₺549,99 KDV Dahil
₺1.299,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
₺1.599,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
₺1.599,99 KDV Dahil
₺489,99 KDV Dahil
₺999,99 KDV Dahil
%51 İndirim
%51İndirim
Haftanın Ürünü
1
₺1.599,99 KDV Dahil
₺3.199,99 KDV Dahil
₺999,99 KDV Dahil
₺1.999,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
₺1.599,99 KDV Dahil
₺1.099,99 KDV Dahil
₺2.199,99 KDV Dahil
₺599,99 KDV Dahil
₺2.099,99 KDV Dahil
₺1.999,99 KDV Dahil
₺3.999,99 KDV Dahil
₺1.899,99 KDV Dahil
₺3.799,99 KDV Dahil
₺2.299,99 KDV Dahil
₺4.599,99 KDV Dahil
₺1.999,99 KDV Dahil
₺3.999,99 KDV Dahil
₺1.299,99 KDV Dahil
₺5.999,99 KDV Dahil
₺649,99 KDV Dahil
₺2.199,99 KDV Dahil
₺3.519,99 KDV Dahil
₺4.179,99 KDV Dahil
"

Fener

"

Dekoratif Fener Modelleri

English Home’un benzersiz tasarımlar sahip son derece kaliteli dekoratif fener modelleri, evinize bambaşka bir hava katabilir. Evinizi dekore ederken farklı ama şık parçaları tercih ediyorsanız, hiç şüphesiz English Home fener modelleri tam size göre. Hem modern hem klasik modelleri barındıran dekoratif fener kategorisi, farklı zevklere sahip birçok kişiyi ortak noktada buluşturacak ürün yelpazesine sahip.

English Home fener modelleriyle; yemek masası, başucunuzdaki komodini veya çalışma masanız gibi evinizdeki birçok alanı dekore edebilirsiniz. Dekoratif fenerinize uygun bir mum ile basit ama şık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Zamansız şık tasarıma sahip olmasını yanı sıra, uzun yıllar boyu evinizin dekorasyonunda kullanabileceğiniz kalite ve dayanıklılıkta üretilmişlerdir.

 Evinizin dekorasyonu için tercih edeceğiniz fener modeli, konumlandırılacağı alana uyum sağlamalıdır. Etrafında bulunan diğer eşyaların rengiyle veya şekliyle benzer bir fener seçmeniz bütünlük sağlayabilmeniz için daha iyi olacaktır. Örneğin spor tarzı olan koltuk takımının yanına ahşap fener modeli koymanız uyumsuz duracakken; cam fener modeli koymanız daha uyumlu olabilir. Fenerin üretildiği malzemeler dış tasarımının nasıl görüneceğini etkilediği için ürün içeriği de oldukça önemlidir.

Birbirinden farklı koleksiyonlar için üretilmiş bambu, cam, paslanmaz çelik, ahşap vb. gibi ürün içeriklerine sahip; darbelere karşı dayanıklı dekoratif fener seçeneklerinden zevkinize uygun modeli rahatlıkla bulabilirsiniz.

Evinize Uygun Dekoratif Fener Nasıl Seçilir?

Ev içerisinde dekor amaçlı en çok kullanılan obje dekoratif fenerlerdir. Ev dekorasyonu için kullanacağınız aksesuarların, mutlaka bulunduğu ortamın uyumunu ve bütünlüğünü koruyabilecek tasarıma sahip olması gerekmektedir. Bu nedenle dekorasyonunuz için yapacağınız tercihlerde hızlı kararlar vermemelisiniz.

Evinizin dekorasyonuna uyuyor diye kalitesiz ürünleri mümkün olduğunca tercih etmemelisiniz. Darbelere karşı dayanıklı olmayacak bir dekoratif aksesuar, size aynı ürünü 2-3 kez alma zahmetine sokabilir. Doğru seçilmiş dekoratif objeler sayesinde evinizin dekorasyonunda yaptığınız değişiklik misafirleriniz tarafından dikkat çekecektir.

Birçok farklı modelini bulabileceğiniz dekoratif fenerleri tercih ederken, ilk önce kullanacağınız alana ve o alanın renk tonlarını belirlemelisiniz. Daha sonra ise fenerin bulunacağı alanda ana obje mi yoksa yan obje mi olacak ona karar vermelisiniz. Fener; evin içerisinde konumlandırılacağı alanın ana objesiyse diğer ürünlerin rengini fenere göre seçmeniz gerekmektedir. English Home’un dekoratif fener koleksiyonu içerisinden ara obje veya yan obje olarak kullanmanız fark etmeksizin, evinizin dekorasyonuna ve zevkinize hitap eden modeli rahatlıkla bulabilirsiniz.

Fener modelleri, genellikle dekor ürünü olarak seçilse de bazen de odanın içerisindeki ana obje olarak kullanılır. Başucu komodinlerinin üstünde odadaki tek obje halinde dururken; salonda vazolara da eşlik edebilir. Bu durumda seçeceğiniz dekoratif fener tasarımıyla oda içerisindeki diğer eşyaları bastırmamalı ancak bir yandan da dikkat çekmelidir. Ürünü koyacağınız alana göre ise boyutuna karar vermelisiniz.

Orta sehpa gibi küçük bir alana büyük dekoratif fener koyarsanız alan daha çok küçülür. Büyük boyuta sahip fenerlerinize duvara yakın bir yere veya asarak kullanabilirsiniz veya küçük alanlar için küçük fener modeli tercih edebilirsiniz. Dekoratif fener seçimindeki bir diğer önemli kriter ise rengidir.

Mobilyaların duvarın rengine uyumlu olması gerektiği gibi, kullanacağınız objelerde hem mobilyalara hem de duvarın rengine uyumlu olmalıdır. Renk tercihi yaparken zıt renklerin uyumu size hoş gelebilir ancak unutmamalısınız ki evinizin dekorasyonunu sürekli göreceksiniz bu yüzden zıt renklerin buluşması bir süre sonra gözünüzü yorabilir. Her zaman hoş bir görüntü oluşturması için sade renklerden ilerlemeniz daha iyi olabilir.

Dekoratif Fenerler Nasıl Süslenir?

Uzun süre kullandığınız deforme olan veya hasar gören dekoratif fenerlerinizi atmaya kıyamıyor ve onu nasıl süsleyerek tekrar kullanılabilir hale getirebileceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Kolay bulunabilir genellikle herkesin evinde olan malzemelerle, dekoratif fenerlerinizle tekrar evlerinizi süsleyebilirsiniz. İçerisinde düzenli olarak mum yakıyorsanız, mumun dumanlarından dolayı uzun süre kullandığınız fenerlerinizin rengi siyaha dönebilir ya da isli bir görünüm olabilir. Bu durumda birkaç adet cd yardımıyla fenerinizi süsleyerek odanızda kullanabilirsiniz.

Cd’yi ufak parçalara ayırıp kuvvetli bir yapıştırıcıyla boş alanlarına yapıştırarak disko topuna benzeyen bir dekoratif fener elde edebilirsiniz. Bir başka seçenek olarak o isli görünümü destekleyip hoş bir hava katabilirsiniz. Fenerin içerisine led ışık yerleştirerek, dekoratif bir gece lambasına dönüştürebilirsiniz. Böylece gece lambası almak yerine kolaylıkla kendiniz yapabilirsiniz.

Disko topuna benzetmek veya gece lambasına dönüştürmek gibi süslü şeyler yapmak yerine sade bir şeyler yaparak, salonunuzda obje olarak kullanabilirsiniz. Süslemek istediğiniz ürününüz metal fener modelindeyse boyayabilirsiniz. Mumun dumanından kararmış veya güneşten sararmış olan fenerinizin camını, ilk önce baz yapabilmek için beyaza daha sonra istediğiniz renge boyayarak kullanabilirsiniz. Tealight fener modeline sahipseniz bu yöntemlerin hepsini rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Ayrıca tealight fener modellerinin minik cam bölümlerine küçük fotoğraflar yapıştırarak çerçeve gibi kullanabilirsiniz.

Bu modellerin dışında ahşap veya hasırdan yapılmış bir dekoratif fenere sahipseniz, içerisine mum yerine yapay çiçekle süsleyerek vazoya dönüştürebilirsiniz. Fenerinizin asmak için nostaljik fener modellerinden olduğu gibi ayrılmış bir bölümü var ise balkon duvarlarınıza asarak evinizin dış bölümünü süsleyebilirsiniz. Dekoratif fenerleri süslemek için özellikle eskimiş olmasına gerek yok English Home’dan seçtiğiniz bir adet fener modelini de sim, boncuk veya hasır gibi ürünlerle süsleyerek evinizde kullanabilirsiniz.

Dekoratif Fener Fiyatları Ne Kadar?

English Home’un birbirinden farklı ve kullanışlı tasarımlarına sahip, son derece kaliteli ürün içeriğine dekoratif fenerlerinin fiyatlandırılmasını etkileyen birçok faktör var. Her ürün kolayca deforme olmayacak ve darbelere karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Ürün içeriğinin iyi olması müşterinin ürünü uzun yıllarca kullanabilmesi ve olumlu bir dönüş alınması için birçok emek verilmiştir. Bu durumda fiyatlara yansımıştır. Ancak dekoratif fener fiyatları düşünülürken en çok etkileyen faktör ürün içeriği olmuştur.

İçeriğinde plastik kullanılmasından dolayı mum feneri modelinin daha uygun olduğunu görürken; içeriğinde ahşap, bambu ve camın aynı anda kullanıldığı Retro fener modelinin daha yüksek fiyatlara sahip olduğunu görebilirsiniz. Anlaşılacağı üzere ürün içeriği değiştikçe dekoratif fener modellerinin fiyatında da değişiklikler olmaktadır.

Dekoratif fener seçeneklerinden bazıları özel günler için koleksiyon olarak satışa sunulup sınırlı üretilmesinden dolayı özel fiyatlandırma seçeneklerine sahip olabilmektedir. Fiyatlandırmayı etkileyen bir diğer faktör ise ürünün ebatıdır. Ürünün boyuna göre kullanılacak olan malzemelerde çoğalıp azalacağı için fiyat da değişebilmektedir. Kullanım alanına göre farklı tasarlanan dekoratif fenerlerinin fiyatları da farklı olmaktadır. Tealight fenerin içerisine yapay ışıklı mum konularak gece lambası olarak kullanılabilecekken, eskitme fener modeli ise sadece obje olarak kullanılabilmesi için satışa sunulabilir.

Tüm bu faktörlerin dışında son olarak müşterini bütçesi de göz önüne alınarak fiyatlandırmalar tamamlanmıştır. Müşteri beğendiği English Home dekoratif fener modelini rahatlıkla satın alabilmesi için fiyatlar düzenlenmiştir. Kalitesi ve tasarımlarıyla kendisini kanıtlamış dekoratif fener modellerinden bütçenize ve zevkinize uyanı seçmek size kalıyor.

Benzersiz tasarıma sahip dekoratif fenerleri için English Home, dönemsel indirimler ve kampanyalar yapmaktadır. English Home internet sitesini ve sosyal medya hesaplarını takipte kalarak, yapılan kampanyalardan haberdar olabilir ve alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

 
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR