₺349,99 KDV Dahil
₺1.039,99 KDV Dahil
₺449,99 KDV Dahil
₺1.299,99 KDV Dahil
₺349,99 KDV Dahil
₺1.489,99 KDV Dahil
₺349,99 KDV Dahil
₺1.209,99 KDV Dahil
%71 İndirim
%71İndirim
Haftanın Ürünü
"

Çift Kişilik Çarşaf

"

Çift Kişilik Çarşaf Modelleri

Yatak odası düzeninin sağlanabilmesi için hem kaliteli hem de dekorasyona uygun ürünlerin seçilmesi gerekiyor. Kullanıcıların doğru yatak odası ürünleri ile uyku deneyimlerini iyileştirmeleri mümkün oluyor. Çift kişilik lastikli çarşaf, king size çarşaf, tek kişilik çarşaf ve çift kişilik çarşaf modelleri en çok tercih edilen yatak odası ürünleri arasında yer alıyor. Kaliteli ve zarif ürünleri ile bilinen English Home, kullanıcılardan tam puan alıyor. Sağlam ve kaliteli malzeme kullanımına önem veren English Home, yıllarca kullanabileceğiniz dayanıklı ürünler sunuyor. Site içerisinden erişebileceğiniz çift kişilik çarşaf modellerinde farklı renk ve boyut seçenekleri bulunuyor.

Çift kişilik yataklara uygun olarak tasarlanan çift kişilik çarşaflar, rahat yapısı ve yumuşak dokusu ile kullanıcıların ilk tercihi olmayı başarıyor. English Home kalitesiyle satın alabileceğiniz çift kişilik çarşaf modellerinde; gri, kahverengi, mavi, pembe, beyaz ve yeşil renk alternatifleri sunuluyor. Çift kişilik çarşaf renklerinden yatak odası dekorasyonunuza uygun olanı tercih etmeniz gerekiyor. Aynı zamanda çift kişilik düz çarşaflar, göz alıcı renk tonları ile yatak odanızın havasını değiştiriyor. Çift kişilik çarşaf modellerinde 240x260 cm, 260x280 cm ve 160x200 cm boyut seçenekleri bulunuyor.

Kullanıcıların söz konusu çift kişilik çarşaf boyutları arasından tercih yaparken kullanılacak yatağın boyutuna dikkat etmesi gerekiyor. Çift kişilik çarşafların yatak ölçüsüne uygun seçilmemesi durumunda yatağın tam anlamıyla kaplanması mümkün olmuyor. Düz forma sahip olan English Home çift kişilik çarşaf modelleri %100 pamuk malzeme kullanılarak üretiliyor. Çift kişilik çarşaflarda pamuklu kumaş kullanılmasından dolayı ürün her mevsime uyum sağlıyor.

Sıcak ve soğuk havalarda rahatlıkla kullanabileceğiniz çift kişilik çarşaf modelleri sayesinde konforlu ve kaliteli bir uyku sizleri bekliyor. Aynı zamanda ürün yapısında pamuklu kumaş kullanılmasından dolayı çift kişilik çarşaflar yatak üzerinden kaymaya da neden olmuyor. Yatak odası dekorasyonunuza farklı bir soluk getirecek en güzel çift kişilik çarşaflar English Home internet sitesinde yerini alıyor.

 

Çift Kişilik Çarşaf Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Çift kişilik çarşaf modelleri adından da anlaşılacağı üzere çift kişilik yataklara uygun olarak tasarlanıyor. Kullanıcıların yatakları için çarşaf tercih ederken dikkat etmesi gereken hususlar bulunuyor. Çarşaf seçimi yapacak kullanıcıların ilk olarak kişi kapasitesine dikkat etmesi gerekiyor. Örnek vermek gerekirse bireylerin çift kişilik yataklara uygun çarşaf seçerken çift kişilik çarşaf modellerini tercih etmeleri önem taşıyor. Kullanıcıların çarşaf seçimi sırasında dikkat etmesi gereken bir diğer nokta ise, çarşaf boyutu olarak öne çıkıyor. English Home internet sitesi üzerinde kullanıcılarla buluşan çift kişilik çarşaf modellerinde üç farklı boyut seçeneği bulunuyor.

Söz konusu boyut alternatifleri arasından tercih yapılırken kullanılacak yatağın boyutunun göz önünde bulundurulması gerekiyor. Yatak ve baza yüksekliği dahil olarak hesaplanan English Home çift kişilik çarşaf modelleri, yatak ölçünüze rahatlıkla uyum sağlıyor. Kullanıcıların tercih edilecek ürünün temizliğine ilişkin detaylara da dikkat etmeleri gerekiyor.

Çarşaf modellerinin elde ve/veya makinede yıkanabilir olması kullanıcıların işini kolaylaştırıyor. Bu nedenle kullanıcıların çift kişilik çarşaf modelleri arasından tercih yaparken temizlik detaylarına dikkat etmesi öneriliyor. Çarşafın ütülenebilir yapıda olup olmaması da bireylerin dikkat etmesi gereken noktalar arasında yer alıyor. Ütülenebilen yapıda üretilen English Home çift kişilik çarşaflar, yatak odanızın düzenli görünmesini sağlıyor.

Çift kişilik çarşafların iplik sayısı da çarşaf seçiminde dikkat edilmesi gerekenler arasında bulunuyor. İplik sayısı fazla olan çarşaf modelleri konfor ve dayanıklılık açısından bir adım öne çıkıyor. Kullanıcıların çarşaf tercih ederken çarşafın üretildiği kumaş yapısının mevsime uygunluğuna da dikkat etmesi gerekiyor. English Home çift kişilik çarşaf modelleri %100 pamuk kullanılarak üretilmesinden dolayı her mevsime uyum sağlıyor.

Çarşaf seçimi yaparken kullanıcıların yatak odası dekorasyonuna uygun ürün seçmeye dikkat etmeleri gerekiyor. Çift kişilik çarşaf modellerinde farklı renk seçenekleri sunan English Home sayesinde yatak odalarında göz alıcı uyum yakalanıyor.

 

Çift Kişilik Çarşaf Nasıl Temizlenir ?

Çift kişilik yatakların direkt üzerine örtülen çarşafların düzenli aralıklarla temizlenmesi ve değiştirilmesi gerekiyor. Kullanıcıların English Home üzerinden çift kişilik çarşaf tercih etmeleri halinde ürünleri hem elde hem de makinede yıkayabilmeleri mümkün oluyor. Çift kişilik çarşafı makinede yıkamak isteyen bireylerin 30 derecede hassas yıkama yapmaları gerekiyor. Site içerisinden tercih edilen çift kişilik çarşaf modellerine kuru temizleme yapılması mümkün olmuyor. Çarşaflar gerek elde gerekse çamaşır makinesinde yıkandıktan sonra kurutma makinesinde ya da sererek kurutulabiliyor. Orta ısı kullanılarak ütü de yapabileceğiniz çift kişilik çarşafların düzenli olarak temizlenmesi cilt sağlığı açısından önem taşıyor. Daha açık ifade etmek gerekirse, bireylerin cildine temas eden ürünler arasında yer alan çarşafların düzenli temizlenmemesi ya da değiştirilmemesi durumunda cilt sorunları meydana gelebiliyor.

 

Çift Kişilik Çarşaf Nasıl Katlanır ?                                     

Çift kişilik çarşafların katlanması sırasında izlenecek adımlar kullanıcılar tarafından merak ediliyor. Düzenli ve doğru katlanan çift kişilik çarşaflar saklandığı alanlarda fazla yer kaplamıyor. Çift kişilik çarşaf katlamak isteyen kullanıcıların elde ve/veya yere sererek katlayabilmeleri mümkün oluyor. Kullanıcıların kolayca çarşaf katlamak istemeleri durumunda yere serme yöntemini tercih etmeleri öneriliyor.

Çarşafın elde ya da yerde katlanmasında ilk adım kenarların birleştirilmesi olarak öne çıkıyor. Kenarları birleştirilen çift kişilik çarşaf bir sonraki adımda içe doğru katlanıyor. Kullanıcıların çarşafı kaç katlı olarak düzenlemek istediğine bağlı olarak ilgili adımları tekrar etmeleri gerekiyor. Uzun ve kısa kenarlarının birleştirilerek istenen kat sayısı kadar içe katlanan çift kişilik çarşaflar dolap içerisinde yerden tasarruf etmenize de olanak sağlıyor.

 

Çift Kişilik Çarşaf ile Çift Kişilik Lastikli Çarşaf Arasında Ne Fark Vardır?

Çift kişilik çarşaf ve çift kişilik lastikli çarşaf arasında hem boyut hem de lastik farkı bulunuyor. Çift kişilik çarşaf modelleri arasında yer alan çift kişilik lastikli çarşaflar, esneme durumundan dolayı büyük boyuta sahip oluyor. Aynı zamanda lastikli çift kişilik çarşaflar diğer çarşaf modeline kıyasla daha zor katlanıyor. Pratik bir şekilde çarşaf katlamak isteyen kullanıcılara çift kişilik çarşaf modelleri öneriliyor. Çift kişilik çarşaf ve çift kişilik lastikli çarşaf arasında yer alan farklardan bir diğeri de fiyat olarak öne çıkıyor. Çift kişilik çarşafın lastikli formda üretilmesinden dolayı fiyatı daha yüksek olabiliyor. English Home internet sitesi üzerinde hem çift kişilik lastikli çarşaf hem de çift kişilik çarşaf modelleri yer alıyor.

 

Çift Kişilik Çarşaf Ölçüleri Nelerdir ?

Kaliteli ve şık ürünleri ile kullanıcılardan tam not alan English Home, farklı boyut seçenekleri ile çift kişilik çarşaf modelleri sunuyor. Site içerisinden erişebileceğiniz çift kişilik çarşaf modellerinde üç farklı boyut alternatifi bulunuyor. Kullanılacak çift kişilik yatak boyutu ile orantılı şekilde tercih etmeniz gereken çarşaflar; küçük, orta ve büyük boyut olmak üzere her alana uyum sağlıyor. Kullanıcıların site içerisinde yer alan çift kişilik çarşaf modellerinden seçim yapmadan önce kullanacakları çift kişilik yatak ölçülerini almaları gerekiyor. English Home çift kişilik çarşaflar; 260x280 cm, 240x260 cm ve 160x240 cm boyutlarında üretiliyor. Çift kişilik yataklar için tasarlanan çift kişilik çarşafların en küçük boyutu 160x240 cm olarak biliniyor. Orta ve büyük boyutlu çift kişilik yataklar için ise sırasıyla; 240x260 cm ve 260x280 cm uygun oluyor.

 

Çift Kişilik Çarşaf Fiyatları Ne Kadar ?

Ürünlerinde kaliteden ödün vermeyen English Home zevkinize ve bütçenize uygun ürünler sunuyor. Dekorasyonunuza farklı bir dokunuş yapmanızı sağlayan English Home farklı ürün seçeneklerini kullanıcılarla buluşturuyor. Desen, boyut ve renk açısından farklı seçenekler sunan marka, en güzel ev dekorasyonlarının oluşturulmasına katkı sağlıyor. Uyku deneyimini iyileştirmeyi amaçlayan yatak odası ürünleri de English Home internet sitesinde yer alıyor.

Site içerisinde en çok tercih edilen yatak odası ürünleri arasında çarşaf modelleri bulunuyor. King size çarşaf, tek kişilik çarşaf, çift kişilik çarşaf ve daha birçok çarşaf modeli site içerisinde sizleri bekliyor. Yatak boyutuna göre ister battal boy isterseniz de küçük boy çarşaflar tercih edilebiliyor. Kaliteli malzeme kullanılarak üretilen çift kişilik çarşaf modelleri uzun yıllar yatak odalarının vazgeçilmez ürünü olmayı başarıyor.

Rahat ve yumuşak yapıda üretilen English Home çift kişilik çarşaflar cilde dost yapısı ile de sıklıkla tercih ediliyor. Dayanıklı ve şık ürünlerin ilk adresi olan English Home internet sitesinde birçok ürün sizleri bekliyor. Çift kişilik çarşaf fiyatları hakkında bilgi almak, ürün görsellerini incelemek ve sipariş vermek için English Home internet sitesini inceleyebilirsiniz.

 
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR