{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

20 TL Bonus!

İlk 150 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL Bonus

*English home’da tek seferde gerçekleştirdiğiniz ilk 150 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL English Home Bonus kazanırsınız.

Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

*Kampanya English Homa’da 25 Ocak-1 Mart 2021 tarihleri arasında Bonus kredi kartları ile yapılan tek ve taksitli ödemelerde geçerlidir.

*Kazanılan English Home Bonuslar 14 Mart 2021 tarihine kadar kullanılabilecektir. Kullanılmayan bonuslar 15 Mart 2021’de geri alınacaktır.

*Kazanılan bonuslar sadece English Home mağazalarında harcanabilir.

*Kampanyaya katılım onay mesajının ulaşmasından sonra gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahil olacaktır.

İade ve iptaller kampanya dahilinde değildir.

English Home kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Alışverişe Başla>

GARANTİ BONUS PEŞİN FİYATINA 3 TAKSİT!

KAMPANYA DETAYLARI

*Garanti-Bonus kartınızla tek çekim olarak siparişinizi oluşturduktan sonra çıkan ekranda size özel sunulan taksit seçeneklerini seçerek peşin fiyatına 3 taksit olarak kampanyaya katılabilirsiniz.

*Kampanya dahilinde Bonus üyesi English Home mağazalarından 15 Eylül 2020- 14 Mart 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek peşin işlemlerde seçmeli olarak +2 taksit uygulanacaktır.

*Kampanyadan yararlanabilmek için taksitli harcamanın Garanti BBVA POS'larında yapılması gerekmektedir.

*English Home’da peşin fiyatına 3 taksit kampanyasına Garanti Bonus, Money Bonus, Flexi kartlar (sms ile), Miles & Smiles kredi kartı, American Express Card, Miles & Smiles Business kredi kartı, American Express Business Card, Shop&Fly ve Shop&Fly Business Card kredi kartları kampanyaya dahildir.

*Bonus Genç ve Bonus Flexi dahil değildir.

*Ek kartlar kampanyaya dahildir.

*Flexi müşterilerinin kampanyaya katılması için harcama yapmadan önce EVET ENGLISHHOME yazıp bir boşluk bırakarak kartının son 6 hanesi ile birlikte banka sisteminde kayıtlı telefon numarasından 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir. Flexi için kampanyaya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınacaktır.

*İşlemler Garanti BBVA Pos'undan geçmelidir. Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,415 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

English Home kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hemen Tıkla>

Kupon Kullanım Koşulları!

Kod - Kupon - Kampanya Geçerlilik Şartları!

*Kod, kupon ve sepet indirimleri başka kampanyalar ile birleştirilemez.

*İndirim kodu tek seferlik kullanım için geçerlidir,

*Kampanyadan yararlanmak için kupon kodunuzu, sepet sayfasında yer alan "İndirim kodunuz var mı?" alanına girmeniz gerekmektedir.

*Kargo Bedava bir kampanya olduğundan, kod-kupon kampanyalarında Kargo Bedava kullanılamaz.

*Her kod-kupon ve sepet kampanyasının kendine özgü kuralları vardır.

English Home kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Fırsatı Kaçırma >