₺249,99 KDV Dahil
₺979,99 KDV Dahil
%74 İndirim
%74İndirim
Haftanın Ürünü
₺644,99 KDV Dahil
₺1.289,99 KDV Dahil
₺644,99 KDV Dahil
₺1.289,99 KDV Dahil
₺659,99 KDV Dahil
₺1.319,99 KDV Dahil
₺299,99 KDV Dahil
₺1.099,99 KDV Dahil
₺279,99 KDV Dahil
₺1.259,99 KDV Dahil
₺279,99 KDV Dahil
₺899,99 KDV Dahil
₺599,99 KDV Dahil
₺1.949,99 KDV Dahil
₺299,99 KDV Dahil
₺1.099,99 KDV Dahil
₺289,99 KDV Dahil
₺1.239,99 KDV Dahil
₺659,99 KDV Dahil
₺1.319,99 KDV Dahil
₺349,99 KDV Dahil
₺1.259,99 KDV Dahil
%72 İndirim
%72İndirim
Fırsat Ürün
İndirim %10
0.90
₺249,99 KDV Dahil
₺809,99 KDV Dahil
₺249,99 KDV Dahil
₺809,99 KDV Dahil
₺599,99 KDV Dahil
₺2.069,99 KDV Dahil
₺629,99 KDV Dahil
₺1.949,99 KDV Dahil
₺824,99 KDV Dahil
₺1.649,99 KDV Dahil
₺599,99 KDV Dahil
₺2.069,99 KDV Dahil
₺279,99 KDV Dahil
₺849,99 KDV Dahil
₺289,99 KDV Dahil
₺989,99 KDV Dahil
%71 İndirim
%71İndirim
Haftanın Ürünü
İndirim %10
0.90
₺279,99 KDV Dahil
₺979,99 KDV Dahil
₺259,99 KDV Dahil
₺1.239,99 KDV Dahil
₺299,99 KDV Dahil
₺1.099,99 KDV Dahil
₺539,99 KDV Dahil
₺1.079,99 KDV Dahil
₺684,99 KDV Dahil
₺1.369,99 KDV Dahil
₺249,99 KDV Dahil
₺809,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
₺599,99 KDV Dahil
%67 İndirim
%67İndirim
Haftanın Ürünü
İndirim %10
0.90
₺229,99 KDV Dahil
₺929,99 KDV Dahil
%75 İndirim
%75İndirim
Fırsat Ürün
İndirim %10
0.90

Tek Kişilik Lastikli Çarşaf

Tek Kişilik Lastikli Çarşaf Modelleri

Yataklarınızın üzerini rengarenk desenleriyle örten lastikli çarşaflar, estetik bir görünüm ortaya koyar. Şıklık ve konforu bir arada sağlayan bu ürünler sayesinde yatağınızın daha uzun ömürlü olması mümkün hale gelir. Tek kişilik lastikli çarşaf modelleri, farklı renk ve desen seçenekleri sunar. Ayrıca ürünler arasında çeşitli ölçülere sahip seçenekler de bulunur. Yatağınızın boyutlarına ve yaşam alanlarınızın dekorasyonuna uygun çarşafı söz konusu ürünler arasında kolayca bulabilirsiniz.

 

Ürün, hava geçirgenliği yüksek olan kumaşlardan üretilir. Bu nevresimlerin üretiminde pamuklu materyaller tercih edilir. Terlemeyi önleme etkisini de söz konusu kumaştan alır. Sıcak yaz günlerinde rahat bir uyku geçirmek isteyebilirsiniz. Bunun için terlemenin etkilerini azaltan ve size daima konfor sağlayan pamuklu ürünler son derece uygundur. Hem oldukça yumuşak hem de hijyenik bir dokusu bulunan bu çarşafları gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 

Tek kişilik çarşaf modelleri arasında farklı zevklere hitap eden tasarımlar bulunur. Canlı renklere sahip olan seçenekler, son derece zamansız bir çizgi taşır. Kullanıldıkları alanda estetik bir görünüm ortaya koyar. Ürünler arasında soft tonlarda renkler de bulmak mümkündür. Pastel tonlara sahip çarşaflar, sadeliğin içindeki şıklığı yansıtır. Desenli nevresim takımlarına uyum sağlar. Ayrıca yaşam alanlarınıza enerjik ve canlı bir görünüm de verir. Geniş bir renk yelpazesi bulunan ürünler arasından size hitap eden tonları bulabilirsiniz.

 

Tek kişilik çarşaf modelleri içinde desenli seçenekler de vardır. Estetik ve modern detaylar taşıyan ürünler, kullanıldıkları alanda istediğiniz duruşu sergiler. Düz renk nevresim setleriyle birlikte rahatlıkla kullanılır. Hem sade hem de hareketli bir ürün arayanlar için son derece uygundur. Bahsi geçen desenler ilk günkü rengini ve şeklini korumayı başarır. Böylece her kullanımda aynı görünümü verir. İster renkli ister desenli ürünler arasında size hitap eden tek kişilik çarşafı kolayca bulabilirsiniz.

 

Tek kişilik yatağınızda göz zevkinize hitap eden nevresimler kullanmak isteyebilirsiniz. Bunun için tercih edebileceğiniz pek çok model mevcuttur. Öncelikle diğer nevresimlerinizde yer alan desenleri ve renkleri belirleyebilir, ardından bunlara uygun çarşafı seçebilirsiniz. Böylece hem ahenkli hem de estetik bir görünüm yakalamanız mümkün olur. Eşyalarınızla uyumlu olan lastikli çarşafı zorlanmadan bulabilirsiniz.

Tek Kişilik Lastikli Çarşaf Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tek kişilik lastikli çarşaf seçimi yaparken göz önünde bulundurmanız gereken birtakım hususlar bulunur. Bu hususlar arasında ürünlerde kullanılan materyaller ön plana çıkar. Nefes alabilen kumaşlar, hijyen ve konforu aynı anda sağlar. Bununla birlikte hijyenik bir kullanımı da mümkün kılar. Pamuklu kumaştan üretilen çarşaflar, her mevsimde keyifle kullanılır. Bu ürünler bakteri ve koku oluşumuna sebebiyet vermez. Böylece daima rahat ve güvenli bir uyku süreci geçirmenize yardımcı olur. Çarşaflar arasında karar verirken dikkat etmeniz gereken diğer hususlar şu şekildedir:

 

●  Yatak odasına uygun renkleri taşıyan ürünleri tercih edebilirsiniz.

●  Enerjik bir görünüm için desenli modeller son derece idealdir.

●  Yatak ölçüleriniz nevresim seçiminde önem taşır.

●  Dayanıklı kumaşlardan üretilen çarşaflar uzun ömürlü kullanım sağlar.

●  Yıkanabilir ve ütülenebilir nevresimleri seçebilirsiniz.

 

Tek kişilik çarşaflar arasında seçim yaparken bahsi geçen hususlar sizin için yol gösterici olabilir. Bir diğer dikkat etmeniz gereken kriter ise çarşafın standart tek kişilik yatak boyutlarına göre üretilmiş olmasıdır. Sahip olduğunuz yatağın eni ve boyu kadar yükseklik değeri de son derece önemlidir. Lastikli çarşafta tam örtücülük özelliği arıyorsanız söz konusu kriteri göz önünde bulundurmanız gerekebilir.
 

Tek Kişilik Lastikli Çarşaf Ölçüleri Nelerdir?

Çift kişilik lastikli çarşaflarda olduğu gibi tek kişilik lastikli çarşaf çeşitleri de ilgili yatağın boyutları esas alınarak üretilir. Farklı yatak modellerinde standart ölçüler bulunur. En ve boy değeri aynı olan bu eşyaların üzerini örtmeye yarayan nevresim takımı çeşitleri de benzer özelliği taşır. Modeller arasında 100x200 boyutlarında ürünler bulunur. Söz konusu ürünlerle yatağınızın üzerini tamamen örtmek ve istediğiniz koruyuculuğu sağlamak mümkün hale gelir.

Tek Kişilik Lastikli Çarşaf Nasıl Takılır?

Tek kişilik çarşafı yatağınıza hızlı ve pratik bir şekilde takmanız mümkündür. Son derece esnek olan bu ürünler, yatağın köşelerine ve kenarlarına kolayca geçirilir. Lastik bölümü yeterince esnediği için bu işlemi yaparken uzun uğraşlar vermeye kalmaz. İlgili alanlara kolayca geçirilir ve siz istemediğiniz sürece yerinden çıkmaz. Böylelikle hem geçirilirken hem de uyku sırasında sizi rahatsız etmez. Söz konusu çarşafı uygun bölümlere rahatça takabilirsiniz.

 

Tek kişilik lastikli çarşaf elastikiyetini daima korumayı başarır. Yıkama sırasında bu özelliğinde herhangi bir azalma meydana gelmez. Hem yüzeyinde hem de kenarlarında son derece esnek bir doku bulunur. Bu sayede yatağınıza geçirilirken yüzeyinde herhangi bir yıpranma olmaz. Tek kişilik çarşafları uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Tek Kişilik Lastikli Çarşaf Nasıl Temizlenir?
 

Tek kişilik lastikli çarşaf, kısa sürede hijyenik hale gelir. Bu ürünleri yıkamak için kullanabileceğiniz iki ayrı yöntem bulunur. Kısa sürede etkili bir sonuç elde etmek için ürünü çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Makinenin nevresimler için uygun olan programlarını tercih ederek çarşafın daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. 30 derecede yıkanabilen ilgili çarşaflar, rengini ve formunu korumayı başarır. İlgili ürünlerde herhangi bir solma ve çekme meydana gelmez. Böylelikle çamaşır makinesinde diğer nevresimlerle birlikte rahatlıkla yıkanır.

 

Söz konusu ürünler, elde yıkama için de uygun özellikleri taşır. Leke tutmayan bir dokusu olduğu için hızlı ve pratik bir şekilde hijyenik hale gelir. Bu işlem için saatlerinizi harcamanıza gerek kalmaz. Ayrıca bu nevresimleri kısa sürede ütülemeniz mümkündür. Kırışıklıkları kolayca açılır ve istediğiniz görünüme ulaşır. İlgili çarşafları yatağın üzerine örtebilir, hijyenik ve düzenli bir görüntü sağlayabilirsiniz.
 

Tek Kişilik Lastikli Çarşaf Nasıl Katlanır?

Yatak odanıza uyum sağlayan tek kişilik lastikli çarşaflar, oldukça pratik bir şekilde katlanır. Bu ürünleri kullanmadığınız zamanlarda rulo formda veya farklı katlama yöntemlerini kullanarak düzenli hale getirmek mümkün olur. Söz konusu yöntemler arasında lastikli kısımları birleştirerek bir cep oluşturmak ve kalan bölümü içine almak bulunur. Bu şekilde katlanan çarşaflar yaşam alanlarınızda son derece az yer kaplar. Ayrıca ürünlere toz dolması ve bakterilerin çoğalması da önlenir.

 

Bir diğer katlama yöntemi ise ürünü rulo biçiminde toplayarak yapılır. Özellikle yatak odasında fazla eşyası bulunan ve nispeten daha az alanı olanlar için bu yöntem son derece idealdir. Yuvarlayarak boyutunu küçülttüğünüz çarşafı dikey ve yatay olarak dolaplarınıza yerleştirebilirsiniz. Bu sayede daha az yer kullanarak nevresimlerinizi hijyenik koşullarda saklayabilirsiniz.

Tek Kişilik Lastikli Çarşaf Fiyatları Ne Kadar?

Tek kişilik lastikli çarşaf fiyatları modeller arasında değişiklik gösterir. Ürünler arasında farklı bütçelere ve zevklere hitap eden seçenekler bulunur. Renk bakımından geniş bir yelpaze sunan bu ürünler, yatak odanıza uyum sağlar. Lastikli çarşaf, çarşaf takımı içerisinde de yer alabilen bir üründür. Bu sebeple almadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemekte fayda var. Çarşafların üretiminde dayanıklı pamuklu kumaşlar kullanılır. Uzun ömürlü bir kullanım sağlayan tek kişilik lastikli çarşafları daima keyifle kullanabilir, ürünlere English Home avantajıyla kolaylıkla dahil olabilirsiniz.

 
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR