1
₺1.799,99 KDV Dahil
₺3.599,99 KDV Dahil
₺1.699,99 KDV Dahil
₺4.599,99 KDV Dahil
₺1.049,99 KDV Dahil
₺2.699,99 KDV Dahil
₺1.299,99 KDV Dahil
₺3.449,99 KDV Dahil
₺1.499,99 KDV Dahil
₺4.499,99 KDV Dahil
₺1.594,99 KDV Dahil
₺3.189,99 KDV Dahil

Pike Takımı

Pike takımı modelleri, çeşitli desenler ve renk seçenekleriyle sunulur. Yatak odasının görünümünü değiştiren pike takımları, son derece şık bir dekorasyon oluşturmanıza yardımcı olur. Özellikle desenli pike takımlarını tercih ederek yatak odanıza hareketlilik kazandırabilirsiniz. Bunun yanı sıra, ilkbahar, sonbahar ve yaz aylarında uyurken örtünmek için de pikeyi tercih edebilirsiniz. Yorgan veya battaniyenin fazla geldiği sıcak mevsimlerde yoğun olarak kullanılan pike takımları geçiş mevsimleri için ideal kalınlıktadır.

Pike Takımı Modelleri

Pike takımları farklı boyut, model ve renk seçenekleri içerisinde sunulur ve kabartmalı pamuklu kumaştan imal edilir. Tek kişilik pike takımı ve çift kişilik pike takımı modelleri yatak odalarının vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alır. Farklı kumaş türleri ile tasarlanan pike takımları evin genel dekorasyonuna ve estetik anlayışa uygun şekilde tercih edildiğinde son derece uyumlu bir tarz yakalamak mümkündür. Hafif ve ince tasarımı sayesinde yaz aylarının ideal ürünü olarak ön plana çıkan pike takımları rahat bir uyku deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Yatak örtüsü yerine de kullanılabilen pike takımları ile yatak odanızda farklı görünümler elde edebilirsiniz.

Pike Takımı Kullanım Alanları Nelerdir?

Pike takımları yatak üzerinde hem görsel amaçlı hem de işlevsel amaçlı olarak kullanılabilir. Özellikle yaz aylarında yorgan veya battaniye kullanımına ara vermek amacıyla pikeyi tercih edebilirsiniz. Yastık kılıfı, çarşaf ve pikeden oluşan pike takımları son derece estetik bir görünüm sağlayacak biçimde yatağınızı örtmenizi sağlar. Gündüzleri yatağınızı pike takımı ile örterek yatak odanıza derli toplu ve uyumlu bir görünüm kazandırabilirsiniz. Aynı zamanda uyurken de üzerinize örtmeniz için ideal kalınlıkta olan pike takımları yazın sıklıkla tercih edilir. Kışın ise pike çeşitlerini yorganınızın üzerine görsel amaçlı örtebileceğiniz gibi, daha fazla ısı elde etmek amacıyla da kullanabilirsiniz. Kullandığınız nevresim takımı karışık desenli bir tasarıma sahipse düz renkli fon pike takımlarını tercih ederek karmaşık görüntüyü yumuşatabilirsiniz. Nevresim takımınızın desenleri ile aynı renkte veya yakın renklerde bir model seçmenizde fayda vardır. Düz renkli bir nevresim takımı kullanıyorsanız desenli bir pike modeli seçerek yatağınızda hareketli bir tarz oluşturabilirsiniz. English Home yatak odası ürünleri içerisinde oldukça estetik görünümlü, modern ve geleneksel desenlerle tasarlanan pike takımları bulabilirsiniz.

Pike Takımı Ölçüleri

Pike takımlarının ölçüleri genellikle tek kişilik, çift kişilik, pike, bebek ve çocuk grubu olmak üzere beşe ayrılır. Tek kişilik pike takımı modelleri 150x220 cm ölçülerinde üretilir. Genellikle standart tek kişilik yatak boyutları ile uyumlu olan tek kişilik takımları genç odalarında tercih edebilirsiniz. Çift kişilik pike takımı modelleri ise 200x220 cm boyutlarında üretilir. Standart çift kişilik yatak boyutları ile uyumludur. Bebek pike takımı olarak tasarlanan pike takımları 80x120 cm, 100x150 cm gibi boyutlarda tasarlanır. Bebek pike takımları farklı boyutlarda imal edilir çünkü bebeklerin boyu kısa süre içerisinde önemli derecede uzayabilir. Pike modelleri yetişkinlere, gençlere, çocuklara ve bebeklere hitap edecek çeşitlilikte üretilir. Böylece kullanıcılara her türlü ihtiyacı kolayca karşılayabilecek bir ürün gamı sunulur.

Doğru Pike Takımı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Doğru pike takımını seçmek için öncelikle kullanım amacınızı belirlemenizde fayda vardır. Örneğin günlük kullanım amacıyla satın alacağınız bir takımı daha sade modeller arasından seçebilirsiniz. Kumaş tercihini klasik pamuklu kumaşlar arasından yapabilirsiniz. Böylece hem konforlu hem de sağlıklı bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz. Çocuk odası için satın alınacak pike seçenekleri ise daha dinamik ve eğlenceli tasarımlardan oluşur. Çocuk odası pike takımı çeşitleri arasından seçim yaparken çocuğunuzun sevdiği renkleri tercih etmeniz onu daha mutlu edebilir. Çeşitli çocuk pike takımı fiyatları arasından bütçenize uygun bir ürünü kolaylıkla belirleyebilirsiniz. Genç odasında kullanmak üzere tercih edeceğiniz pike takımları ise dinamik desenlerden oluşabilir. Pike takımını belirlerken odanın genel renk düzenini göz önünde bulundurmayı ihmal etmemelisiniz. Böylece çok daha uyumlu bir görünüm yakalayabilir ve evinizin dekorasyonunu zenginleştirebilirsiniz. Seçtiğiniz pike modelinin kullanılacağı odadaki duvar, halı rengi veya mobilyaların renk tonları gibi ayrıntılar ise karar vermenize yardımcı olacaktır.

Dekoratif Pike Takımı Çeşitleri

Dekoratif pike takımları işlevsel kullanım yerine görsel amaçlı olarak tercih edilir. Yatak örtüsü olarak da kullanılabilen dekoratif pike takımı çeşitleri oldukça şık tasarımlardan oluşur. Farklı renk ve desenlerle zenginleştirilen dekoratif pike takımlarını tercih ederek yatak odanıza farklı bir atmosfer kazandırabilirsiniz. Yatak odanızın genel görünümü ile uyumlu bir pike takımı seçerek son derece şık bir tarz oluşturabilirsiniz. Evinizin en özel alanı olan yatak odanızın estetik bakımdan size hitap etmesi ve size kendinizi iyi hissettirmesi gerekir. Bu nedenle yatak odası dekorasyonunuza özen göstererek kendinizi iyi hissedebileceğiniz bir ortam yaratabilirsiniz.

English Home tarafından sunulan çeşitli pike takımları ve fiyatları her zevke ve her bütçeye hitap eden çeşitliliktedir. En ucuz tek kişilik pike takımı tercihiniz için bulabileceğiniz tek kişilik pike takımlarının yanı sıra, çeşitli fiyatlarla sunulan çift kişilik pike takımlarını da tercih edebilirsiniz. Siz de yatak odanızın dekorasyonunu tamamlayacak pike takımlarını belirleyerek English Home’dan kolaylıkla siparişinizi verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR