₺1.259,99 KDV Dahil
₺2.519,99 KDV Dahil
₺1.199,99 KDV Dahil
₺2.399,99 KDV Dahil
₺729,99 KDV Dahil
₺2.519,99 KDV Dahil
₺599,99 KDV Dahil
₺1.799,99 KDV Dahil
₺599,99 KDV Dahil
₺1.799,99 KDV Dahil
₺1.259,99 KDV Dahil
₺2.519,99 KDV Dahil
₺649,99 KDV Dahil
₺1.999,99 KDV Dahil
₺599,99 KDV Dahil
₺1.599,99 KDV Dahil
₺629,99 KDV Dahil
₺1.999,99 KDV Dahil
₺599,99 KDV Dahil
₺1.999,99 KDV Dahil
₺1.399,99 KDV Dahil
₺2.799,99 KDV Dahil
₺539,99 KDV Dahil
₺1.999,99 KDV Dahil
₺1.299,99 KDV Dahil
₺4.999,99 KDV Dahil
₺1.299,99 KDV Dahil
₺6.249,99 KDV Dahil

King Size Pike

King Size Pike Nedir?

Pike genellikle ince ve serin tutan kumaşı ile yaz aylarında sıkça tercih edilen ve yatak örtüsü olarak kullanılan bir yatak odası tekstil ürünüdür. Pikeler tekli veya takım halinde olabilir. Mevsimlere göre çok amaçlı kullanılabilen pikeler uyku konforu sağlarken yatağınızın estetik görünmesini de sağlar. Pikelerin sahip olduğu desenler ve renkler sayesinde yatağın üzerine serildiğinde yatak odasının atmosferi de değişmiş olur. Desenli pikeler ve renkli pikeler hem konfor sağlarken hem de yatak odasına istenilen estetik görüntüyü kazandırmış olur. 

Pikelerin yatak örtüsü olarak kullanılmasının yanında evin farklı yerlerinde koltuk örtüsü, puf örtüsü gibi alanlarda değerlendiren kullanıcılar da vardır bu sebepten en çok tercih edilen ev tekstil ürünleri arasında yer alır. 

Pike modelleri çeşitli boyutlara sahiptir. Bunlar genellikle tek kişilik pike,çift kişilik pike ve battal boy pike olarak adlandırılan king size pikedir. Battal boy pike en büyük boyutlara sahip pikelerdir ve standart king size yataklar için uygun ürünlerdir. 

English Home battal boy pike takımlarında yatağınıza en uygun seçeneklere göz atmayı unutmayın. Yatağınız king size olsa bile en şık ve en uygun king size pike modelleri English Home’da bulabilirsiniz. 

King Size Pike Modelleri Nelerdir?

Pike modelleri boyutlarına, malzeme cinsine ve desenlerine göre çeşitlilik gösterir. Pike üretiminde genelde pamuk, polyester, viskon veya pamuk-polyester karışımı kullanılır. 

Pamuklu pike modelleri nefes alabilen, yumuşak ve cilt dostu bir dokuya sahiptir. Bakımı kolay olan pamuk pike modelleri yaz aylarında tercih edilir. Hafif yapısı ile kullanım rahatlığı sunarken serin tutma özelliğine de sahiptir. 

Polyester pike modelleri diğer modellere göre daha uygun fiyatlı pikelerdir. Polyester pikeler rengini uzun süre korur ve kolay yıkanabilir. 

Pamuk ve polyester karışımı pike takımları pamuğun yumuşak, nefes alan yapısı ile polyesterin dayanıklı ve az kırışma özelliği ile sıkça tercih edilir. 

Viskon malzemeden üretilmiş pikeler tüylenme yapmaz ve konforlu bir kullanım sunar. Viskon pikeler, pamuk pikeler gibi yumuşak ve nefes alan ürünlerdir. Desen ve renk çeşitliliği ile English Home’da modern ve trend pike modellerini bulabilirsiniz. 

Uygun fiyatlı pike modelleri için English Home’a göz atmayı unutmayın! 

King Size Pike Ölçüleri Nelerdir?

Pike alırken dikkat edilmesi gerekenlerde biri de ölçüleridir. Markalar kullanım ihtiyaçlarına göre kullanıcılara farklı ölçülerde pike modelleri sunar. Bunların en yaygın olanları 150x220 cm, 160x220 cm boyutlarında tek kişilik pikeler, 200x220 cm boyutlarında çift kişilik pikeler ve 240x220 cm, 260x240 cm boyutlarında king size pikelerdir.Pike alırken yatağın ölçüleri kontrol edilmeli ve ihtiyacınıza uygun olan boyutu seçmelisiniz. Uygun ölçülerde pike alarak yatağınızın daha düzenli gözükmesini sağlayabilirsiniz. 

Modern desenlerle tasarlanmış king size pike modelleri uygun fiyatlarla English Home’da sizleri bekliyor! 

King Size Pike Desenleri ve Renkleri Nelerdir?

Pike desenlerinde çeşitli figürler, bitkiler, motifler, geometrik şekiller, çiçekler bulunur. Tropik desenli pikeler kullanıcıların odalarına huzurlu bir hava katarken, çiçekli veya kalpli desenli pike modelleri daha romantik hava katabilir. Çizgili ve geometrik şekilleri barındıran pike modelleri ise kullanıcıların odalarına daha modern bir hava katabilir. Modern pike modellerini, desenli pike modellerini ve diğer bütün modelleri English Home’da bulabilirsiniz. 

Renkli pike modelleri odaların enerjisini oldukça değiştirecektir. Bu yüzden beyaz, mavi, bej, yeşil, sarı ve pembe gibi birçok renk seçeneği bulunur. Desensiz pikeler düz renkli olmasıyla minimalist ve sakin bir görünüm sağlar. Canlı renkli ve desenli pike modelleri ise odanın enerjisini arttırır. Markaların pike üretiminde desen ve renk konusunda geniş bir yelpazeye sahip olması sebebiyle kullanıcılar tarzlarını odalarına istedikleri gibi yansıtabilirler. Battal boy pike seçerken sadece desen ve rengine değil ölçülerine ve malzeme cinsine dikkat edilmesi gerekir. Yatak odanıza ve tarzınıza uygun çeşitli desenlerde ve renklerde pike modellerini English Home’da bulabilirsiniz. 

Desenli pike modelleri en uygun fiyatlarla English Home’da! 

King Size Pike Fiyatları Nelerdir?

Pike fiyatlarını etkileyen birçok faktör vardır. Pike fiyatlarını etkileyen faktörlerden bazıları malzeme cinsi, malzeme kalitesi, ölçüleri, desenidir. Malzeme kalitesi pike fiyatlarının belirlenmesindeki önemli faktörlerden biridir. Daha yüksek fiyata satılan pikeler daha kaliteli malzemeden yapılırken, uygun fiyatlı pikelerin kalitesi de buna bağlı olarak değişir. Pamuk ve doğal liflerden yapılan yumuşak hissiyatlı ve nefes alabilir kumaşlardan yapılan pikeler çoğu zaman daha yüksek fiyatlı olabilir. 

Tercih edilen battal boy pike takımı modelinde bulunan desenler ve işlemelere göre fazla işçilik ve detay gerektiriyorsa bu da fiyatların daha fazla olmasına sebep olabilir. 

Aradığınız malzemede, her boyutta ve her tarza uygun pike modelleri English Home’da. 

En uygun fiyatlı pike ve pike takımı modelleri için English Home’a bakabilirsiniz. 

King size pike ve king size pike takımları English Home’da farklı renk ve desenlerle sizleri bekliyor! 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR