₺1.249,99 KDV Dahil
₺2.499,99 KDV Dahil
₺1.724,99 KDV Dahil
₺3.449,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
İndirim %50
0.50
₺1.499,99 KDV Dahil
₺2.999,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
İndirim %50
0.50
₺2.969,99 KDV Dahil
₺5.939,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
İndirim %50
0.50
₺699,99 KDV Dahil
₺2.799,99 KDV Dahil

Tek Kişilik Yatak Örtüsü

Tek Kişilik Yatak Örtüsü Modelleri

Tek kişilik yatak örtüsü modelleri, tek kişinin kullanabileceği boyutta üretilen ve tek kişinin kullanımına uygun olan ürünlerdir. En güzel tek kişilik yatak örtüsü modellerini kullanıcılarla buluşturan English Home, konforlu ve kaliteli ürünleri ile sıklıkla tercih ediliyor. Farklı renk ve desenlerde üretilen tek kişilik yatak örtüsü modelleri, çift kişilik yatak örtüsüne kıyasla daha küçük boyutlarda üretiliyor. English Home güvencesiyle satın alabileceğiniz tek kişilik yatak örtüsü modellerinde; pembe, beyaz, kahverengi, lacivert, mavi, bej, karışık, hardal, bordo ve sarı renk alternatifi yer alıyor. Yatak odasının dekorasyonuna uygun olarak canlı renklerde tercih edebileceğiniz tek kişilik yatak örtüsü modellerinde desen detayları da dikkat çekiyor. Düz, çizgili ya da kareli yatak örtüsü modelleri arasından zevkinize ve bütçenize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Kaliteli ve şık ürünleri ile bir adım öne çıkan English Home, ürün üretiminde hem sağlıklı hem de kaliteli malzeme kullanımına özen gösteriyor.

Yatak örtüleri kullanıcıların cildine temas eden ürünler olması dolayısıyla sağlıklı malzemeden üretilmesinden dolayı herhangi bir sorun yaşatmıyor. Daha net ifade etmek gerekirse sağlıklı materyal kullanılarak üretilen English Home ürünleri kullanıcılarından tam puan alıyor. Ev dekorasyonu denildiğinde akla ilk gelen markalardan olan English Home, tek kişilik yatak örtüsü modellerinde kaliteden asla ödün vermiyor. Uzun yıllar yatak odanızın vazgeçilmezi olacak tek kişilik yatak örtüleri, 160x240 cm boyutta tek ebat olarak üretiliyor. Dekorasyonunuza farklı bir soluk getirecek olan şık ve konforlu yatak örtülerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Şık görünümü, yumuşak dokusu ve kaliteli yapısı sayesinde kullanıcıların ilk tercihi olan tek kişilik yatak örtüsü modelleri English Home bünyesinde sizleri bekliyor.

Tek Kişilik Yatak Örtüsü Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Yatak odası dekorasyonunun olmazsa olmazlarından olan yatak örtüleri renk ve desen alternatifleri ile kullanıcılara sunuluyor. Tek kişiye uygun olarak tasarlanan yatak örtüsü modellerinin seçiminde kullanıcıların dikkat etmesi gereken hususlar bulunuyor. Kullanıcıların yatak örtüsü seçiminde ilk dikkat etmesi gereken nokta, yatak odası dekorasyonuna olan uyumu olarak öne çıkıyor. Yatak odanızın koyu ya da açık tonlarda dekore edilmesi, mobilyaların sadeliği ya da gösterişli olması tek kişilik yatak örtüsü modelleri arasından yapacağınız seçiminizde belirleyici rol oynuyor. Beyaz ya da bej tonlarında dekore edilen yatak odalarında sıklıkla sarı, pembe ve bordo yatak örtüleri kullanılıyor.

Yatak odası dekorasyonunda tercihi sadelikten yana olanların sade yatak örtüsü modelleri tercih etmesi gerekiyor. Gösterişli yatak odası dekorasyonlarında ise desenli yatak örtüsü modelleri sıklıkla tercih ediliyor. Tek kişilik yatak örtüsü modellerinin yatakla uyumlu olması da kullanıcıların dikkat etmesi gereken noktalar arasında yer alıyor. Daha açık ifade etmek gerekirse konumlandırıldığı alan itibariyle tek kişilik yataklarda kullanılan ürünün boyutunun yatağa uyumlu olması gerekiyor. Yatak örtüsünün yatağa uyumlu tercih edilmemesi halinde yatak örtüsünün etek kısmı yere değmediği için istenen görünüme ulaşmak mümkün olmuyor. Tek kişilik yatak örtüsü seçiminde öne çıkan bir diğer dikkat edilecek nokta ise, ürünün kolay temizlenebilir ve kuru temizleme yapılabilir yapıda olması olarak biliniyor. Yatak örtüsü modellerinin ister elde isterseniz de makinede yıkanabilen formda üretilmesi kullanıcıları temizlik aşamasında yormuyor. Aynı zamanda yatak örtüsünün ütülenebilir olması da yatak odasında düzenli ve güzel bir görünüm elde etmenize yardımcı oluyor.

Ürün üretiminde kullanılan malzemenin sağlıklı ve/veya kaliteli olması da seçimde dikkat edilmesi gereken hususlar arasında yer alıyor. Kaliteli tek kişilik yatak örtüsü modellerini kullanıcılarla buluşturan English Home, yıllarca kullanabileceğiniz kalitede ürün üretmeye özen gösteriyor. Tek kişilik yatak örtüsü seçiminde öne çıkan son nokta ise, yatak örtülerinin kumaş yapısı olarak öne çıkıyor. Kumaş yapısı hem kullanıcıların uyku deneyimini hem de yatak düzenini yakından etkiliyor. Daha net ifade etmek gerekirse saten tek kişilik yatak örtüsü modelleri kaygan formda üretilmesinden dolayı yatak üzerinde sabit kalmayabiliyor. Kullanıcılara konforlu bir kullanım vadeden tek kişilik yatak örtüsü modellerinde; kadife, ipek, bambu ve pamuk kumaşlar nefes alabilen yapısı sayesinde sıklıkla tercih ediliyor. Site içerisinden erişebileceğiniz yatak örtüleri %100 pamuk olması nedeniyle yakma ve terletme gibi durumlara da yol açmıyor. Belirtilen noktalara uygun olarak tercih edilen tek kişilik yatak örtüleri kullanıcıların hem yatak odası dekorasyonunu hem de uyku deneyimini iyileştiriyor.

Tek Kişilik Yatak Örtüsü Boyutları Nelerdir?

Tek kişiye ve tek kişilik yataklarda kullanıma uygun şekilde üretilen yatak örtülerinde standart bir boy bulunmuyor. En çok tercih edilen tek kişilik yatak örtüsü modellerinde genellikle iki farklı ebat kullanımı dikkat çekiyor. Tek kişilik baza yataklara uygun olarak tasarlanan örtülerde kullanılan ölçüler; 150x230 cm ve 160x240 cm şeklinde sıralanıyor. Farklı yatak örtüsü modelleri de bulunmakla beraber; English Home kalitesiyle satın alabileceğiniz tek kişilik yatak örtüsü modelleri 160x240 cm boyutuyla öne çıkıyor. Yeni trendlere uygun olarak tasarlanan English Home ürünleri, nefes alabilir ve uyumlu yapısı sayesinde kullanıcıların bir numaralı tercihi oluyor. Yatağınızın enine ve boyuna uygun olarak tercih etmeniz gereken tek kişilik yatak örtüleri konumlandırıldığı haliyle yere değmesi gerekiyor. Yatak ve bazalara uygun formda üretilen tek kişilik yatak örtüsü takımı modelleri kullanıcılara konforlu kullanım vadediyor. Sizlerde yatak odanıza farklı bir dokunuş yapmanızı sağlayan en uygun tek kişilik yatak örtülerine English Home internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tek Kişilik Yatak Örtüsü Nasıl Temizlenir?

Yatak odası alışverişlerinde sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alan yatak örtülerinde temizlik ve ütü detaylarına dikkat edilmesi gerekiyor. Tek kişilik yatak örtülerinin nasıl temizlendiği konusu da kullanıcılar tarafından sıklıkla merak ediliyor. English Home şıklığını evinize yansıtabileceğiniz yatak örtüsü modellerinde kumaş olarak pamuk kullanılıyor.. Ürün üretiminde kullanılan pamuk materyalin yapısına bakıldığında hava geçirgenliğinin diğer materyallere kıyasla yüksek olduğu görülüyor.

Aynı zamanda pamuk malzeme kullanılan ürünlerde ter hızlı bir şekilde emiliyorken; ütü aşamasında görülen kırışıklıklar da çabuk açılıyor. Farklı renk ve desenlerde sunulan English Home tek kişilik yatak örtüsü modelleri hem elde hem de makinede yıkanabilir formda üretiliyor. Makinede yatak örtüsü yıkamak isteyen kullanıcılarımızın 30 derecede hassas yıkama yapması gerekiyor. İster elde isterseniz de makinede yıkayabileceğiniz tek kişilik yatak örtülerinin sererek kurutulması da büyük önem taşıyor. Kullanıcıların English Home bünyesinden satın alabileceği farklı renk ve desenlerdeki tek kişilik yatak örtüsü modellerini kuru temizlemeye vermeleri de mümkün oluyor. Kullanıcıların yatak örtülerinin sık kullanılmasından dolayı her hafta değiştirmeye de özen göstermeleri gerekiyor. Temizlik ve ütü detayları ile de kullanıcılarını memnun eden yatak örtüleri yatak odanızın havasını değiştirmeye yetiyor.

Tek Kişilik Yatak Örtüsü Nasıl Kullanılır?

Yatak odasının görünümünü ve düzenini yakından etkileyen yatak örtülerinin düzgün seçilmesi ve doğru temizlenmesi gerekiyor. Çok amaçlı yatak odası ürünlerinden olan tek kişilik yatak örtüleri tek kişilik yatak ve/veya baza üzerinde kullanılıyor. Örtülerin kullanımında dekorasyona uyumuna ve kumaş yapısının mevsime uygunluğuna bakmak gerekiyor.

Yatak odalarının estetik duruşa sahip olmasında etkili rol oynayan yatak örtüleri, yatakların ya da bazaların üzerine serilerek kullanılıyor. Yatağınızın toplu ve düzgün görünümüne etki eden tek kişilik yatak örtüsü modelleri, pike ve/veya yorganlarınızın da üzerine örtülebiliyor. Çünkü tek kişilik yatak örtüsü modelleri örtüldüğü alan üzerinde kaplayıcı rol oynuyor. Daha net ifade etmek gerekirse tek kişilik yatak ve/veya bazalara uygun tasarlanan yatak örtüsü boyutu itibariyle yatak üzerinde yer alan pike ve yorganın üzerini kaplıyor.

Tek Kişilik Yatak Örtüsü Fiyatları Ne Kadar?

Şık ve kaliteli ürünlerin ilk adresi olan English Home, dekorasyona uyum sağlayacak birçok ürünü kullanıcıların beğenisine sunuyor. Site içerisinden rahatça erişebileceğiniz ürünlerde farklı renk, desen ve boyut alternatifleri bulunuyor. Sağlıklı ve kaliteli malzeme kullanıma önem veren English Home, kullanıcıların sağlığına dost olan ürünleri uzun süre kullanmasını sağlıyor. Yatak odası dekorasyonunda kullanılan tek kişilik yatak örtüsü modellerinde de renk ve desen alternatifleri ile öne çıkıyor. Tek ebatta üretilen tek kişilik yatak örtüsü modellerini en uygun fiyatlarla kullanıcılara sunuyor. Tek kişilik yatak örtüsü fiyatlarını incelemek, ürün görsellerine göz atmak ve hızlıca sipariş vermek için English Home’u ziyaret etmeniz yeterli. Konforlu yapısı ve şık tasarımı ile göz kamaştıran yatak örtüsü modelleri English Home internet sitesi üzerinde sizleri bekliyor.

 
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR