{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }

Çift Kişilik Pike

56 ürün gösteriliyor
FİLTRELE
DAHA FAZLA ÜRÜN GÖR
56 üründen 48 ürün gösteriliyor

Çift Kişilik Pike Takımı

Rahat bir uyku için yatak kalitesi kadar yatak odası tekstili de büyük önem taşıyor. English Home, çift kişilik pike takımı tasarımları sayesinde bir taraftan konforlu bir uyku vadediyor, bir taraftan da yatak odanızda şık bir görünüm oluşturuyor. Pike, çarşaf ve yastık kılıfı gibi farklı parçaları bir araya getiren pike takımı modelleri, farklı boyutlarda ve renklerde üretiliyor. Pike takımlarında yer alan pikeler işlevsellikleri ile öne çıkıyor ve yatak odalarının olmazsa olmazlarından biri oluyor. Takımda bulunan çift kişilik çarşafları ve yastık kılıflarını yılın her dönemi farklı bir yatak odası tekstili ile birlikte kullanabilirsiniz. Böylece pike takımını oluşturan parçaları kişisel zevklerinize göre ayrı ayrı farklı ürünlerle de kombinleyebilirsiniz.Çift Kişilik Pike Takımı Modelleri 

Pikeler havaların ısınmaya başladığı bahar aylarında kış ayları boyunca beklediği dolaptan ya da hurçlardan çıkıyor ve yatağınızın üzerindeki yerini alıyor. Çift kişilik pike modelleri farklı kumaş türleri kullanılarak üretiliyor. Pamuklu / viskon malzeme kullanılan ürünler ya da %100 pamuk kumaş materyali ile üretilen modeller tercih alanınızı genişletiyor. Pamuklu kumaşlar, hava geçirgenliği sağlayarak terleme hissini en aza indirdiği için uyurken maksimum rahatlık sunuyor.

Pike takımları sadece kumaş materyalleri ile değil, desenleri ve tasarımları ile de alternatiflerinizi artırıyor. Düz renk çift kişilik pike çeşitlerinin desenli çarşaf ve yastık kılıfları ile bir araya geldiği pike takımları kullanıcılardan tam not alıyor. Gri, krem gibi pastel tonlarındaki pikeleri, minimal desenli çarşaf ve yastık kılıfları kusursuz bir şekilde tamamlıyor. Yeşil, mavi gibi daha belirgin renklerdeki pikeler büyük desenli çarşaflara mükemmel bir şekilde uyum gösteriyor. Düz renk dışında desenli pike tasarımları da beğeni topluyor. Pike takımlarında desenli pike çeşitleri tek renk çarşaf ve yastık kılıfları ile buluşuyor. Kişisel beğeninize ve yatak odanızın dekorasyonuna en uygun modelleri seçerek tarzınızı sergileyebilirsiniz. Çift Kişilik Pike Takımı Ölçüleri Nelerdir?

Pikeler sadece uyurken üzerinize alabileceğiniz bir örtü olarak kullanılmıyor, aynı zamanda yatağınızı kaplayan dekoratif bir ürün olarak kabul ediliyor. Gece boyunca konforlu ve serin bir uyku çekmenize destek olan pikeleri, gündüz yatağınızın üzerine serebilirsiniz. Ancak ister yalnızca uyurken, ister dekorasyon için kullanın pikenin yatak boyutuna uygun olması gerekiyor. Bu uygunluk hem uyurken rahatlık sağlıyor hem de gündüz yatak odanızda şık bir görünüm elde etmenize olanak tanıyor. Genel olarak 200 x 220 cm olarak belirlenen çift kişilik pike ölçüleri, standart boyutlarda çift kişilik yataklara uyum gösteriyor. İki kişilik pike takımlarında 240 x 260 cm boyutlarında 1 adet çift kişilik çarşaf bulunuyor. 240 x 260 cm ölçüler çarşafın yatağınızı tam olarak sarmasını ve uyurken toplanmamasını sağlıyor. Pike takımlarında 50 x 70 cm boyutlarında 2 adet yastık kılıfı da yer alıyor. Çift Kişilik Pike Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Keyifli ve rahat bir uyku deneyimi için çift kişilik pike seçerken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar bulunuyor. 

  • Pike seçerken öncelikle dokuma kalitesine ve kumaş yapısına özen göstermelisiniz. Pamuklu kumaşa sahip olan pikeler sıcak yaz günlerinde maksimum konfor sunuyor. Pamuklu kumaş, teri ve nemi hızlı bir şekilde emerek her koşulda serin kalmanıza olanak tanıyor. 
  • Kalite, pike takımı seçiminde göz önüne alınması gerekenler faktörlerden bir diğeri oluyor. Kaliteli ürünler yıpranmadan ve bozulmadan uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanılabiliyor. Yıkama ya da herhangi bir nedenle rengin solmaması, yıkama sonrasında ürünün çekmemesi ya da küçülmemesi de kaliteyi belirleyen faktörler arasında yer alıyor. 
  • Pike takımı alırken ürünün kolay temizlenebilir olmasına da dikkat etmelisiniz. Sağlığınız için pikenin yıkanabilmesi önem taşıyor.
  • Eviniz için seçtiğiniz her üründe olduğu gibi pike takımlarında da zevklerinize güvenmelisiniz. Yatak odanızın dekorasyonuna ve tarzınıza uygun modellerle yatak odanızın şıklığını artırabilirsiniz. Genel olarak yatak odanızda sade bir dekorasyon kullandıysanız desenli pike takımları ile yatak odasına biraz hareket katabilirsiniz.  
  • Farklı renklerde üretilen pike takımlarını seçerken yatak odanızda bulunan perde ve mobilyaları da göz önünde bulundurabilirsiniz. Böylece ev dekorasyonunda gerçek bir bütünlük yakalayabilir ve stilinizi sergileyebilirsiniz.  
  • Son olarak pike takımının yatak boyutuna uygun ölçülere sahip olduğundan emin olmanız gerekiyor.  


Çift Kişilik Pike Takımı Fiyatları

English Home çift kişilik pike takımları geniş renk yelpazesi ve model çeşitliliği ile her zevke uyum sağlıyor. Kaliteli kumaşa sahip pike takımlarını sadece yaz aylarında değil yılın her dönemi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pike takımlarında yer alan pikeleri, farklı çarşaf ve yastık kılıfları ile bir araya getirebilirsiniz. Krem, bej gibi nötr renklerdeki pikeleri aynı tonlarda çarşaf ve canlı renklerde yastık kılıfı modelleri ile buluşturarak enerjik bir tarz oluşturabilirsiniz. Çok renkli çiçek desenli pike modelleri, hemen hemen her renk çarşaf ve yastık kılıfı ile mükemmel bir şekilde uyum gösteriyor ve yatak odanıza baharı getiriyor. Dilerseniz zıt renklerdeki pike, çarşaf ve yastık kılıflarını bir araya getirerek şık bir kontrast yakalayabilir, farklı tarzınızı ortaya çıkarabilirsiniz. English Home çift kişilik pike takımı modellerini çekme ya da bozulma riski ile karşı karşıya kalmadan çamaşır makinesinde güvenle yıkayabilirsiniz. Ürün etiketinde bulunan yıkama talimatları sayesinde ürün ilk günkü rengini uzun yıllar boyunca koruyor. 

Siz de keyifli bir uyku çekmek ve sabaha zinde uyanmak için English Home çift kişilik pike takımı modelleri arasından en beğendiğinizi satın alabilirsiniz. Çift kişilik pike fiyatları modelden modele değişiklik gösterebiliyor. Avantajlı çift kişilik pike takımı fiyatları ile birbirinden şık ve rahat ürünlere rahatlıkla sahip olabilirsiniz.



FAVORİ ÜRÜN

Ürünü favori listenize eklediniz. Menüdeki kalbe tıklayarak tüm favori ürün listenizi görüntüleyebilirsiniz.