₺224,99 KDV Dahil
₺449,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
2 Al 1 Öde
İndirim %40
0.60
₺399,99 KDV Dahil
₺799,99 KDV Dahil
₺479,99 KDV Dahil
₺959,99 KDV Dahil
₺349,99 KDV Dahil
₺699,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
2 Al 1 Öde
İndirim %40
0.60
₺479,99 KDV Dahil
₺959,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
2 Al 1 Öde
İndirim %40
0.60
1
₺344,99 KDV Dahil
₺689,99 KDV Dahil
₺494,99 KDV Dahil
₺989,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
₺639,99 KDV Dahil
%69 İndirim
%69İndirim
Haftanın Ürünü
₺574,99 KDV Dahil
₺1.149,99 KDV Dahil
₺459,99 KDV Dahil
₺919,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
2 Al 1 Öde
İndirim %40
0.60
₺424,99 KDV Dahil
₺849,99 KDV Dahil
₺299,99 KDV Dahil
₺899,99 KDV Dahil
₺449,99 KDV Dahil
₺899,99 KDV Dahil
₺299,99 KDV Dahil
₺599,99 KDV Dahil

Kayık Tabak

Kayık Tabak

Kayık tabaklar sofraların vazgeçilmez sunum malzemeleri arasında bulunur. Porselen, cam ya da seramik gibi çeşitli malzemelerden üretilir. Hem sıcak hem de soğuk yemeklerin servis edilmesinde kullanılan pratik bir gereçtir. Sofralara şıklık getirmesi ve hoş bir görüntü sunmasıyla çoğu kullanıcı tarafından beğenilerek kullanılır. Düz servis tabaklarına kıyasla kenarlara daha kavisli bir yapıya sahip olan kayıt tabak modelleri ile meze, yemek, kuruyemiş, çerez ya da salata gibi her türlü yiyeceği rahatlıkla servis edebilirsiniz. Elde kolayca yıkanabilmesinin dışında bulaşık makinesinde de hiçbir deformasyona uğramadan rahatlıkla yıkanabilir. Şık bir sunum malzemesi olmasının yanı sıra aynı zamanda kullanılan malzemenin kalitesinden dolayı sağlam bir yapıya sahiptir. Kalın bir yapıda oldukları için genellikle kolay bir şekilde çizilmez ya da kırılmazlar. Misafirlerinize farklı sunumlarda bulunmak istiyorsanız English Home'da bulunan kayık tabak modellerine göz atabilirsiniz.

Kayık Tabak Kullanım Alanları Nelerdir?

Kullanım alanı geniş bir ürün olmasından dolayı "Kayık tabak kullanım alanları nelerdir?" sorusunun cevabı pek çok farklı madde içerir:

 • Evlerde hoş sunumlar yapmak için kullanılabilen bir gereçtir. Düz tabaklara göre daha farklı bir görsellik sunmasından dolayı sofralarına farklı bir hava katmak isteyenlerin tercih edebileceği bir üründür.
 • Servis edilen yemeklerin daha estetik bir duruşa sahip olmalarına yardımcı olduğu için kafe ve restoranlarda da sıklıkla tercih edilir. Porselen olanları rahat bir şekilde yıkanabildiği için hizmet sektörü için pratik bir üründür.
 • Zeytinyağlı gibi sulu yemeklerin sunumunu yaparken büyük bir kolaylık sağlar. Derinliği sayesinde yemeğin suyunun masaya damlamasının önüne geçer.
 • Geniş yapısı sayesinde salataların sunumunu kolay hale getirir. Büyük bir kaşıkla salataların sofrada hoş bir duruş sergilemesine sebep olur.
 • Yemeklerin kolay bir şekilde servis edilmesi için iş yerlerinde de yemek sunumuna pratiklik katar.
 • Kurabiye servisi yaparken içine çok sayıda kurabiyenin sığdırılabilmesinden dolayı sıklıkla kullanılır. Tatlı servisine hoş bir görüntü katarken aynı zamanda sunumu kolaylaştırır.
 • Pasta tabağı olarak kullanarak yaptığınız tatlıya estetik bir hava katabilirsiniz.
 • Yemek sonrası meyve servisi yaparken de pratik hale gelen bu ürünler derin olmalarından dolayı içine çok sayıda meyve almayı başarır. Kalabalık misafirler ile birlikteyken birkaç tane tabak kullanmaktansa tek bir kayık tabağı ile bütün servisi halledebilirsiniz.
 • Servis tabağı olarak kullanılabildiği için her türlü yemeğin, mezenin ve tatlının sunumunun yapılmasına imkân tanır.

Pek çok farklı ebatta ve şekilde olan bu ürünlere English Home üzerinden ulaşabilirsiniz.

Etkileyici Sunumlar İçin Kayık Tabaklar

Pek çok farklı renk seçeneği bulunan kayık tabaklar sofralara farklı bir hava katar. Misafirlerinize etkileyici sunumlar yapmak istiyorsanız bu derin kaseleri kullanabilirsiniz. Takım halinde ya da tekli olarak satışa sunulan bu ürünleri ihtiyacınız olan miktarda satın alabilirsiniz. Uyumlu iki tane servis tabağını masanın kenarlarına koyarak hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Farklı geometrik şekillere sahip olan servis tabakları ile sofraları bambaşka bir havaya sokabilirsiniz. Servis tabaklarınızla uyumlu renkte olan kayık tabaklarla birlikte masalarınızda eğlenceli tasarımlar yapabilirsiniz. Genellikle sunum tabakları olarak kullanılan bu ürünlerle kendinize has orijinal servis şekilleri elde edebilirsiniz. English Home'daki onlarca renk seçeneği içinde aradığınız kayık tabağı kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Şık Kayık Tabak Modelleri

Kayık tabaklar fonksiyonel şıklıklarını birbirinden farklı onlarca modele sahip olmalarına borçludur. Porselen kayık tabak doğal bir görünüme ve asil bir duruşa sahip olan bir modeldir. Sağlıklı olmasından dolayı en çok kullanılan modeller arasında yer alır. Sıcak yemeklerin sıcaklığını, soğuk yemeklerin soğukluğunu başarılı bir şekilde muhafaza etmesiyle öne çıkar. Porselen tabağı her türlü yiyeceği servis ederken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cam kayık tabak içine koyulan yiyeceklerin tadının, aromasının ve kokusunun değişmeden servis edilmesine imkân tanır. Gaz ve buhar geçirgenliği olmadığı için ürünlerin daha sağlıklı bir şekilde sunulmasını sağlar. Isıya dayanıklı olmasıyla da sıcak ürünlerin servisinde sıklıkla tercih edilir. Seramik kayık tabak ise daha çok estetik unsurlar için kullanılan bir modeldir. Genellikle sıcak yemeklerden ziyade soğuk yemeklerin servisi için kullanılır. Değişik renklerin bir araya getirilmesi sayesinde daha çok görsel unsurlarıyla öne çıkar. Kurabiye ve kek gibi tatlıların servisi için ideal bir üründür. Kayık tabak seti aynı formlardaki ürünlerden oluşabildiği gibi kare ve yuvarlak olan farklı tabakların da bir araya gelmesinden meydana gelebilir. Farklı şekillerde olan kayık tabak modelleri görsel olarak asimetriklik sunmalarından dolayı sofraya değişik bir görsellik katar. Farklı ebat seçenekleriyle karşınıza çıkan bu ürünler arasından ihtiyaçlarınıza uygun olanı English Home üzerinden anında satın alabilirsiniz.

Kayık Tabak Seçimi Nasıl Olmalı?

Birbirinden farklı onlarca modeli olduğundan dolayı "Kayık tabak seçimi nasıl olmalı?" sorusunun da tek bir tane cevabı yoktur.

 • Nasıl porsiyonlarda sunum yapılacağı göz önüne alınarak ona uygun ebatlardaki ürünler arasında seçim yapılmalıdır. Aksi halde alınan ürün ya çok büyük ya da çok küçük kalabilir.
 • Kayık servis tabağı seçiminde bulunurken yemek takımının renklerine de dikkat edilmelidir. Uyumlu renklerin bir araya gelmesiyle nasıl güzel görüntüler ortaya çıkıyorsa uyumsuz parçalar birlikte kullanıldığında güzel olmayan sunumlara sebep olabilir.
 • Zeytinyağlı yemekler, salatalar, mezeler, ya da kuruyemişler için ayrı kayık tabaklar tercih edebilirsiniz. Farklı ebatlardaki bu ürünleri birlikte kullandığınızda güzel bir görüntü elde edebilirsiniz.
 • Alacağınız ürünün estetik duruşunun yanında hangi yiyeceği servis ederken kullanacağınızı göz önünde bulundurarak satın almalısınız. Örneğin sıcak yemek servisi yapacaksanız seramik tabakları kullanmanız tavsiye edilmez.

English Home üzerinden uygun kayık tabak fiyatları ve çeşitleri arasından seçeceğiniz ürünlerle sofralarınıza farklı bir hava katmaya başlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR