{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
0
75 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!
Peşin Fiyatına 4 Taksit!
Bedavası En Bol Bonus ile Peşin Fiyatına 4 Taksit!

NASIL KAZANIRIM?

*Kampanya kapsamında peşin fiyatına 4 taksit uygulaması yapılacaktır.

*Kart bilgilerinizi girip alışverişinizi tamamladıktan sonra açılan pencere üzerinden peşin fiyatına +4 taksit kampanyasına katılabilirsiniz.

*Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET ENGLISHOME yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sisteme ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

*Deniz Bonus Business, Ing Bonus Business, Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.

*İşlemler Garanti BBVA POS'undan geçmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Kampanya 1 Şubat 2017 – 31 Ekim 2019 tarihleri arasında geçerlidir. English Home ve Garanti BBVA kampanyanın değiştirilmesi ve sonlandırılması hakkını saklı tutar.

Fırsatı Kaçırma >