₺289,99 KDV Dahil
₺999,99 KDV Dahil
1
₺719,99 KDV Dahil
₺1.439,99 KDV Dahil
₺249,99 KDV Dahil
₺719,99 KDV Dahil
%65 İndirim
%65İndirim
Haftanın Ürünü
İndirim %10
0.90
₺299,99 KDV Dahil
₺639,99 KDV Dahil
%53 İndirim
%53İndirim
Haftanın Ürünü
İndirim %20
0.80
₺299,99 KDV Dahil
₺719,99 KDV Dahil
%58 İndirim
%58İndirim
Haftanın Ürünü
İndirim %30
0.70
₺499,99 KDV Dahil
₺999,99 KDV Dahil
₺299,99 KDV Dahil
₺899,99 KDV Dahil
₺299,99 KDV Dahil
₺899,99 KDV Dahil
₺429,99 KDV Dahil
₺859,99 KDV Dahil
₺499,99 KDV Dahil
₺999,99 KDV Dahil
₺409,99 KDV Dahil
₺819,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
₺659,99 KDV Dahil
₺199,99 KDV Dahil
₺659,99 KDV Dahil
₺684,99 KDV Dahil
₺1.369,99 KDV Dahil
"

Tek Kişilik Çarşaf

"

Tek Kişilik Çarşaf Modelleri

Bireylerin uyku öncesi ve sonrasında hareket konforunu arttırmalarının yolu doğru çarşaf seçiminden geçiyor. Kişinin uyku kalitesi üzerinde etkin rol oynayan çarşaflar, yatağın hemen üzerine konumlandırılıyor. Çarşaf modellerinin bireyin cildi ile direkt temas halinde olmasından dolayı hem kalitesine hem de dokusuna dikkat edilmesi gerekiyor. Şık ve kaliteli ürünleri ile bilinen English Home, en güzel yatak odası ürünlerini sizlerle buluşturuyor. Geniş ürün yelpazesini en uygun fiyatlarla sunan English Home, dayanıklı ve kaliteli malzeme kullanımına da özen gösteriyor. En çok tercih edilen çarşaf modelleri arasında; king size çarşaf modelleri, tek kişilik lastikli çarşaf modelleri ve tek kişilik çarşaf modelleri yer alıyor. Sağlam ve kaliteli malzemeden üretilen tek kişilik çarşaf modelleri, uzun yıllar yatak odalarının vazgeçilmezi olmayı başarıyor. Kaliteli malzemeden üretilmesi nedeniyle kişilerin cilt yapısında herhangi bir soruna da yol açmıyor. Adından da anlaşılacağı üzere tek kişilik yataklara uygun olarak üretilen tek kişilik çarşaf modelleri, rahat ve kullanışlı yapısı ile dikkat çekiyor. English Home güvencesiyle satın alabileceğiniz tek kişilik çarşaf modelleri farklı renk ve boyutlarda üretiliyor. English Home internet sitesi üzerinde gri, kahverengi, pembe ve mavi tek kişilik çarşaf modelleri yer alıyor. Dekorasyonunuza uyum sağlayacak olan düz çarşaf modelleri göz alıcı renkleri ile dikkat çekiyor. Site içerisinde kullanıcılara sunulan tek kişilik çarşaflarda herhangi bir desen de bulunmuyor. Tek kişilik çarşaf modellerinin boyutları ise; 100x200 cm, 140x200 cm ve 160x240 cm olarak sıralanıyor. Belirtilen boyutlarda üretilen tek kişilik çarşafların kullanılacak yatağın boyutuna göre seçilmesi gerekiyor. Yatak odası dekorasyonunuza uygun olarak seçebileceğiniz en güzel tek kişilik çarşaflar English Home bünyesinde sizleri bekliyor.

 

Tek Kişilik Çarşaf Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kişilerin yatak üzerinde kaymalarının önüne geçen çarşaflar, uyku deneyimini de iyileştirmeyi hedefliyor. Ev tekstilinde en çok tercih edilen ürünlerden olan tek kişilik çarşaf modellerinin seçimine dikkat edilmesi gerekiyor. Bireylerin çarşaf tercih ederken dikkat etmesi gereken noktalar bulunuyor. Kullanılacak alanın boyutuna uygun olarak çarşafın seçilmesi önemli detaylar arasında yer alıyor. Tek kişilik yatakların üzerine konumlandırılacak çarşaf modellerinin de tek kişilik olması büyük önem taşıyor. Bu nedenle bireylerin yatak boyutunu ölçerek çarşaf seçimi yapması gerekiyor. Kişilerin çarşaf seçerken dikkat etmesi gereken noktalardan bir diğeri de çarşafların kumaş yapısı olarak biliniyor. Kumaş özelliklerinin çarşafın kullanılacağı mevsime uygun olması da rahatlık açısından önem taşıyor.

Çarşafta bulunan iplik sayısı da çarşaf seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar arasında yer alıyor. Konforlu ve uzun ömürlü çarşaf tercih etmek isteyen bireylere iplik sayısı fazla olan çarşaflar öneriliyor. Çarşaf bünyesinde yer alan iplik sayısının artması ile hem konfor hem de dayanıklılık seviyesi yükseliyor. Çarşaf seçiminde kullanıcıların göz önünde tutmaları gereken bir diğer husus ise çarşafların temizlik detayları olarak biliniyor. Çarşafların bireylerin cildine temas etmesinden dolayı düzenli ve doğru ölçülerle temizlenmesi gerekiyor. Çarşafların temiz tutulmaması bireylerin cilt sorunları ile karşılaşmalarına neden olabiliyor. Bu nedenle çarşafın kumaş yapısına en uygun olan şekilde düzenli olarak temizlenmesi büyük önem taşıyor. English Home bünyesinden tercih edebileceğiniz tek kişilik çarşaf modellerinde %100 pamuk kumaş kullanıldığı görülüyor. Elde ve/veya makinede yıkanabilen English Home tek kişilik çarşaf modelleri kullanıcılara pratiklik kazandırıyor. Kumaş yapısı itibariyle kullanıcıların tek kişilik çarşaflara orta ısı kullanarak ütü yapabilmesi de mümkün oluyor. Bireylerin hem elde hem de makinede yıkayabilecekleri tek kişilik çarşaflar kurutma makinesinin düşük ısısında rahatlıkla kurutulabiliyor. Kullanıcıların tek kişilik çarşaf modelleri arasından tercih yaparken yatak odası dekorasyonuna uyumuna da dikkat etmesi gerekiyor. Pembeden griye, kahverengiden maviye birçok tek kişilik çarşaf modeli yatak odanıza farklı bir dokunuş yapmanızı sağlıyor. Yatak odanızın ahengine eşlik edebilecek en güzel çarşaf modelleri sizleri bekliyor.

 

Tek Kişilik Çarşaf Nasıl Temizlenir?

Tek kişilik yataklarınız için tercih edebileceğiniz English Home tek kişilik çarşaflar %100 pamuk kullanılarak üretiliyor. Kaliteli ve dayanıklı kumaş yapısına sahip olan tek kişilik çarşafların düzenli ve doğru temizlenmesi gerekiyor. İnternet sitesi üzerinden inceleyebileceğiniz tek kişilik çarşaflar, hem elde hem de makinede yıkanabiliyor. Kişilerin tercih ettikleri çarşafları makinede yıkamak istemeleri halinde 30 derecede hassas yıkama yapmaya özen göstermeleri gerekiyor. Kuru temizleme yapılamayan tek kişilik çarşaf modellerinin ütülenmesi sırasında orta ısının tercih edilmesi gerekiyor. English Home tek kişilik çarşafların ister elde isterseniz de makinede yıkanmasının ardından sererek ya da kurutma makinesinde kurutulabilmesi mümkün oluyor. Yukarıda belirtilen detaylara dikkat edilerek temizlenen tek kişilik çarşaf modelleri, uzun yıllar dayanıklılığını koruyor. Hijyenik ve pratik kullanım vadeden English Home tek kişilik çarşaflar ile uyku kaliteniz yükseliyor.

 

Tek Kişilik Çarşaf Nasıl Katlanır?

Çarşaf modellerinin temizlenmesi kadar düzenli aralıklarla değiştirilmesi de önemli detaylar arasında yer alıyor. Tek kişilik çarşafların yıkanmasının ardından katlanması da kullanıcılar tarafından sıklıkla merak ediliyor. Tek kişilik yataklara uygun olarak tasarlanan tek kişilik çarşafların öncelikle iki uçlarının bir araya getirilmesi gerekiyor. İki ucu birleştirilen tek kişilik çarşafın içe doğru katlama yöntemi ile katlama işlemi devam ediyor. Kullanıcıların söz konusu çarşafın kaç katlı olmasını istediklerine göre uçlarından içeriye doğru katlama işlemini tekrarlamaları gerekiyor.

Düzgün ve orantılı bir şekilde katlanan tek kişilik çarşafların dolap içerisinde saklanması kolaylaşıyor. Çünkü doğru katlanan tek kişilik çarşaflar saklandığı dolap içerisinde alandan tasarruf edilmesine de yardımcı oluyor.

 

Tek Kişilik Çarşaf ile Tek Kişilik Lastikli Çarşaf Arasında Ne Fark Vardır?

En çok tercih edilen çarşaf modelleri; tek kişilik çarşaf ve tek kişilik lastikli çarşaf olarak sıralanıyor. Her iki çarşaf türü kıyaslandığında birinde lastik bulunması diğerinde bulunmaması en belirgin fark olarak öne çıkıyor. Tek kişilik lastikli çarşaf modelleri lastik yapısından dolayı büyük boyutlu üretiliyor. Tek kişilik lastikli çarşaf modellerinin esneme payından dolayı tek kişilik çarşafa kıyasla büyük olduğu görülüyor. Büyük boyutlu olmasından dolayı iki çarşaf arasında fiyat farkı olabiliyor. Tek kişilik çarşaf modelleri tek kişilik lastikli çarşaf modelleri ile kıyaslandığında uygun fiyatlı olduğu anlaşılıyor. Her iki çarşaf türünün de tek kişilik yataklar üzerinde aynı işleve sahip olduğu düşünüldüğünde çarşaflar arasında boyut ve esneme farkı bulunuyor.  

 

Tek Kişilik Çarşaf Ölçüleri Nelerdir?

Tek kişinin kullanımına uygun olarak tasarlanan tek kişilik çarşaf modelleri, English Home kalitesiyle evinize geliyor. Tercih edebileceğiniz tek kişilik çarşaflarda renk ve boyut alternatifleri yer alıyor. Tek kişilik yataklara uygun şekilde üretilen tek kişilik çarşaflarda üç farklı boyut seçeneği bulunuyor. 100x200 cm, tek kişilik yataklar için tercih edilebilecek en küçük boyut olarak ifade ediliyor. Tek kişilik yatağın boyutu ile de orantılı şekilde seçilmesi gereken tek kişilik çarşafların orta boy olanı 140x200 cm olarak biliniyor. Tek kişilik çarşaf modellerinde sunulan bir diğer boyut seçeneği ise diğerlerine kıyasla büyük boyutlu üretiliyor. Kullanıcıların tek kişi için seçebileceği çarşaf modellerinin en büyük boyutu 160x240 cm olarak öne çıkıyor.

 

Tek Kişilik Çarşaf Fiyatları Ne Kadar?

Kaliteyi ve şıklığı bir araya getiren English Home hem zevke hem de bütçeye hitap eden ürünler sunuyor. Ev dekorasyonu için en güzel ürünleri kullanıcılarla buluşturan English Home bünyesinde yer alan modellerde renk, desen ve boyut seçenekleri bulunuyor. Yatak odası dekorasyonu için sıklıkla tercih edilen çarşaf modelleri de sayfada yerini alıyor. Çift kişilik çarşaf ve tek kişilik çarşaf modelleri arasından kullanıcıların tercih yapması mümkün oluyor. Tek kişilik çarşaf fiyatları ve daha birçok detay English Home’da sizleri bekliyor. En uygun fiyatlı tek kişilik çarşaf modelleri hakkında bilgi almak, ürüne yönelik görselleri incelemek ve hemen sipariş vermek için English Home’a göz atabilirsiniz.

 

 
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR