₺329,99 KDV Dahil
₺659,99 KDV Dahil
₺344,99 KDV Dahil
₺689,99 KDV Dahil
₺949,99 KDV Dahil
₺1.899,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
₺399,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
₺419,99 KDV Dahil
₺839,99 KDV Dahil
₺349,99 KDV Dahil
₺699,99 KDV Dahil
₺349,99 KDV Dahil
₺699,99 KDV Dahil
₺349,99 KDV Dahil
₺699,99 KDV Dahil
₺499,99 KDV Dahil
₺999,99 KDV Dahil

Runner

Runner Modelleri

Runner; evinin her noktasını dekore etmeyi seven veya dekorasyon yapmayı hobi olarak gören kişiler için yemek masasının en önemli dekor ürünüdür. Ev sahipleri; ailelerine ya da misafirlerine bir akşam yemeği hazırlarken, yemeklerine verdikleri özeni sunumlarına da verirler. Yemek masası sunumunda bir masa örtüsünden daha çok dekorasyonun şıklık noktası olan runner modelleri English Home kalitesi ile akşam yemeklerinize eşlik edecek!

English Home’un runner masa örtüsü modellerini dikdörtgen, yuvarlak ve kare masalarda kullanabilirsiniz. Birbirinden şık runner modelleri, son derece kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Genellikle kumaş veya polyesterden üretilmiş ürünleri doğru ve nazik kullanımda uzun yıllar kullanabilirsiniz.

English Home, yediden yetmişe herkesin zevkine hitap edecek çeşitlilikte, sunumundan ödün vermeyi sevmeyenleri mutlu edecek runner seti seçenekleri sunuyor. Kanaviçe runner gibi içerisinde büyük emekler barındıran modelleri de tercih edebilmeniz mümkün oluyor. English Home runner genişliği, standart masa boyutları göz önüne alınarak tasarlanıyor.

Seçeceğiniz runner, masanıza koyacağınız tabak, çatal, vazo gibi ürünlerle uyumlu olması bütünlük yakalamanız için oldukça önemlidir. Runner alışverişinizi tamamladıktan sonra sofralarınızı süsleyerek dekorasyonunuzu tamamlayabiliriz.

Runner Ne İşe Yarar?

Özellikle evinde kutlama gerçekleştiren, özel bir günde yemek daveti veren herkesin sofrasında görebileceğiniz runner örtü modelleri, şıklık ve dekorasyon amacıyla tercih edilir. Masa üzerine serilerek, Amerikan servislerinin tamamlayıcısı olarak kullanılıp, hayal edilen sunum görüntüsüne ulaşılmak istenir. Önemli yemek davetlerinde Amerikan servis ile ayrılmaz ikili olarak karşımıza çıkar. Genellikle runner örtü, masa örtülerinin üzerine serilerek de kullanılır. Ancak normal masa örtülerine göre daha dar ve uzundur. Uzun ve dar görünümüyle en basit sofra düzeninin bile görünümünü değiştirmek için yeterlidir.

Runner örtüler, masa şekillerine göre farklı şekillerde kullanılabilir. Aynı masa düzeninde, runner altına uygun bir masa örtüsü kullanıp, üzerine 2 ya da 3 adet runner kullanarak sunumlarınızı üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Kullanacağınız runner seçiminde, masanızın şekli en önemli etkendir. Dekorasyon da kullanılmasının yanında günlük hayatta sıklıkla tercih edilmesinin asıl nedeni, masanızın zarar görmesini engelleyerek uzun süre kullanabilmenize ve daha sofranızın düzenli görünmesine yardımcı olur. Runner üzerine, yemek veya içecek döküldüğünde masa da kalıcı lekeler oluşmasını önler. English Home’un birbirinden güzel runner modelleriyle, her zaman masalarınıza şıklık ve düzen getirerek göz alıcı sunumlar yapabilirsiniz.

Runner Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Runner seçimi yapacağınız zaman; ilk önce kullanacağınız masanın şeklini göz önüne almalısınız. Masa şeklinizi belirledikten sonra, runneri nerede kullanacağınıza karar vermelisiniz. Seçim aşamasında belki de en önemli karar, nerede ve nasıl kullanacağınızdır. Eğer gün içerisinde ailenizle birlikte yemek yediğiniz masanızda kullanacaksanız, basit tasarımlara sahip olan runner modellerini inceleyebilirsiniz. Günlük kullanım yerine şık davet masasında kullanacaksanız; motifli, püsküllü veya işlemeli runner modeli seçebilirsiniz. Hangi alanda kullanacağınıza karar verdikten sonra, masada kullanacağınız tabak veya kumaş peçete gibi eşyaların dizaynına göre, özellikle altındaki masa örtüsünün tasarımını göz önüne alarak rengine karar vermelisiniz.

Alacağınız runnerın kaliteli ve dayanıklı olması son derece önemlidir. Tasarımına ve rengine karar verdikten sonraki aşamada, en kaliteli malzemelerden yapılan runnerı seçmek size kalıyor. İnternette ve mağazalarda bulunan yüzlerce seçenek arasından hiç şüphesiz ki English Home, en kaliteli runner modellerine sahiptir. English Home hareketli sunumları olan masalar için sade runner modelleri, sade masalar içinse hareketli runner modelleri tasarlamıştır. Özel davet yemeklerinde kullanabileceğiniz kaliteli runner seçeneklerini English Home internet sitesinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Her masa düzenine, rengine, şekline ve sunumuna uygun tüketiciye sunulmuş runnerlar içerisinden zevkinizi ortaya koyanı seçebilirsiniz.

Runner Nasıl Kullanılır?

Runnerı nasıl kullanacağınız görünüm olarak masanızın şekline bağlıdır. Yemek masanız dikdörtgen ise düz bir şekilde kullanabilirsiniz. Yuvarlak masa runner ile dikdörtgen masa runner çeşitleri genellikle ayrı olarak üretilmez ancak farklı şekilde kullanılır. Masanızın boyutuna ve şekline uygun olmayan bir runner kötü görünüme sebep olabilir. Yuvarlak veya kare bir masaya sahipseniz, runnerı çapraz olacak şekilde sererek kullanabilirsiniz. Masanızın büyüklüğüne göre bir adet runner kullanabileceğiniz gibi, isteğe bağlı iki adet runnerı yan yana ya da çarpı işareti şekline getirerek de kullanabilirsiniz. Bunun dışında masa üzerine örtü sermeden, masa örtüsü üzerine veya Amerikan servisiyle birlikte her türlü kullanabilirsiniz. Özellikle Amerikan servislerin runner ile kullanımı son yıllarda popülerleşmiştir.

 Cam masalarda ise masanın kendine has görüntüsünü kapatmamak için masa örtüsü sermeden yalnızca runner tercih edebilirsiniz. Alışılmışın dışında; özellikle davetlerde ve misafirleriniz geldiğinde, masanızda kullanacağınız runnerın altına daha açık renge sahip ve geniş bir runner kullanarak sunumunuzu zenginleştirebilirsiniz. Kullanacağınız runnerın kumaş türünü mobilyanıza uygun seçmeye özen göstermeniz, kullanış tarzınıza farklı ve tamamlayıcı bir hava katmanızda yardımcı olur. Masanızın süslülüğüne ve sadeliğine göre detaylandırılmış, zıt renkleri buluşturmuş runner modellerini tercih ederek zarif masalara imzanızı atabilirsiniz.

Runner Nasıl Temizlenir?

Runner temizliğinde baz alınması gereken ilk şey kullanım talimatıdır. Elde yıkama ve makinede yıkama gibi temizleme seçeneklerinden hangisi yazıyorsa ona göre temizleme işlemini gerçekleştirmelisiniz. Runner kumaşı, leke tutmayan cinsten ve yıkamaya müsait değilse mutlaka ıslak bir bez yardımıyla silerek temizleyin. Eğer runner zor çıkan bir lekeye sahipse o alanın kuruması için biraz deterjan dökerek bekletin. Yeterli miktarda bekledikten sonra lekeli alanı durulayın. Bazı lekeleri çıkartmak başta zor gelebilir ancak zorlandığınız noktada, kuru temizleme yapmak genellikle kullanım talimatlarında önerilmez.

Temizleme işlemiyle uğraşmak istemiyorsanız English Home’un leke tutmayan runner takım modellerini kullanabilirsiniz. Leke tutmayan runnerlar, sizi büyük bir zahmetten kurtaracaktır. İnce runner modelleri, yapıları gereği üstlerine bir şey döküldüklerinde hızlı bir şekilde aşağısındaki örtüye lekeyi geçirebilir. İnce kumaşlı runnerın lekelenmesi durumunda hem altındaki masa örtüsüne bulaşmaması hem de kuruyup kalıcılığı artmaması için hızlı bir şekilde temizlenmelidir. Doğru yöntemle ve sıcaklık derecesiyle temizleme işlemini yaptığınız runnerınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz. Temizlemeyle ilgili tüm talimatlara uyup, runnerı nazikçe kullanırsanız, hızlıca eskimesini ve yıpranmasını önleyebilirsiniz.

Runner Fiyatları Ne Kadar?

English Home runner modelleri uygun fiyat seçenekleriyle kullanıcılarla buluşuyor. Her bütçeye hitap edecek çeşitlilikte üretilmiş, internet üzerinde görebileceğiniz tüm runner örnekleri dışında farklı tasarımlara sahip olan English Home runner modelleri, içerisinde bulunan malzemelere göre fiyatlandırılmıştır. Runner Amerikan servis çeşitleri içerisinde mutlaka kendi bütçe ve zevkinize uygun olanı bulabilmeniz mümkündür. Kaliteli ve uzun ömürlü bir runnera sahip olmak istiyorsanız, English Home runnerları isteğinizi karşılayacaktır.

 
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR