma odanıza hoş bir görünüm katabilirsiniz.
 • Denizin kokusunu evinize taşıyacak okyanus temalı aksesuar seçenekleri ile masa üstünden duvarlara evinizi süsleyebilirsiniz.
 • Büfelerde veya yemek odasında kullanılabilecek çok şık dekoratif tepsi seçenekleri, etrafına koyacağınız mumlar ile misafirlerinizin beğenisini toplayacaktır.
 • Porselen kase ve objeler zarif görünümleriyle dekoratif ürünler arasında yer alır.
 • Çalışma odanızda dekoratif amaçlı kullanabileceğiniz kum saati veya farklı tarzda dekoratif saat tasarımları, zamanın değerini sürekli size hatırlatacak güzel bir seçenek olabilir.

Ev Aksesuarları Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Aksesuarlar, ev dekorasyonu açısından oldukça önemli ve yaşam alanlarınızın tamamen havasını değiştirebilecek objelerdir. Seçimlerinizi yaparken birçok farklı dinamiği göz önünde bulundurarak kararlarınızı vermeniz gerekir. Ev aksesuarlarınızı seçerken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar şu şekilde sıralanabilir:

 • Yapacağınız ev aksesuar seçimleri, var olan dekorasyon ile uyumlu olmalıdır. Aksi takdirde hem sizi rahatsız eder hem de gözünüzü yorar.
 • Alanınızın sınırlarını mutlaka bilmeniz gerekir. Eğer satın alacağınız aksesuarlarınız özellikle belirli bir alan için ise satın almadan önce bir kağıda ölçülerinizi yazabilirsiniz. Böylece çok geniş, çok uzun veya rafa sığmayacak bir obje satın almamış olursunuz.
 • Ev konseptinize uygun olan fakat aynı zamanda sizi anlatan ürünleri satın almaya özen gösterebilirsiniz. Göz alıcı aksesuarlar her zaman göz boyayabilir fakat hem çok güzel hem de sizi yansıtan aksesuarlar ömür boyu sizi mutlu edebilir.
 • Ev aksesuarını seçerken bir bütçe belirleyebilir, böylece aşırıya kaçmadan doğru seçimleri yapabilirsiniz.
 • Aksesuarlar, bir evin içerisinde verdiği enerji ile büyük bir etkiye sahiptir. Seçimlerinizi yaparken renk ve uyum konularında dikkatli davranabilir, sonradan yaşanabilecek pişmanlıkların önüne geçebilirsiniz.
 • Bazen çok beğendiğiniz bir dekoratif obje aslında ev dekorasyonunuza uygun değildir. Böyle durumlarda objeyi çok beğenmişseniz dekorasyonda var olan zıtlıkları kullanarak ayrı bir uyum yakalamayı deneyebilir, eklektik stilleri değerlendirebilirsiniz.

Evden Çalışanlar İçin Tasarım Önerileri

Gelişen dijital dünya içerisinde birçok farklı alanda değişimler yaşanması ile birlikte, günlük iş yaşamları da farklılaşmaya başlamaktadır. Daha uzun süreler ev içerisinde vakit geçirmek ve çevrim içi çalışmak kolay gibi görünse de aynı yaşam alanı içerisinde ev ve iş hayatını birleştirmek, dekorasyon anlamında sıkıntılar yaşatabilir. Ev içerisinde rahat bir çalışma alanı tasarlamak hem pratiklik hem de kişisel bir tarz içermelidir. Tüm haftanızın büyük bir bölümünü geçireceğiniz bir odanın, sizinle uyumlu ve aynı zamanda da çalışmalarınızı yürütürken teşvik edici olması önemlidir. Evden çalışanlar için mekanlarını nasıl dekore edecekleri ile ilgili bazı ipuçları bulunur:

 • İlham verici bir tasarım ile odaklanmanızı sağlamanız oldukça büyük önem taşır. İlgi çekici dekoratif objeler, izole şekilde evinizden çalışmanız halinde sizde olumlu bir ruh hali oluşturur.
 • Eğer evinizde ayrı bir odanız yoksa ve çevrim içi çalışmanızı yürütmeniz gereken yeriniz evin ortak yaşam alanıysa işinizi yaptığınız o küçük bölüme, genel duvar renginize tam olarak zıt ve çarpıcı bir renk ekleyebilirsiniz.
 • Her masa çalışanı gibi sizin de ofis malzemelerine ihtiyacınız olacaktır. Bu tür malzemeleri seçerken daha renkli ve desenli kırtasiye ürünleri seçmeniz, ofis alanınıza güzel bir dokunuş katarak ev dekorasyonu konusunda da ayrı bir hava yaratabilir.
 • Güneşten ve sağladığı doğal ışıktan yararlanmak işinizin verimi ve sağlığınız açısından çok değerlidir. Çalışma alanınızda doğal ışık alabilmeniz için pencerelere yakın alanları seçerek pencere kenarlarına duvar aksesuarları koyabilirsiniz.
 • Gecenizin büyük bir bölümünü çalışma masanızda geçirmeniz gerektiği zamanlarda ışığınız yetersiz kalıyorsa doğru ev dekorasyon ürünleri ile aydınlatmanızı destekleyebilirsiniz.

Mevsimlerin Habercisi Dekorasyon Fikirleri

İlham verici tasarımlar, renkli çiçekler, daha seyrek kullanılan yatak odaları ve çokça vakit geçirilen balkon ve bahçeler, ilkbaharın gelişini müjdeleyen durumlardır. Taze havanın kokusunu aldığınız bu mevsimde, ev dekorasyonlarınızın da yenilenmesi ve değişime uğraması olasıdır. Zevk içinde bir yemek masasını çiçekli dekoratif tabak ile döşemeniz bile bazen yeterli olabilir. Bir keten masa örtüsü ve üzerine koyacağınız renkli çiçekler ile donatılmış dekoratif obje, evden çıkamadığınız zamanlarda baharı yemek odanıza taşıyacaktır.

Yaz aylarında evinizde geçirdiğiniz zamanın çok daha rahat ve keyif verici olabilmesi için balkon veya bahçenizi dekoratif aksesuarlar ile zenginleştirebilirsiniz. Bahçe aksesuarları, gece fenerleri, rahat balkon ve teras koltukları ile tarzınızı ortaya koyabilir, yaz akşamlarınızı sevdikleriniz ile birlikte keyifli sohbetler eşliğinde geçirebilirsiniz.

Sonbahar ve kış ayları yumuşak kalın yastıklar, battaniyeler, içine gömüldüğünüz koltuklar ve pelüş yatak örtüleri demektir. Kitap okumayı sevenler için tasarlanan ve battaniyelerin eşlik ettiği okuma sandalyeleri, saatin nasıl geçtiğini bile anlamayacağınız kadar rahat bir konfor sağlar. Oturma odanızda kışa uygun bir oturma grubu ile ona eşlik edecek dekoratif obje alternatifleri unutulmaz kış sohbetlerine olanak tanır.

Ev aksesuarları konusunda karar verirken oldukça seçici olsanız da yenilikçi, modern, evinize güzellik katacak ürünlere sahip olmak istiyorsanız English Home koleksiyonlarını inceleyebilir, aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Sizlere sağladığı avantajlardan yararlanabilmek için göz alıcı ürünleri English Home’dan hemen sipariş edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR