₺1.199,99 KDV Dahil
₺3.679,99 KDV Dahil
₺999,99 KDV Dahil
₺2.879,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
₺2.399,99 KDV Dahil
%67 İndirim
%67İndirim
Haftanın Ürünü
İndirim %10
0.90
₺849,99 KDV Dahil
₺2.399,99 KDV Dahil
₺749,99 KDV Dahil
₺2.999,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
₺2.999,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
₺2.999,99 KDV Dahil
₺749,99 KDV Dahil
₺3.849,99 KDV Dahil
2
₺699,99 KDV Dahil
₺1.999,99 KDV Dahil
%65 İndirim
%65İndirim
Haftanın Ürünü
İndirim %10
0.90
₺699,99 KDV Dahil
₺2.399,99 KDV Dahil
₺699,99 KDV Dahil
₺2.549,99 KDV Dahil
₺1.874,99 KDV Dahil
₺3.749,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Haftanın Ürünü
İndirim %60
0.40
₺699,99 KDV Dahil
₺2.099,99 KDV Dahil
₺699,99 KDV Dahil
₺1.919,99 KDV Dahil
₺749,99 KDV Dahil
₺3.849,99 KDV Dahil
₺1.349,99 KDV Dahil
₺2.699,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
2 Al 1 Öde
İndirim %40
0.60
₺549,99 KDV Dahil
₺2.199,99 KDV Dahil
₺1.924,99 KDV Dahil
₺3.849,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
2 Al 1 Öde
İndirim %40
0.60
₺999,99 KDV Dahil
₺2.879,99 KDV Dahil
₺699,99 KDV Dahil
₺2.399,99 KDV Dahil
₺1.874,99 KDV Dahil
₺3.749,99 KDV Dahil
₺599,99 KDV Dahil
₺1.919,99 KDV Dahil
%69 İndirim
%69İndirim
Haftanın Ürünü
İndirim %10
0.90
₺699,99 KDV Dahil
₺1.919,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
₺2.699,99 KDV Dahil
₺749,99 KDV Dahil
₺1.999,99 KDV Dahil
₺899,99 KDV Dahil
₺2.699,99 KDV Dahil
₺649,99 KDV Dahil
₺1.919,99 KDV Dahil

Çift Kişilik Nevresim Seti

Çift Kişilik Nevresim Seti Modelleri

Yatak odanızın stilini tamamlayacak olan birbirinden kaliteli çift kişilik nevresim seti modelleri English Home’da sizleri bekliyor. Sizler de yatak odanıza benzersiz bir dokunuş yapmak istiyorsanız English Home’u ziyaret edebilirsiniz.
 

Çift Kişilik Nevresim Seti Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yatak odalarının vazgeçilmez tekstil ürünlerinden biri şüphesiz nevresim takımlarıdır. Yatak odanızın görünümünü tamamen değiştirecek olan nevresim setlerini seçerken göz önünde bulundurabileceğiniz birkaç husus bulunmaktadır. Bu hususların ilki: nevresimi geçireceğiniz örtünün ya da yorganın ölçülerine uygun düşen nevresim setini seçmek olacaktır. Birçok farklı modele sahip olan nevresim setlerinin çeşitli ebatları bulunmaktadır. Tek kişilik nevresim seti, çift kişilik nevresim seti ve king size nevresim seti modellerinin ölçüleri farklılık gösterir. Çift kişilik bir yatağa sahipseniz yatağınızın ölçülerine uygun çift kişilik nevresim seti alternatifleri sizler için uygun olacaktır. Yatak ölçülerine uygun olarak almadığınız nevresim setleri odanızın estetiğini bozabilir ve dilediğiniz gibi bir görünüm oluşturmayabilir.

Çift kişilik nevresim seti seçerken göz önünde bulundurabileceğiniz bir diğer nokta, nevresim setini kullanacağınız odanın stilidir. Odanızın tarzına uygun bir nevresim seti ile kişisel alanınızda kendinize özgün bir hava oluşturabilirsiniz. Zevklerinizin yanı sıra nevresim setinin dayanıklılığına dikkat etmek de oldukça önemli bir detaydır. Kolayca deforme olan bir nevresim seti uzun yıllar kullanılamayacağı gibi kötü bir görüntüye de sebep olabilir. Nevresim setinin üretiminde kullanılan kumaşların kaliteli ve herhangi bir alerjik reaksiyona sebebiyet oluşturmayacak ipliklerden yapılmış olması büyük önem taşır. English Home’un sade ve doğal tarzıyla üretilmiş olan çift kişilik nevresim setleri tercih edebileceğiniz kaliteli alternatifler arasındadır. Kendinize ve yatak odanıza uygun, kaliteli nevresim seti modelleri arasından dilediğinizi seçerek hem odanızın stilini tamamlayabilir hem de uyku kalitenizden ödün vermeden dinlenebilirsiniz.

 

Çift Kişilik Nevresim Seti İçeriğinde Neler Var?

Nevresim setleri, yatakların vazgeçilmez tekstil bir ürünüdür. Yatak odasındaki dekoratif öğelerden biri olarak sayılabilen nevresim setleri, en az iki parçalık bir içeriğe sahiptir. Parça sayısı, setin ebatlarına ve modeline göre farklılık gösterebilir ancak yaygın olarak çift kişilik nevresim seti içeriğinde üç parça ürün bulunur. Uygun ölçülerde bir adet nevresim ve iki adet yastık kılıfı çift kişilik nevresim setlerinin içeriğini oluşturur. Birçok farklı desen ve model alternatifine sahip olan çift kişilik nevresim setleri içerisindeki nevresim ve yastık kılıfları birbirinin aynı kumaşlar kullanılarak üretilir. Ancak bazı setlerde bu parçaların kumaşları farklı desenlerde ya da renklerde olabilir. Birbiriyle oldukça uyumlu olarak tasarlanan setler arasında zevklerinize en uygun tasarımları seçebilirsiniz.

Yatağınızın görünümünü seçeceğiniz şık nevresim setleri ile taçlandırabilirsiniz. Birbirinden şık çift kişilik nevresim setleri en az iki parçalık içeriğe sahiptir. Farklı renk ve desenler ile süslenen bu ürünlerin çift taraflı alternatifleri de bulunabilmektedir. Nevresimin iki yüzü birbirinden şık iki farklı desene ve renge sahip olabilir. Nevresimin görünümünü tamamlayacak bir diğer parça olan yastık kılıfı ise bu iki yüze de uyumlu olan bir renkte tasarlanır. Böylelikle aldığınız çift kişilik nevresim setini uzun yıllar boyunca sıkılmadan farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Setlerin içeriğindeki parçaların özelliklerine bakarak dilediğiniz modeli yatak odanızda tercih edebilirsiniz. English Home’un temiz ve sade tasarımları içinden arzu ettiğiniz modeli seçerek odanızın huzurlu bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

 

Çift Kişilik Nevresim Seti Ölçüleri Nelerdir?

Yatağınızın temiz kalmasını sağlayan nevresim setleri, odanızın stilini tamamen değiştirir ve estetik bir görünüm oluşturur. Ancak nevresim setlerinin beklentilerinizi karşılamasını diliyorsanız uygun ölçülerdeki alternatifleri tercih etmelisiniz. Genellikle genç odası ve çift kişilik yatak odaları için tercih edilebilen çift kişilik nevresim setlerindeki nevresimin ölçüleri 200x220 cm’dir. Set içinden çıkan iki adet yastık kılıfının ölçüleri 50x70 cm olup piyasadaki standart bir yastık ebatlarına uygundur. Böylelikle her türlü yastıkta bu yastık kılıflarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle pamuklu kumaşlardan üretilen bu nevresim setlerini dört mevsim çift kişilik yataklarınızda tercih edebilirsiniz. English Home’un birbirinden şık çift kişilik nevresim seti modelleri arasından dilediğinizi seçerek odalarınızın görünümünü kendi tarzınıza göre şekillendirebilirsiniz.

Nevresimler, renkler ve desenler kullanılarak tasarlanan ve çeşitli ebatlarla farklı yataklara uygun hale getirilen yatak odası tekstil ürünlerindendir. Çift kişilik nevresim setleri, çift kişilik yatakların ölçüleri göz önünde bulundurularak üretilmektedir. Çift kişilik yataklar, piyasa içinde farklı ölçülerde bulunabilmektedir ancak nevresim setleri birçok tek kişilik yatağa uygun ölçülere sahip olarak üretilir. 200x220 cm ebatlarına sahip olan çift kişilik nevresim setleri oldukça kullanışlı alternatifler arasında yer alır. Piyasada farklı ölçülerdeki çift kişilik yataklara da kolayca uyum sağladığından kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Saten, keten ya da pamuklu kumaşlardan üretilen çeşitli nevresim setleri çift kişilik yataklarınıza kolayca uyum sağlayarak odalarınızın atmosferini değiştirecektir.

 

Çift Kişilik Nevresim Seti ve Çift Kişilik Nevresim Takımı Arasındaki Farklar Nelerdir?

Çift kişilik nevresimler, set ya da takım olarak karşınıza çıkabilir. Oldukça şık ve estetik alternatifleri içinde bulunduran bu iki kategori arasında farklar bulunur. Nevresim takımlarında, nevresim setlerinden farklı olarak bir adet çarşaf bulunur. Nevresim seti ve nevresim takımı arasındaki en büyük fark budur. Çift kişilik nevresim takımlarında bir adet nevresim, çarşaf ve iki adet yastık kılıfı bulunurken çift kişilik bir nevresim setinde bir adet nevresim ve iki adet yastık kılıfı bulunur. Çift kişilik nevresim takımlarındaki çarşaf, kullanıcılar tarafından her zaman kullanışlı bulunmayabilir. Bu da pek çok kişiyi nevresim seti modellerine yönelten bir etkendir.

Çift kişilik nevresim takımları içerisinde bulunan çarşafın özelliği değişebilir. Lastikli ya da lastiksiz olabilir. Kullanıcıların beğendiği bir nevresim takımı modelindeki çarşaf özelliği arzu ettikleri gibi olmayabilir. Bu durumda nevresim setleri birçok kullanıcı için oldukça uygun alternatifler haline gelir. Set içerisinde çarşaf bulunmadığından dilediğiniz çarşaf ile seçtiğiniz nevresim setini kullanabilirsiniz. Nevresim takımı ve nevresim setindeki parça miktarının farklı olması ürünlerin fiyatlarına da yansıyacaktır. Bu da nevresim takımları ve setleri arasındaki farklardan biri olarak karşınıza çıkar. English Home’un benzersiz çift kişilik nevresim setleri arasından dilediğinizi seçebilir, arzu ettiğiniz çarşafla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

Çift Kişilik Nevresim Seti Fiyatları Ne Kadar?

Çift kişilik nevresim setlerinin fiyatları birçok unsura bağlı olarak değişkenlik gösterdiğinden belli bir fiyat aralığı verilemeyebilir. Piyasa içinde çeşitli özelliklere sahip olan çift kişilik nevresim setleri yer almaktadır. Üretim standartlarının değişkenliği fiyatlara da yansıtılabilir. Nevresimlerin üretimlerinde kullanılan materyallerin özellikleri fiyat unsurunu değiştiren bir etkendir. Nevresim seti pamuklu, keten, saten gibi farklı kumaşlar kullanılarak üretilmiş olabilir. Kumaşın özellikleri doğrultusunda fiyatlarda da farklılık gözlemlenecektir. Bunun dışında nevresim setinin ait olduğu sezon da fiyata yansır. Yaz sezonu için üretilen nevresim setleri genellikle keten kumaşlar kullanılarak üretilirken kış sezonundaki ürünler yün karışımlı olabilir. Dört mevsim de kullanıma uygun olan ve pamuklu kumaşlardan üretilen nevresim setlerinin fiyatları, sezonluk olan alternatiflerden farklı olabilir.

Pek çok unsura bağlı olarak değişen çift kişilik nevresim seti fiyatları; baskılı, desenli ve desensiz seçeneklerde de farklılık gösterebilir. Bazı nevresim setleri çeşitli dijital baskılarla kullanıcıların zevklerine yönelik olarak süslenebilir. Çiçek desenleri başta olmak üzere çeşitli desenlerle benzersiz bir görünüme kavuşan nevresimler, düz renklerle minimal bir çizgiye bürünebilir. Bu gibi özellikler fiyat unsurunu etkileyen faktörlerdir. Tercih edeceğiniz nevresim setinin ebatları da fiyatı etkiler. English Home’un kendine has tarzıyla harmanladığı çift kişilik nevresim seti modellerinden kendi zevkinize ve bütçenize uygun alternatifleri tercih ederek yatak odalarınızı tamamlayabilirsiniz.

 

 
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR