{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

YATAK ODASI KATEGORİLERİ

Konforun ve rahatlığın adresi olan yatak odaları English Home ile şenleniyor! Yoğun geçen günün tüm stres ve yorgunluğunu vücut yapınıza uygun bir yatak, baş ve boyun sağlığınızı destekleyen yastık, mevsime uygun olarak seçeceğiniz yorgan, battaniye ya da pike takımı aracılığıyla atabilirsiniz. Sağlık standartları göz önünde bulundurularak üretilen yatak odası takımları rengârenk ve göz alıcı tasarımlarıyla sizlerin beğenisine sunuluyor.

Rahatlık ve ergonominin yanı sıra sezon trendleri göz önünde bulundurularak tasarlanan yatak örtüsü, battaniye, nevresim takımı ve pike çeşitleriyle yatak odalarınız renkleniyor. Pamuklu, silikon ya da visko yastıklar ile rahat bir uyku sonrasında günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Desen desen pikeler, yumuşak yapılarıyla farklılık yaratıyor. Tek kişilik, çift kişilik ve king boy nevresim takımlarından yatağınızın boyutuna uygun olanı seçebilirsiniz. Mikro fiber, pamuk, kaz tüyü, bambu yorgan çeşitlerinden size uygun ürünü seçerek uyku kalitenizi arttırabilirsiniz. Mikro fiber ürünlerin ısıyı dengeli bir şekilde yayması, yumuşak ve hafif yapısı alerjen bünyeye sahip olanlar kişiler için özel olarak üretilmiştir. English Home tarafından yatak odalarınıza ferahlık, huzur ve farklılık getirecek ürünler geniş ürün yelpazesi ile sizleri bekliyor. Seçeceğiniz yatak odası ürünleri ile hem tarzınızı yansıtabilir hem de size huzur veren bir yatak odası tasarlayabilirsiniz.

FAVORİ ÜRÜN

Ürünü favori listenize eklediniz. Menüdeki kalbe tıklayarak tüm favori ürün listenizi görüntüleyebilirsiniz.