{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }

BEBEK&ÇOCUK KATEGORİLERİ

Bebek Çocuk kategorisinde yer alan tüm eşya ve aksesuarlar, hem bebekler hem de çocuklar açısından hassas özelliklere sahip olması gerektiği için ayrı bir özenle tasarlanır. Kullanıcıların ihtiyacını karşılayacak olan nitelikli ve işlevsel ürünlerin aynı zamanda görsel zenginliğe de sahip olması önemlidir. Bebek odası, bebek giyim ve bebek bakım ürünleri gibi bebek eşyaları ile çocuk odası, çocuk giyim, çocuk odası aksesuarları ve oyuncak gibi tüm çocuk ürünleri; miniklerin ve ebeveynlerin hayatını kolaylaştırır. Yaşam alanlarında şık ve estetik bir hava estiren eşyalar oldukça kullanışlıdır. Bebekler ve çocuklar için tasarlanan yastık, yorgan, yastık kılıfı, pike, çarşaf, nevresim, battaniye gibi birçok alternatifi ve daha fazlasını English Home'un geniş ürün yelpazesinde kolayca bulabilirsiniz.Bebek Ürünleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Bebek ürünleri üretiminde kullanılan materyal kalitesi ve tasarım özellikleri bebeklerin savunmasız ve hassas cilt yapısına zarar vermeyen özellikler taşımalıdır.
  • Nevresim, çarşaf, pike gibi tekli ve takım alternatiflerinin zarif ve düzenli görünebilmesi için bebek yatağı ölçülerine uygun standartlarda olması gerekir.
  • Yenidoğan bebek eşyaları arasında yer alan ve öncelikli ihtiyaç duyulan hastane çıkış seti, kundak ve battaniye gibi seçeneklere öncelik verilebilir.
  • Kaliteli, yumuşak, natürel, antialerjik ve nefes alabilen nitelikleri taşıyan bebek uyku aksesuarları ve giysileri, onların hem rahat uyumasına hem de günlük hayatta huzurlu olmasına yardımcı olduğu için sağlıklı büyümelerini destekler.
  • Bebek eşyaları ve aksesuarları bebeğin ihtiyaçları, cinsiyeti, odasının dekoru gibi kriterlere uygun olursa kullanışlı, estetik ve muntazam görünür.  Bebek Eşyaları Ne Zaman Alınmalı?

Bebekler dünyaya gelmeden bir süre önce hazırlanmaya başlanan yenidoğan bebek eşyaları, doğduklarında acil gereksinim duyacakları için belirli bir önceliğe sahiptir. Bazı ebeveynler bebek yatağından kundağına, giysilerinden oyuncağına kadar her şeyin hazır olmasını isterken, bazıları da doğum anında gerek duyulan ilk ihtiyaçları karşılar ve diğerlerini bebek doğduktan sonra almaya başlar. Bu noktada dikkat edilmesi gereken şey temizliğin ve hijyenin sağlanması amacıyla sık yıkanan ve sürekli değiştirilen bebek eşyalarının kaliteli ürünlerden seçilmesidir. Bebek uyku seti, çarşafı, yorganı, nevresim takımı, yastık kılıfı ve battaniyesi gibi ürünler alınacağı zaman hava alan, nem tutan, kolay yıkanan, hızlı kuruyan, fazla kırışmayan ve ütülenebilen %100 pamuklu, penye ya da viskon formüllü kumaşlardan seçilmelidir. Günlük kullanıma elverişli nitelikli dokumalar sayesinde hem bebekler hem de anne ve babalar rahat eder. Özel nakış ve işleme, aplike, saten, boncuk, pul ve tül detayları içeren gösterişli bebek aksesuarları ve ürünleri ise anlamlı günler için özel olarak hazırlandığı gibi genellikle dekor amaçlı ve kısa süreli kullanılır. 

Bebek odası ürün grubunda yer alan eşyalar tasarlanırken şık ve ergonomik olmasına önem verilir. Pembe ve mavi renkli pastel tonların ağırlıklı olduğu çarşaf, yastık kılıfı ve nevresim takımları; ayıcıklı, ördekli, kedili, balıklı, yıldızlı, bulutlu, çiçekli şekillerden oluşan sevimli hayvan ve doğa figürleri kullanılarak dizayn edilir. Kimyasal madde içermeyen organik boyama ve baskı tekniğiyle üretilen sade ve tek renkli modeller de bebek odalarına ayrı bir zarafet katar. Bebek odası ürünleri, kıyafetleri ve aksesuarlardan meydana gelen kaliteli ve işlevsel ürünler hem ihtiyaca hem zevke hitap eden özellikler taşır. Pratik, kullanışlı ve dayanıklı yapıda tasarlanan bebek eşyaları fiyatları ürünlerin malzeme özelliklerine, renk, desen ve baskı kalitesine, işleme ve aksesuar detaylarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Her zevke ve bütçeye uygun nitelikte tasarlanan bebeklere özel ürün çeşitlerini ve modellerini sezonluk indirim ve kampanya seçenekleri ile English Home'da bulabilirsiniz. Nitelikli Çocuk Eşyaları Hangi Özellikleri Taşımalıdır?

  • Çocuk eşyaları seçiminde kaliteli materyalden tasarlanan dayanıklı, natürel boya ve ham madde kullanılan zararsız, kolay temizlenebilen işlevsel ürünler tercih edilmelidir. 
  • Çocuğunuzun zevkine uygun renk ve desenlerin hakim olduğu, onların da sevip beğenebileceği estetik, kullanışlı ve konforlu modeller olmasına özen gösterilmelidir.
  • Çocuk odasına şık ve dekoratif bir hava katan gece lambası, dekoratif yastık, cibinlik, duvar ve tavan süsleri gibi aksesuarlar onların odasını sevmesini sağlarken; araba, uçak ve sevimli kahramanların yer aldığı canlı baskılardan tasarlanan yastık kılıfı, battaniye, çarşaf ve nevresim takımı gibi ürünler de onları güven içinde uyumaya heveslendirir.
  • Çocuk odası dekoruna uygun özellikler taşıyan çocuk ürünleri, onların odasının daha ferah, temiz ve düzenli görünmesini sağlar.
  • Çocukların bedensel ve zihinsel gelişiminde ayrı bir öneme sahip olan oyuncaklar, onların cinsiyetine ve yaş grubuna uygun olan modellerden olabileceği gibi unisex özellikli ürünler arasından da tercih edilebilir.  Kaliteli ve Kullanışlı Bebek Eşyaları Fiyatları 

Bebek eşyaları fiyatları ürünlerin tasarımında kullanılan malzemeler, tasarım kalitesi, dizayn, baskı, boya özellikleri, işleme detayları ve işçilik özelliği gibi kriterler dikkate alınarak belirlenir. Kullanıcılar fiyat ve performans özelliklerini karşılaştırdığı zaman aldıkları ürünün kalitesi, sağlamlığı ve ergonomik tasarımı kullanım aşamasında ortaya çıkar. Bebek ürünleri arasında bulunan alt açma bezi, ter ve ağız silme bezi modelleri bebek bakımı hususunda ebeveynlere günlük hayatta büyük konfor sunarken, emicilik oranı yüksek ve ipeksi bir dokuya sahip bornoz çeşitleri bebeğin banyo keyfini tamamlar. Bebek giyim setleri her ihtiyaca cevap verebilen farklı parça ve aksesuarlar içerir. Kaliteli bebek takımların konseptinde yer alan eşyalar arasında zıbın, kundak bezi, çıt çıtlı body, eldiven, bere ve kese gibi sık gereksinim duyulan ürünler vardır.

Günlük yaşamı kolaylaştıran ve işlevsel bir konfor sunan çocuk eşyaları, şık ve estetik tasarımlarıyla öne çıkar. Dekoratif ve ergonomik yapıda olduğu için pratik ve kullanışlı, yaşam alanlarına eğlence ve renk katan, giydiklerinde sevimli ve şirin olmalarını sağlayan birçok özelliğe sahiptir. Bebek ve çocuk odalarının muntazam görünmesini sağlayan şık ve estetik ürünler aynı zamanda görsel şölen havası yaratacak kadar zengin bir çeşitlilik sunar. Bebeğiniz ve çocuğunuz için cıvıl cıvıl renklerin ve orijinal desenlerin hâkim olduğu kaliteli modelleri English Home'un bebek çocuk kategorisinden beğenebilir, kaliteli ürünlere cazip fiyat avantajlarıyla hemen sahip olabilirsiniz.

FAVORİ ÜRÜN

Ürünü favori listenize eklediniz. Menüdeki kalbe tıklayarak tüm favori ürün listenizi görüntüleyebilirsiniz.