{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }
0 ürün gösteriliyor
FİLTRELE
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ ] } } }

Bornoz Takımı Modelleri

İçlerinde genellikle bir adet bornoz bulunduran bornoz takımı ve bornoz takımı modelleri birçok farklı yardımcı parçalarla çeşitlendirilmektedir. Bornoz ve çeşitleri genellikle el, ayak havluların yanında içerisinde saç havlusu, banyo terliği ve banyo havlusu gibi parçalara da sahiptir. Aynı zamanda ikili bornoz takımı veya bornoz takımı çift kişilik modelleri de içerilerinde hem erkek bornoz hem de kadın bornoz ürünlerini içermektedir. Ancak bornoz seti içeriği yalnızca bunlarla sınırlı kalmamaktadır.

Set bornoz takımı olarak satılan bornoz takımları ve modelleri içerisinde farklı boyutlarda havlulara da sahiptir.  Bornoz takımı aile seti olarak da tercih edilebilen modeller, içerilerinde çocuk bornozuna da sahiptir. Çocuk bornozlarında çıkarılıp takılabilen kapüşonlar ve saç havluları bulunur. Aynı zamanda kadın ve erkek için de birer bornozun yer aldığı ve set bornoz takımı olarak satılan bornoz çeşitleri kullanıcıların hemen hemen tüm banyo ihtiyaçlarına karşılık verebilmektedir. Bornozların kullanımları hem kolay hem de pratiktir.

Duştan sonra vücut ısısını muhafaza etmek amacıyla kullanılırlar. Kolay v pratik kullanımları ile de oldukça dikkat çeken ürünler arasında kendilerine yer bulurlar. Aynı zamanda bu ürünlerin üretim malzemeleri hem temizlik hem de hastalıklardan korunmak için çok önemlidir. Bornozların bakteri tutmamaları ve vücuttaki suyu yüksek seviyede emerek çabucak kuruyabilmeleri önemli bir avantajdır. Bu şekilde hem hijyen üst seviyeye çıkartılabilir hem de hastalıklardan korunma sağlanabilir. Bornoz takımı modelleri tercih edilirken bunlar mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır.

Bornoz takımları piyasa birçok farklı modelde bulunurlar ve satışa sunulurlar. 2'li bornoz takımı, bornoz takımı tek kişilik, bornoz takımı bayan, bornoz takımı erkek, bambu bornoz takımı ve pamuklu bornoz takımı modellerinde bulunan bornoz takımları en çok tercih edilen bornoz modelleri arasındadır. Bornoz takımlarının kullanışlı olmasının sebepleri yalnıza bornozlar değildir. Bu takımlar ve setler aynı zamanda içerisinde yer alan diğer ürünler ile d oldukça kullanışlıdırlar. Bu setler içerisinde genellikle bornoz ve havlular bulunmaktadır. Normal bornoz setleri içerisinde yalnızca bir adet havlu bulunur. Ancak havlu bornoz takımı setleri içerisinde birden çok havlu da bulunmaktadır. Bu setler içerisinde ayak havlusu, baş havlusu, el havlusu ve genel bir vücut havlusu bulunmaktadır. Aynı zamanda bu takımlar içerisinde bazen bone gibi ürünlere de yer verebilmektedir.

Tüm bunların yanında içerisinde terlik ve benzeri ürünlere sahip olan bornoz takımları da görebilmek mümkündür. Bu takımlar ve ürünler genellikle işlevsel olmalarıyla ön plana çıkarlar. Ancak anlık zevklere ve ihtiyaçlara göre farklı amaçlar ve hedeflerle de tercih edilebilmektedirler. Bu ürünleri set ve takım halinde tercih etmek zaman açısından da çok önemlidir. Kullanıcılar bu şekilde birçok ürüne hızlıca, kolayca ve pratik bir şekilde ulaşabilmektedir. Takım halinde satılan bu ürünler ihtiyaç olan ürüne ulaşılmasını da kolaylaştırmaktadır.

Aynı zamanda bu ürünler fiyat açısından da oldukça avantajlı ürünlerdir. Bunun yanında erkekler ve kadınlar için ayrı ayrı satılan ürünlerin yanında eşler için satılan bornoz takımları da mevcuttur. Yeni evlenecek kişiler de bu takımları sıklıkla tercih etmektedir. Örneğin bornoz takımı çeyizlik çok fazla tercih edilen bornoz takımı çeşitlerindendir. Havlu ve bornoz takımları ayrı ayrı satılabildiği gibi birlikte de satılabilmekte ve bu şekilde kullanıcılara pratiklik sağlamaktadır. Bu modeller aynı zamanda kullanıcıların ihtiyaçlarına, zevklerine ve amaçlarına göre uzun bornoz takımı ve kısa bornoz takımı şeklinde de birbirinden ayrılmaktadır.

 

 

Bornoz Takımı Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bornoz takımı seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri bu ürünlerin üretim aşamalarının nasıl olduğu ve hangi ürünler kullanılarak üretildikleridir. Çünkü bornozun kumaşı, bornozun su çekebilme kapasitesiyle doğrudan ilgilidir. Burada ıslak olan bornozun ne kadar hızlı bir şekilde kuruyabileceğinin de mutlaka dikkate alınması gerekmektedir. Burada da bornozların dokundukları ipliğin türü, çeşidi ve hammaddesi ön plana çıkmaktadır. Çünkü bornozların anti bakteriyel olmaları da kritiktir. Bu hem temizlik hem de sağlık açısından çok önemli bir noktadır.

Bu sayede bornozlar daha sağlıklı bir kullanıma sahip olabilmektedirler. Günlük hayatta kişiler istemsiz de olsa birçok farklı bakteri ile temas halindedir. Örneğin diş fırçaları, cep telefonları içerilerinde oldukça fazla bakteri barındıran ürünlerdir. Tüm gün boyunca bu bakterilere maruz kalınır. Ancak bu bakteriler ile temas edilen uzun sürelerin ve günlerin ardından kişiler aldıkları duş ile bu bakterilerden arınmak istemekte, aynı zamanda temizlenmek istemektedir. Gün sonunda alınacak duş ile bu bakteriler vücuttan uzaklaştırılabilmektedir. Fakat duştan sonra tüm vücut ile temas eden havlular ve bornozlar bu bakteriler için önemli yuvalar olmaktadırlar.

Bu sebeple tercih edilecek olan bornozların ve havluların mutlaka içerisinde anti bakteriyel ürünler barındırmaları gerekmektedir. Bu anlamda daha çok bambudan yapılan bornozlar tercih edilmektedir. Bu ürünler anti bakteriyel olma açısından diğer bornoz türlerine göre daha fazla ön plana çıkmaktadır. Çünkü bambu bornoz çeşitleri suyu çok hızlı bir şekilde emebilir. Ancak bunu yaparken bu türdeki bornozlar nemi de içerisinde hapsetmezler. Bambu bornoz türleri oldukça doğal bir yapıya da sahiptir.

Bornoz Takımı İçinde Neler Vardır ?

Bornoz takımı içerisinde genel olarak bir adet bornoz bulunmaktadır. Fakat bunun yanında tercih edilecek diğer bornoz takımı türleri ile birlikte havlu ve benzeri ürünlere de ulaşılabilir. Örneği içerisinde terlik ve bone barındıran bornoz seti türleri de mevcuttur. Bazı bornoz takımlarında saç havlusu, ayak havlusu, el havlusu ve vücut havlusu gibi ürünler de yer alır. Aile bornoz setlerinde ise çocuk bornozları da bulunur. Bu setlerin içerisinde çocuklar için kolay giyilip çıkarılabilen ve pratik ürünler yer alır. Çocuk bornoz ürünlerinde genellikle kapüşonlu ürünler de yer almaktadır.

Aynı zamanda bu ürünler çizgi karakterlerden veya oyun karakterlerinden oluşan çeşitli desenlere de sahiptir. Bu sayede çocuklar banyoyu daha çok sevebilir ve daha rahat ikna olabilir. Genel olarak bornozların boyları diz altında bitmektedir. Fakat daha kısa veya daha uzun bornozlar da kullanıcıların zevklerine ve ihtiyaçlarına göre tercih edilebilir. Bunların yanında bornozlar birçok farklı renkte ve birçok farklı desende üretilmekte ve kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Fakat genel olarak kadın bornoz çeşitleri daha açık ve pembemsi renklerde üretilir. Bun karşılık erkek bornoz çeşitleri ise daha sadedir ve daha çok koyu renkleri içermektedir.

 

Bornoz Takımı Fiyatları Ne Kadar?

Bornoz takımı fiyatları oldukça değişkenlik gösterebilir. Genellikle bornozların fiyatları boyutlarına ve üretimlerinde kullanılan kumaşların çeşitlerine göre farklılık gösterir. Aynı zamanda bornoz takımları fiyatları takımların içeriklerine göre de değişebilir. Örneğin içerisinde çeşitli havlular olan bornoz çeşitleri daha pahalı fiyatlarda bulunabilmektedir.

Aynı şekilde takımların içerisine terlik ve bone gibi ürünler girdiğinde fiyatlarda yine farklılıklar oluşmaktadır. Aile bornoz takımı fiyatları ise diğerlerine göre daha yüksektir çünkü bu takımların içerisinde hem kadın hem erkek hem de çocuk için bornozlar bulunmaktadır. Bu ürünler aynı zamanda banyo havluları ve terliklerini de içerir. İhtiyacınıza ve zevkinize en uygun bornoz takımı modellerini English Home’dan inceleyerek kolaylıkla alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

 
 

FAVORİ ÜRÜN

Ürünü favori listenize eklediniz. Menüdeki kalbe tıklayarak tüm favori ürün listenizi görüntüleyebilirsiniz.