₺249,99 KDV Dahil
₺499,99 KDV Dahil
₺149,99 KDV Dahil
₺699,99 KDV Dahil
%79 İndirim
%79İndirim
Haftanın Ürünü
₺299,99 KDV Dahil
₺1.399,99 KDV Dahil
%79 İndirim
%79İndirim
Haftanın Ürünü
₺299,99 KDV Dahil
₺1.399,99 KDV Dahil
%79 İndirim
%79İndirim
Haftanın Ürünü
₺149,99 KDV Dahil
₺699,99 KDV Dahil
%79 İndirim
%79İndirim
Haftanın Ürünü
₺299,99 KDV Dahil
₺599,99 KDV Dahil
₺479,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
₺479,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
₺671,99 KDV Dahil
₺1.119,99 KDV Dahil
₺479,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
₺479,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
₺499,99 KDV Dahil
₺999,99 KDV Dahil
₺274,99 KDV Dahil
₺549,99 KDV Dahil
₺749,99 KDV Dahil
₺1.499,99 KDV Dahil
₺649,99 KDV Dahil
₺1.299,99 KDV Dahil
₺649,99 KDV Dahil
₺1.299,99 KDV Dahil
₺649,99 KDV Dahil
₺1.299,99 KDV Dahil
₺749,99 KDV Dahil
₺1.499,99 KDV Dahil
₺749,99 KDV Dahil
₺1.499,99 KDV Dahil
₺149,99 KDV Dahil
₺599,99 KDV Dahil

Havlu Seti

Havlu Seti

 

English Home havlu seti evinizde bulundurabileceğiniz şık ve kullanışlı ürünlerdir. Bu ürünleri el yüz yıkamadan sonra ya da duştan sonra rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pamuk veya keten gibi kaliteli kumaşlardan üretilen havlular sadece vücudunuzun üzerindeki suyu tamamen emmekle kalmaz, aynı zamanda kısa bir süre içerisinde kuruyarak tekrar kullanmanız için hazır bir hale gelir. Evinizin tarzınıza ve sizin zevkinize uygun olarak üretilen havlu seti modelleri içerisinde 2, 3 ya da daha fazla ürün yer alır. Bazı havlu seti çeşitleri içerisinde sadece el yüz yıkama ya da banyo havlusu bulunurken, bazılarında ise ikisi birden vardır. Farklı renk ve tasarımları sayesinde kendinize ve ailenize göre bir ürün seçme imkânına erişebilirsiniz. Hem çamaşır makinesinde hem de elde yıkanabilen özelliği sayesinde bu ürünleri rahatlıkla temizleyebilir ve istediğiniz takdirde ütü de uygulayabilirsiniz. Bazı havlu seti modelleri içerisinde yer alan fitil ile ürünleri katladıktan sonra bununla bağlayabilir ve dolabınızda daha az yer kaplayarak alandan tasarruf edebilirsiniz. Sadece fitile sahip olanlar değil, aynı zamanda fitilsiz halde bulunan modelleri de kolay bir şekilde katlayarak muhafaza edebilirsiniz.

 

Havlu Seti Modelleri

 

Havlu seti içerisinde yer alan ürünler, tamamen pamuk ve keten malzemeden üretilir. Farklı renk ve tasarım seçenekleri arasında hem kırmızı ya da beyaz gibi sade renkler hem de çizgili modeller yer alır. Bunun yanı sıra, her havlunun boyutu farklıdır. Bazıları el ve yüz kurulama amaçlı kullanılabilir iken, bir kısmı ise duş ya da spor sonrası ter silme amacıyla yanınızda bulundurabilirsiniz. Ayrıca çizgili modelleri deniz, sauna ya da buhar banyosu sonrasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Küçük ebatlarda yer alan bazı ürünleri ise ayak havlusu amacıyla yanınızda bulundurabilirsiniz. Pedikür yaptıktan sonra veya duştan çıkınca ayaklarınızı pratik bir şekilde kurulayabilirsiniz. Boyutlarına göre kullanım amaçları değişen bu ürünler, aynı zamanda üretildiği malzemelere göre de temizleme ve kurulama şekilleri değişkenlik gösterir. Bu sebeplerden dolayı kendinize ve ihtiyacınıza uygun olan havluları bulunduran bir seti ya da tekli ürünleri inceleyebilirsiniz.

 

Havlu Seti Ürünleri Nelerdir? Havlu Seti Seçimi Nasıl Olmalı?

 

  • Havlu seti ürünleri içerisinde, banyo, ayak, el ve yüz kurulamak için çeşitli boyutlarda modeller yer alır.
  • Havlu seti seçimi yaparken içerisinde bulunan ürünlerin boyutuna göre tercih yapabilirsiniz. Her ürünün boyutuna göre kullanım amacı da farklılık gösterebilir.
  • Ufak boyutta olan çeşitleri el, yüz ve ayak kurulamada kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra, ayak havlularını pedikür yaptıktan sonra ayaklarınızı durulayabilir veya yüz ürünlerini ter spor esnasında ve sonrasında terinizi silmek amacıyla da yanınızda bulundurabilirsiniz.
  • Orta ebatta yer alan ürünleri de ter silmek için kullanabilirsiniz.
  • Büyük boy ürünler ise duş ve banyo içindir. Ayrıca, bu ürünlerden bir kısmını deniz havlusu olarak kullanabileceğiniz gibi; sauna, hamam ve buhar banyosu gibi sıcak ortamlarda vücudunuzu örtmek için kullanabilirsiniz. Böyle zamanlarda sadece üstünüzü örtmekle kalmaz, aynı zamanda terlediğiniz anda da üzerinizdeki nemi çeker.
  • Havlu seti içerisinde yer alan ürünlerin sadece boyutuna değil, aynı zamanda üretildiği malzemelere de dikkat etmeniz faydalı olacaktır. Pamuk, keten gibi malzemelerden üretilen ürünler nemi, teri ve suyu daha kolay bir şekilde içerisine çeker. Bunun yanı sıra, makinede ya da kaynar suda yıkandığı zaman çekme ve küçülme gibi problemlerle karşı karşıya kalmanıza engel olur.
  • Pamuktan üretilen modeller sadece yıkama esnasında değil, aynı zamanda kullanımda da daha rahat bir üründür. Bunun sebebi ise pamuk kumaştan üretilen çeşitler cilt dostudur ve hassas ciltlere dahi zarar vermeyerek herhangi bir tahriş ya da yara olmasına engel olur.
  • Satın alacağınız ürüne nasıl bir temizleme yapılması gerektiğine de dikkat ederek daha sonra olası bir soruna karşı engel olabilirsiniz. Bazı ürünler sadece elde ya da makinede yıkanmaya uygun iken, bazılarına kuru temizleme de yapılabilir. Bir kısım ürüne ise ütü de uygulanabilir. English Home içerisinde yer alan ürünlere elde ve makinede yıkamaya, ütü yapmaya uygundur ama kuru temizleme önerilmez.
  • Havlu seti içerisinde yer alan ürünlerin boyutuna, kullanım amacına ve üretildiği malzemeye baktıktan sonrasında ise kendi zevkinize ve evinizin stiline göre bir modeli tercih edebilirsiniz.
  • Set halinde almayı düşünmediğiniz zamanlarda, ihtiyacınız olan ürüne banyo havlusu, el havlusu ya da yüz havlusu kategorilerini ziyaret ederek tekli halde de satın alabilirsiniz. Bu ürünler, tekli olarak amaca yönelik tasarlanmıştır.

 

English Home Havlu Seti Fiyatları

 

English Home markasına ait havlu seti fiyatları model içerisinde yer alan havlu sayısına ve ürünlerin boyutuna göre değişkenlik gösterir. Bunun yanı sıra, bazı çeşitler büyük boyda ve banyo için uygun olan ürünlerden oluştuğu için daha pahalı fiyata sahip olabilir. Fiyat değişikliklerine rağmen bütçenize uygun bir seti sipariş edebilir ve ihtiyacınıza uygun olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Her bütçeye uygun olarak üretilen havlu seti çeşitlerinin yanı sıra, tek olarak satılan ürünlere de bakabilir ve kendinize uygun bir ürüne sahip olabilirsiniz. Farklı tasarımları ve renkleri ile her eve uygun olarak üretilen değişik çeşitleri inceleyebilirsiniz. Modern, sade ve şık tasarımlarının yanı sıra, ihtiyacınıza göre üretilen bu ürünleri hem banyoda hem sporda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Uzun süre boyunca kullanabilmeniz amacıyla kaliteli malzemelerle profesyonel bir şekilde üretilen havlu seti modelleri sayesinde alacağınız ürün kısa sürede solma, yıpranma ve eskime yapmaz. Bunların yanı sıra, tamamen pamuk ya da ketenden üretilmeleri sebebiyle hassas ciltlere de uygundur. Cildinizde herhangi bir tahriş ya da yara yapmadığı için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bütçenize uygun fiyatlarla ve zaman zaman yapılan indirimlerle hemen kendinize uygun bir havlu seti ürününe English Home üzerinden sahip olarak evinizin dekorasyonu ile ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR