₺999,99 KDV Dahil
₺1.999,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
₺2.299,99 KDV Dahil
₺4.599,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
₺2.299,99 KDV Dahil
₺4.599,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
₺1.449,99 KDV Dahil
₺2.899,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
₺1.749,99 KDV Dahil
₺3.499,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
₺999,99 KDV Dahil
₺1.999,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
₺1.149,99 KDV Dahil
₺2.299,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
₺1.499,99 KDV Dahil
₺2.999,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
₺1.149,99 KDV Dahil
₺2.299,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim
₺1.649,99 KDV Dahil
₺3.299,99 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Sepette %30 İndirim

Uyku Seti Modelleri

Uyku insanların en temel ihtiyaçlarından biridir. Yoğun ve yorucu bir günün ardından mutlaka dinlenilmesi gerekir. Yatakların konforlu ve rahat olması bu aşamada kullanıcılar için oldukça önemlidir. İyi bir şekilde dinlenebilmek için kullanıcıların yatak ürünleri ve uyku seti modelleri arasından doğru seçimler yapmaları gerekmektedir. Bu amaçla birçok farklı türdeki yatak ürünleri ve uyku seti takımları arasından en iyi ürünleri tercih etmeyi amaçlarlar. Uyku seti takımlarında bulunan malzemeler de rahat ve konforlu bir uyku açısından değişkenlik gösterir ve uyku kalitesini ciddi manada etkiler. Bu sebeple kullanıcıların uyku setleri içerisinde kendilerine en uygun olanları bulmaları ve onları tercih etmeleri gerekmektedir.

Bu setler içerisinde yer alan ve üretimlerinde kullanılan malzemeler kullanıcıları başta konfor olmak üzere birçok açıdan etkiler. Aynı zamanda uyku seti fiyatları da bu malzemelere göre farklılık göstermektedir.

Uyku seti modelleri yatak odalarının en önemli parçalarındandır. Uyku kalitesini önemli ölçüde etkilemektedirler. Bu sebeple uyku seti seçimi çok önemlidir. Uyku setleri kumaş türlerinin yapılarına göre farklılık göstermektedir. Yatak uyku seti modelleri oldukça geniş yelpazelerde üretilmektedir. Uyku setleri yatak odalarının vazgeçilmezlerindendir, aynı zamanda birçok farklı modelleri de bulunmaktadır.

Uyku setleri temelinde tek kişilik uyku seti ve çift kişilik uyku seti olarak ikiye ayrılır. Piyasada birçok farklı modelde bulunan setlerin içeriklerinden kendinize en uygununu bulabilir ve bunlara göre tercihinizi yapabilirsiniz. Farklı modellerdeki uyku setlerinin üretiminde farklı tekstil ürünleri kullanılır. Uyku setleri ise içeriğinde kullanılan ürünler ve setler kullanılacakları odalara göre farklılık gösterir. Örneğin, uyku seti genç odası modelleri diğer modellerden farklıdır.
 

Uyku Seti Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tercih edilecek uyku seti çift kişilik olabileceği gibi kullanımına göre tek kişilik uyku seti de tercih edilmektedir. Uyku setleri her zaman uyku kalitelerini doğrudan etkileyebilmektedir. Bu sebeple bu ürünlerin sahip oldukları nitelikler tercih aşamasında her zaman çok büyük önem arz eder. Herhangi bir uyku setine karar verilmeden önce mutlaka yatak ölçülerinin belirlenmesi gerekir. Yatak ölçüleri belirlendikten sonra da uyku seti ölçüleri belirlenmelidir. Tüm bunların ardından tercih edilecek uyku setinin içeriğine karar verilmelidir. Tercih edilecek uyku seti saten içeriğe sahip olabilir veya aynı şekilde kullanılacak olan uyku seti dantelli model de olabilir. Kullanıcılar hem kendi konforlarını hem de kendi göz zevklerini düşünerek birçok farklı model içerisinden uygun uyku seti modelini tercih edebilir. Burada önemli olan öncelikle ihtiyaç olan uygun uyku seti modelinin ölçülerinin ve hangi içeriklere sahip olacağının belirlenmesidir.
 

Uyku Seti Nasıl Kullanılır?

Uyku setleri birçok farklı ve çeşitli renkler, modeller ve tasarımlar ile kullanıma sunulur. Bu sayede uyku seti alacak olan kullanıcılara çok geniş bir kullanım imkanı sağlar. Uyku setleri oldukça geniş bir renk yelpazesine sahiptir, bu sebeple hemen hemen her tasarımdaki odaya ve dekorasyona rahatlıkla uyum sağlayabilir. Uyku setleri verdikleri konforun yanında aynı zamanda kullanıcıların yatak odalarında ve yataklarında çok şık ve göze hoş gelen görünümlere ulaşabilmelerini de sağlar. Kullanıcılar yatak uyku setlerini çocuk odalarında, misafir odalarında, genç odalarında ve yatak odalarında rahatlıkla kullanabilir ve hem konfora hem de çok şık görünümlere ulaşabilir. Kullanıcılar öncelikle hangi ölçülerde uyku seti alacaklarını bilmelidir. Bunun için öncelikle tercih edilecek olan uyku seti çift kişilik mi tek kişilik mi olacak onun belirlenmesi gerekir. Daha sonra piyasada yer alan setlerden farklı modeller tercih edebilir ve gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
 

Uyku Seti Nasıl Takılır?

En uygun model ve içerikteki seti aldıktan sonra sıra bu uyku setini yatağa takma aşamasına gelir. Bu aşamada yataklarda kılıflı çarşaf kullanılır, çarşaflar kılıflara geçirilir. Bu kılıflar çarşafları kirden korudukları için oldukça önemlidir. Aynı zamanda da çarşaflar kolay yıkanabilir olma özelliği taşırlar. Daha sonra kılıfa geçirilen çarşaflarla bazalar dört köşesinden kaplanır. Ardından yastıklar kılıflara geçirilir. Sonrasında ise yorgan ve battaniye gibi ürünler de kendi kılıflarına geçirilmektedir.  
 

Uyku Seti Nasıl Katlanır?

Uyku setleri katlanırken öncelikle kesinlikle buruşturulmamalıdır. Uygun olmayan bir şekilde toplanan uyku setleri daha sonra kötü bir görüntü verebilir ve ütü gerektirebilir. Uyku setlerinin düzgün bir biçimde katlanması bu anlamda çok önemlidir. Uyku setleri içerisinde yer alan çarşaf ve kılıflar katlanırken öncelikle genişlik yönünde ikiye katlanmalıdır. Böylece çarşaflar ve kılıflar iki katı kadar kalınlaşır. Daha sonra tekrar genişlik yönünde ikiye katlanmalıdır. Bu şekilde uygun bir boyuta gelene kadar uyku setleri içerisindeki çarşaflar ve kılıflar genişlik yönlerinde ikiye katlanmaya devam edilebilir.
 

Uyku Seti Nasıl Yıkanır?

Uyku setleri düzenli aralıklarla yıkanmalıdır. Bu durum daha sağlıklı bir uyku için çok önemlidir. Pratik olarak temizlenen uyku setlerinin hem temizlenmeleri daha kolay olur hem de kullanıcılar kendilerine daha çok vakit ayırabilir. Uyku setlerinin yıkanma talimatları kumaş yapılarına göre değişkenlik gösterse de genellikle 30 derecede yıkanmaları tavsiye edilir. Bu şekilde yıkanan uyku setlerinin kullanım ömürleri de çok uzayacaktır. Aynı zamanda kurutma makinesi de sıklıkla kullanılmamalıdır. Bu hem uyku setlerinin deforme olmasını engelleyecek hem de uyku setlerinde oluşabilecek muhtemel kırışıklıkların önüne geçecektir. Yüksek dereceli yıkamalarda uyku setleri çekebilir ve boyları küçülebilir. Aynı zamanda setlerin renkleri ve desenleri de canlılıklarını kaybedebilir. Uyku setleri çamaşır makinesiyle olduğu kadar elle yıkamaya da uygundur.

 

Uyku Seti Fiyatları Ne Kadar?

Uyku seti fiyatları hemen hemen her bütçeye uygun ve her cebe hitap edilebilecek şekilde bulunabilir. Piyasada uygun fiyatlı uyku seti modelleri çokça bulunmaktadır. Eğer kullanıcılar uygun fiyatlı uyku seti tercih etmek istiyorsa uyku seti kampanyaları tam onlara göredir. Kullanıcılar bu kampanyaları takip edebilir ve bütçelerine en uygun setleri tercih edebilir. Tüm bunların yanında uyku setleri fiyatları modellerine, boyutlarına, üretiminde kullanılan malzemelere ve büyüklükleri ile kalitelerine göre çokça değişkenlik gösterebilmektedir. Aynı zamanda farklı renklerde bulunan uyku setleri de renklerine göre farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Dilediğiniz uyku setlerine English Home’dan kolaylıkla ulaşabilir ve ihtiyacınıza uygun modellere hemen sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR