{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }
FİLTRELE
58 ürün gösteriliyor
DAHA FAZLA ÜRÜN GÖR
58 üründen 48 ürün gösteriliyor

Dekoratif Aksesuarlar

Ev Aksesuarları

Ev aksesuarları, yaşam alanlarını güzellik ve estetik yönünden güçlendiren, aynı zamanda iç mekanların atmosferini değiştiren ve kişiselleşmesini sağlayan ürünlerdir. Doğru dekorasyon yöntemleriyle dizayn edildiklerinde evinize değer katan aksesuarlar, iç mekânlarda parçalar arası bütünlük oluşturmanızı sağlayarak görsel açıdan zenginlik elde etmenize yardımcı olur. English Home dünyasının en güzel ev aksesuarları ile yaşam alanınızı istediğiniz gibi dizayn edebilir, yalnızca birkaç parça dekorasyon ürünüyle bulunduğunuz alanları güzelleştirebilirsiniz. 


Ev Aksesuar Modelleri Nasıl Seçilir? 

Ev aksesuarları, evinizin kendine has bir karakter taşımasına yardımcı olur. Dekor anlayışınıza göre seçeceğiniz objeler yardımıyla otantik, klasik, bohem, minimalist, romantik, modern, geleneksel, eklektik ve daha çok sayıda tarz oluşturabilir, evinize yepyeni bir kimlik kazandırabilirsiniz. Aksesuar seçimi yaparken evinizin genel dekorasyon tarzını göz önünde bulundurabilirsiniz. Örneğin, geleneksel işlemeler içeren mobilyalar tercih ettiyseniz, aynı şekilde aksesuarlarınızı da geleneksel temada seçebilirsiniz. Aksesuarların çok fazla olması ve birbiriyle uyumsuz parçalar hâlinde düzenlenmesi, mekanda daralmaya sebep olabilir ve basıklık hissi oluşturabilir. Bu sebeple aksesuar seçimi yaparken ölçülü tercihler yapabilir, evinizdeki ferahlık hissini koruyabilirsiniz. 


Aksesuar seçimi yaparken; eşyalarınızın renkleri, duvarlarınızın ya da duvar kağıtlarınızın renkleri, aksesuarı kullanacağınız mobilyanın rengi ve büyüklüğü de önem taşır. Salonlarda dekoratif eşyalarınızı kullanabileceğiniz alanlar; kitaplıklar, TV üniteleri, duvarlar, orta sehpalar ve yan sehpalar, duvar rafları ve yemek masaları olabilir. Bu alanlar dışında evinizin düzenine göre farklı alanlarda da aksesuar kullanabilirsiniz. Doğrudan zemin üzerinde de aksesuar kullanabilir, zeminde kullandığınız objeleri daha büyük çaplı aksesuarlardan seçebilirsiniz. Örneğin, büyük çiçek vazolarını salonunuzun kenar ve köşelerinde değerlendirebilir, vazoların içerisine English Home'un gerçekçi yapay çiçek tasarımlarından yerleştirebilirsiniz. Küçük alanlar için daha açık renkli objeler seçebilir, alanın daha geniş görünmesini de sağlayabilirsiniz. Küçük alanlarda kullandığınız aksesuar sayısını azaltabilir, oluşabilecek karmaşadan da kurtulabilirsiniz. 


Dekoratif Aksesuarlar ile Evinizi Yenileyin

English Home ev süsleri ve aksesuarları; dekoratif kutular, kitap tutucular, duvar saatleri, biblolar, tablo ve saksılar, abajurlar, ayna, şamdan ve mumluklardan oluşur. Bu parçalar dışında özgün desen ve tasarımlara sahip olan farklı dekoratif aksesuarlar da bulunur. Hem işlevsel özellikleri bulunan hem de evlere görüntü bakımından estetik değer katan aksesuarlar, evlerin hemen her alanında kullanılabilir. Dekoratif objeler arasında belirli bir temaya özgü tasarlanan küçük aksesuarlar da görebilirsiniz. Yılbaşı, doğum günü, yıldönümü, nişan, düğün gibi özel organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz objeler seçerek farklı zaman dilimleri için yeni bir hava yaratabilirsiniz. 


Ev Aksesuarı Seçiminde Nelere Dikkat Edilir? 

Öncelikle kullanacağınız aksesuarları nereye yerleştireceğinizi bilmeniz çok önemlidir. Aksesuar seçimi yapmadan önce kullanacağınız alanın ölçülerini, renklerini ve tarzını incelemeniz önerilir. Satın alacağınız aksesuarın ölçülerini ürün açıklamaları aracılığıyla öğrenerek kullanacağınız alana uyumlu olup olmadığını inceleyebilirsiniz. Evinizin vitrin bölümünde, sehpalarınızın üstünde ya da TV ünitenizde English Home'un geleneksel mavi - beyaz çini tarzını sürdürdüğü Pretty Romance serisi küplerini tercih edebilirsiniz. Bu küpleri; tekli, ikili ya da üçlü parçalar halinde kullanabilir, şamdan modelleriyle ya da cam mumluklarla destekleyebilirsiniz.


Farklı dijital desen baskıları içeren duvar saatleri seçebilir, duvar saati seçiminizde duvarınızın renklerini göz önünde bulundurabilirsiniz. Koyu renkli duvarlarınızda açık renk saatler, açık renkli duvarlarınızda koyu ya da desenli saat seçimleri yapabilirsiniz. Ayrıca açık renkli duvarlarda duvarınızla birebir aynı renkte tasarlanan saatleri de tercih edebilirsiniz. Özellikle ekru, beyaz gibi renklere sahip olan duvarlarda hemen her renkte saat seçimi yapılabilir. Bu durumda mobilyalarınızın renklerini ve tarzlarını da dikkate alabilirsiniz. Duvar saatlerini tercih ederken duvardaki alan boşluğuna da dikkat edebilirsiniz. Boşluklara göre boyut seçimi yaparak şık görüntüler oluşturabilirsiniz. 


Küçük Ev Aksesuarları ile Atmosfer Değiştirin 

English Home'un geniş ürün yelpazesinde yer alan küçük ev aksesuarları arasında; bereket filleri ve kuşları, ferforje duvar rafları, küçük seramik biblolar, biçimli heykelcikler, askılı küçük objeler, evinizin konseptine uygun tablolar, modern ya da Fransız ve İngiliz tarzında aynalar, fotoğraflarınız için kullanabileceğiniz birbirinden güzel çerçeveler, bahçenizde, balkonunuzda ya da yan sehpalarınızda kullanabileceğiniz fenerler ve abajurlar, şık vazolar yer alır. Yemek masalarınızda ya da yemek büfenizin üzerinde küçük şamdanlar kullanabilir, dekoratif küp ya da vazoları seçebilirsiniz. Vazoları dilerseniz sade olarak kullanabilir, dilerseniz canlı ya da yapay çiçeklerle süsleyebilirsiniz. 


Evinize özel bir hava kazandıran, kendi tarzınızı ve ruhunuzu yansıtmanıza yardımcı olan aksesuarlar, English Home zarafetiyle evinizde zengin, güçlü, şık ve estetik bir görünüm oluşturabilir, kategoride bulunan ürünleri değerlendirerek stilinizi evinizde de yaşatma fırsatı bulabilirsiniz. Ev aksesuarları ve fiyatları ile kullanıcılarına geniş imkânlar sunan English Home ile evinizi yenileyerek görsel açıdan hoş görüntüler yakalayabilirsiniz. Ev süsleri ve fiyatları da hem küçük ve ekonomik seçimler yapmanızı hem de küçük parçalarla büyük görsel zenginlikler oluşturmanızı sağlayabilir. En ucuz ev aksesuarları arasında seçim yapmak için fiyata göre arama yapabilir, en uygun fiyat seçeneklerini ve indirimleri görüntüleyebilirsiniz. 


Yatak Odası Aksesuarları Nasıl Seçilmelidir? 

Yatak odaları dekoratif obje seçiminde en çok dikkat edilmesi gereken alanlar arasında yer alır. Genel olarak oldukça sade dizaynlara sahip olan yatak odalarında; komodinlerin üst bölümlerinde, etajer ya da aynalıkların üzerinde, duvarlarda ev aksesuarları kullanılabilir. Ayrıca yatak üzerinde de kırlent ve örtülerle farklı görüntüler kurgulanabilir. English Home ev dekorasyonu kategorisinde bulunan; aynaları, çerçeveleri, küçük porselen objeleri, duvar aksesuarlarını ve ayna önü için tercih edebileceğiniz ikili, üçlü objeleri yatak odanızda kullanabilirsiniz. Komodinlerinizin üzerinde olmazsa olmaz aksesuarlardan olan abajurları deneyebilir, küçük mumluklar kullanarak baş ucunuzu dilediğiniz zaman aydınlatabilirsiniz. Evinizde English Home'un birbirinden şık aksesuar seçeneklerine yer vermek için hemen en sevdiğiniz ürünü sepete ekleyebilirsiniz. 


 




FAVORİ ÜRÜN

Ürünü favori listenize eklediniz. Menüdeki kalbe tıklayarak tüm favori ürün listenizi görüntüleyebilirsiniz.