₺979,99 KDV Dahil
₺1.959,99 KDV Dahil
₺909,99 KDV Dahil
₺1.819,99 KDV Dahil
₺1.004,99 KDV Dahil
₺2.009,99 KDV Dahil

Bebek Giyim

Bebek Giyim

Bebeklere kusursuz bir konfor sağlayan kıyafetler English Home farkı ile üretilir. Ürünlerinde kaliteyi daima yukarı taşıyan marka, geliştirdiği kıyafetler ile bebeklere eşsiz bir moda anlayışı sunar. Her mevsimde kullanıma uygun modelleri bulunan English Home, bebek kıyafetleri tasarımları ile dikkat çeker. Beklentileri karşılamayı sağlayan bebek giyim ürünleri, farklı stillere hitap eder. Geniş ve güvenli bir kullanım sunan kıyafetler, bebeklerin içerisinde rahat edebilmesine uygun şekilde üretilir. Bebek odası tasarımlarına kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan marka, her ihtiyacın karşılanabilmesi için hizmet verir.

Bebek giyim konusunda geniş bir ürün yelpazesi sunan marka, ipeksi kumaş kalitesi ile cilde hassas dokunuşlar yapar. Bu sayede bebekler hem kaliteli hem de sağlıklı kumaş çeşitlerinden yararlanır. Bebekler için uygun olan modeller, onların bedenine göre tasarlanır. Desen ve renk konusunda çeşitlilik söz konusudur. Kız bebek kıyafetleri ile erkek bebek kıyafetleri tasarım ve renk olarak birbirinden ayrılır. Ebeveynler bu kıyafetler arasında seçim yaparak bebeklerine şık bir görünüm kazandırabilir. Bebek kıyafetlerinde tasarımlar genellikle sevimli detaylar içerir.

Bebek Kıyafetleri Nelerden Oluşur?

  • Uyku Tulumu
  • Çorap

Bebek Kıyafeti Modelleri

Erkek bebek kıyafetleri ve kız bebek kıyafetleri konusunda geniş model alternatifi bulunan English Home, herkesin beklentisini karşılamaya çalışır. Farklı tasarımlardan oluşan modeller, şıklık ve konfor bakımından öne çıkar. Bebek odası aksesuarları konusunda oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunan marka, kıyafetlerde de aynı çeşitliliğe sahiptir. Bebek kıyafetleri modellerinde öne çıkan en belirgin özellik, tasarımlardaki sevimli dokunuşlardır. Tasarımcılar bebekler için renkli ürünler ortaya koyar. Bebeklerin gelişim sürecinde en çok kullandığı kıyafet tulumdur. Tulum tasarım itibari ile oldukça konforlu bir kıyafet olarak bilinir.

Bebek uyku tulumları ebeveynler için de rahat bir kullanım olanağı sunar. Bebeğin altını değiştirme konusunda kolay bir etki sunan uyku tulumları, konforlu bir kullanıma sahiptir. English Home uyku tulumları konusunda özgün modeller ile dikkat çeker. Oldukça şık olan uyku tulumu modelleri, hem erkek hem de kızlar için üretilir. Renk, desen ve baskı bakımından birbirinden ayrılan uyku tulumları, bebeğe uygun şekilde seçilebilir. Uyku tulumu dışında bebekler için en yaygın şekilde kullanılan giyim ürünü çoraplardır. Bebek çorap modelleri de oldukça sevimli tasarımlara sahiptir. Bebek çorap ihtiyacı duyan ebeveynler, English Home aracılığı ile birbirinden şık tasarımlara ulaşabilir.

English Home Bebek Kıyafetlerinde Kumaş Kalitesi

Yeni doğmuş bebek kıyafetleri hassas kumaş kalitesi ile dikkat çeker. English Home bebeklerin sağlığına verdiği önemi kumaşlarında sunduğu kalite ile ortaya koyar. Oldukça hassas bir cilt yapısına sahip olan bebeklerin kıyafetleri dikkatle seçilmelidir. Onların tenine zarar vermeyecek kumaşlardan yararlanarak giyinmesi son derece önemlidir. Bebek uyku tulumu tasarımlarında oldukça yumuşak kumaşlardan yararlanan English Home, ebeveynlerin güvenini kazanır. Bebeklerin uyku esnasında konforlu bir kullanıma ulaşmasını sağlayan tulum tasarımları, hem şık hem de kullanışlı olmasıyla dikkat çeker. Cilde ipeksi bir dokunuş sunan bu tulum modelleri, bebeğin konforunu artıran bir performans sergiler.

Erkek bebek çorap modelleri de oldukça konforlu ve sıcak tutmaözelliği ile öne çıkar. Bebeklerin soğuk havalara karşı korunması son dereceönemlidir. Kendi vücut dengesini koruyamayan bebekler üşümeye elverişli biryapıdadır. Bebeklerin üşümesine engel olmak için çorap ile destek sağlanmalıdır.English Home çorap modelleri, ayağı saran, konforlu ve sıcak tutmasıyla dikkatçeker. Ebeveynler bu çorap kalitesi ile bebeklerinin vücudunda ihtiyaç duyduğusıcaklığı kolaylıkla sağlayabilir. Marka bebek giyim ürünleri dayanıklıolmasıyla da sektörde öne çıkmayı başarır. Uzun süre kullanım için uygun olantasarımlar, kullanıcıların tasarruflu bir performansa ulaşmasını sağlar.

Bebek Kıyafetleri Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  • Bebek kıyafeti seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik kumaş kalitesidir. Hassas cilt yapısına zarar vermeyen yumuşak kumaşlar tercih edilmelidir.
  • Kıyafet seçiminde bebeğin vücuduna uygun bir seçim yapılmalıdır. Kilo ve boyuna uygun bir kıyafet tercihi yapılması bebeğin konforunu artırır.
  • Bebeğin ten rengine yakışacak renk seçimi yapmak son derece önemlidir. Çok fazla desen ve renk alternatifi bulunan English Home, birbirinden şık kıyafet tasarımları sunar.
  • Mevsime uygun bir bebek kıyafet seçimi yapmak da son derece önemli konular arasında yer alır.

Bebek Kıyafetleri Nasıl Kombinlenir?

Kız bebek tulumları genellikle rengi ve tasarımı ile kendini belli eder. Bebek kıyafetleri kız ve erkek olmak üzere birbirinden ayrılır. Kız bebek tulumları genellikle pembe ağırlıklı renkler barındırır. Desen bakımından da erkek tulumlarına göre daha farklı bir tasarıma sahiptir. Bazı bebek tulumları ise unisex şekilde üretilir. Bu bebek tulumlarını hem erkek bebekler, hem kız bebekler giyebilir. Kız bebek tulumları kombin edilirken kız bebek çorap modellerinden yararlanılabilir. English Home her iki model konusunda da geniş bir yelpaze sunar. Ebeveynler kendi bebeklerine en yakışan tasarımı seçerek güzel bir görünüm kazanmalarını sağlayabilir.

Erkek bebek tulumları daha çok mavi renk tonlarında üretilir. Erkek bebekleri temsil eden tasarımlardan oluşan tulumlar, oldukça şık bir görünüm oluşturulmasını sağlar. Tulumlar oldukça kolay kombin edilebilir olmasıyla dikkat çeker. Tek parça olan uyku tulumları, tek başına kombinedilerek de kullanım için uygundur. Özellikle sıcak havalarda ya da kapalı ortamlarda başka bir kıyafet ile kombin edilmesine gerek yoktur. Soğuk havalarda ise bebek tulumları, giysilerin içerisinde kullanım için uygundur. Tulumlar sıcak tutan yapısı sayesinde bebeklerde koruma etkisi yaratarak hasta olmalarına engel olur. Siz de bebeğinizin kıyafetleriyle şık ve konforlu bir kullanıma ulaşmasını isterseniz, English Home ürünlerini inceleyerek en uygun tasarımı satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR