₺804,99 KDV Dahil
₺1.609,99 KDV Dahil
₺1.034,99 KDV Dahil
₺2.069,99 KDV Dahil
₺1.619,99 KDV Dahil
₺3.239,99 KDV Dahil
₺1.619,99 KDV Dahil
₺3.239,99 KDV Dahil
₺699,99 KDV Dahil
₺2.399,99 KDV Dahil

Çarşaf Takımı

Çarşaf Takımı Modelleri

Dayanıklı ve şık tasarımlı ürünleri ile kullanıcılardan tam not alan English Home fiyat performans açısından avantaj sağlıyor. Uyku sürecinizi iyileştirmeyi hedefleyen yatak odası ürünlerinde farklı renk, ölçü ve boyut seçeneği sunuyor. Kullanıcıların English Home çarşaf takımı modelleri arasından tercih yapmaları halinde takım içerisinde birden fazla ürün yer alıyor. Çarşaf takımı modellerinin içerisinde iki adet yastık kılıfı ve bir adet çarşaf bulunuyor. Diğer bir ifade ile kullanıcıların çarşaf takımı tercih etmeleri halinde hem çarşafa hem de yastık kılıfına sahip olmaları mümkün oluyor. Kullanıcılara çarşaf takımı kategorisinde; king size çarşaf, tek kişilik çarşaf, çift kişilik lastikli çarşaf ve çift kişilik çarşaf takımı modelleri sunuluyor. Battal boy bir diğer adı ile king size çarşaf, büyük boyutlu yataklara özel üretiliyor. Tek kişilik yataklara uygun olarak tasarlanan tek kişilik çarşaf takımları da English Home bünyesinde yer alıyor. Çift kişilik çarşaf takımı arayan kullanıcılara lastikli ve lastiksiz seçenekleri sunuluyor. English Home çarşaf takımı modellerinde boyut ve renk açısından da geniş yelpaze sunuluyor. Mavi, kahverengi, gri ve pembe tonlarında üretilen çarşaf takımı modelleri English Home’da yerini alıyor. Çarşaf takımlarının boyutları ise; 100x200 cm, 160x200 cm ve 180x200 cm olarak sıralanıyor. Kullanıcıların çarşaf takımı boyutlarından tercihini yapmadan önce kullanacakları yatağın ölçüsünü almaları gerekiyor. Aksi takdirde çarşaf takımı modelleri yatağın tamamını kaplamayabilir. Ürünlerinde hem kaliteli hem de dayanıklı malzeme kullanan English Home, yıllar boyunca kullanabileceğiniz ürünleri sizlere sunuyor. Yıkanabilen ve ütülenebilen yapıda üretilen çarşaf takımı modelleri ile temiz ve ferah ortamlar oluşturmanıza olanak sağlıyor. Ürün üretiminde sağlıklı malzeme kullanan marka, cilde dost ürünleri ile kullanıcılarının beğenisini topluyor. Cilt üzerinde herhangi bir sorun yaratmayan çarşaf takımı modelleri English Home internet sitesinde sizleri bekliyor.

 

Çarşaf Takımı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günün tüm yorgunluğunu üzerinizden attığınız uyku sürecinizi tercih ettiğiniz yatak odası ürünleri yakından etkiliyor. Bu nedenle kullanıcıların çarşaf takımı modelleri arasından seçim yaparken dikkat etmesi gereken noktalar bulunuyor. Rahat bir uyku deneyiminde etkili olan çarşaf takımı modellerinin hangi mevsimde kullanılacağına dikkat edilerek seçim yapılması gerekiyor. Bunun için sıcak ve soğuk havalara özel tercih edebilecekleri farklı kumaşlardan üretilen çarşaf takımı modelleri bulunuyor. Çarşaf takımı modellerinde %100 pamuklu kumaş kullanılması ürünlerin her mevsime hitap etmesini sağlıyor. English Home çarşaf takımları boyut ve renk fark etmeksizin hem yaz hem de kış mevsimine uyum sağlıyor. Ayrıca pamuklu kumaştan üretilen çarşaf takımı modelleri nefes alabilen ve cilde dost yapısı sayesinde sıklıkla tercih ediliyor. Kullanıcıların çarşaf takımı tercih ederken dikkat etmeleri gereken bir diğer nokta ise iplik sayısı olarak öne çıkıyor.

İplik sayısı bir diğer ifade ile tel sıklığı çarşaf takımlarının dayanıklılığı ve konforu üzerinde belirleyici oluyor. İplik sayısı ya da tel sıklığının fazla olduğu çarşaf takımı modelleri uzun yıllar kullanılabiliyor. Kullanıcıların çarşaf takımı modelleri arasından seçim yaparken temizlik detaylarına da dikkat etmeleri gerekiyor. Cilde temas eden ürün olmasından dolayı çarşaf takımlarının kolay temizlenebilir olması büyük önem taşıyor. Çarşaf takımı modellerini English Home bünyesinden tercih etmeniz halinde ürünü hem elde hem de çamaşır makinesinde yıkamanız mümkün oluyor. Yatak odası düzeni açısından önem taşıyan çarşaf takımı modellerinin ütülenebilir yapıda olup olmamasına da dikkat edilmesi gerekiyor. English Home çarşaf takımı modelleri ütülenebilir yapıda üretilmesinden dolayı kullanıcılarından tam puan alıyor. Takımlar arasından seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise kullanılacak yatak boyutuna uygun olması olarak öne çıkıyor. Kullanılacak yatağın boyutuna en uygun olan çarşaf takımı modellerinin seçilmesi gerekiyor. Çarşaf takımı modellerinin kullanılacağı yatağın ölçüsü de dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alıyor. Çarşaf takımlarında üç farklı boyut seçeneği sunuluyor. Bu nedenle kullanıcıların öncelikle ürünün kullanılacağı yatağın ölçüsünü almaları gerekiyor. Çarşaf takımı modellerinin lastikli olup olmaması da seçim yaparken dikkat edilmesi gereken detaylar arasında yer alıyor. Kullanıcıların lastikli ürün tercih edip etmemelerine göre farklı seçenekler bulunuyor. Çift kişilik ve tek kişilik yataklara özel tasarlanan çarşaf takımı modellerinin lastikli tercih edilmesi de mümkün oluyor. Kullanıcıların sağlıklı ve kaliteli uyku için yukarıda belirtilen hususlara dikkat ederek tercih yapmaları gerekiyor.

 

Çarşaf Takımı Nasıl Temizlenir?

Düzenli aralıklarla ve doğru şekilde temizlenen çarşaf takımı modelleri kullanıcıların cilt yapısına zarar vermiyor. Kullanıcıların çarşaf takımı modelleri arasından seçim yaptıktan sonra doğru temizlemeye ve düzenli değiştirmeye özen göstermeleri gerekiyor. Kullanıcıların gerek tek kişilik gerekse çift kişilik çarşaf takımlarını haftada iki kez değiştirmeleri öneriliyor. Aynı zamanda belirtilen hususlara uygun olarak da çarşaf takımı modellerinin temizlenmesi gerekiyor. Modeller elde ve/veya makinede yıkanabiliyor. Kuru temizleme yapılamayan çarşaf takımı modellerinin orta ısıda ütülenebilmesi de mümkün oluyor. Çarşaf takımı modellerinin makinede temizliğinde 30 derecede hassas yıkama yapılması öneriliyor. İster elde isterseniz de çamaşır makinesinde yıkayabileceğiniz ürün kurutma makinesinin düşük ısısında rahatlıkla kurutuluyor. Aynı zamanda çarşaf takımının yıkanmasının ardından sererek kurutulması da mümkün oluyor. Kurutma makinesinin düşük ısıda, ütünün ise orta ısıda olması çarşaf takımı için uygun oluyor.

 

Çarşaf Takımı Nasıl Katlanır?

Kullanıcıların dolaplarda yerden tasarruf etmesinin yolu doğru katlama tekniklerinden geçiyor. Çarşaf takımlarının içerisinde bulunan yastık kılıfları kısa ve uzun kenarlar üst üste gelecek şekilde katlanıyor. Yastık kılıflarının ikiye ya da üçe katlanması öneriliyor. Takım içeriğinde yer alan çarşafın katlanması sırasında ise çarşaf özellikleri belirleyici oluyor. Çarşaf takımı içerisinde yer alan çarşafın lastikli olup olmamasına göre katlama şekli değişebiliyor. Çarşafların iki ucu birleştirilerek içe doğru katlanması gerekiyor. Kullanıcıların çarşafın kaç katlı olmasını istediğine bağlı olarak katlama işlemine devam ediliyor. Uzun ve kısa kenarlarından birleştirilerek katlanan çarşaf modelleri dolaplarınızın düzenli görünmesinde rol oynuyor. Lastikli çarşaf modellerinin katlanırken yere serilmesi kullanıcıların işini kolaylaştırıyor. Lastikli çarşaf modellerinde diğerlerinden farklı olarak lastik kısımlarının içeride kalmasına dikkat edilmesi gerekiyor. İçe doğru katlanan lastik kısımları sayesinde çarşaf takımları dışarıdan düzenli bir görünüm kazanıyor.

 

Çarşaf ile Çarşaf Takımı Arasında Ne Fark Vardır?

Kullanıcıların en çok tercih ettikleri arasında yer alan çarşaf takımları içerisinde çarşaf ve yastık kılıfları bulunuyor. Çarşaf ve çarşaf takımları karşılaştırıldığında takım içerisinde birden fazla ürün bulunduğu görülüyor. Tekli ürün olan çarşaf, çarşaf takımı tercih edilmesi halinde yastık kılıfları ile birlikte kullanıcılara sunuluyor. Fiyat performans açısından avantaj sağlayan çarşaf takımları birden fazla ürünü daha uygun fiyatlarla almanızı sağlıyor. En uygun fiyatlı çarşaf takımları English Home güvencesiyle evlerinize geliyor.

 

Çarşaf Takımı İçeriğinde Neler Vardır?

Yatak odası denildiğinde akla ilk gelen ürünlerden olan çarşaf takımları konforlu ve kaliteli uyku için sıklıkla tercih ediliyor. Adından da anlaşılacağı üzere çarşaf takımları içeriğinde birden fazla ürün yer alıyor. Kullanıcıların tekli çarşaf yerine çarşaf takımı tercih etmeleri halinde yastık kılıfları ve çarşaf birlikte sunuluyor. English Home’dan tercih edebileceğiniz kaliteli çarşaf takımlarında iki adet yastık kılıfı ve çarşaf birlikte yer alıyor. Kaliteli yapısı ve yumuşak dokusu ile uyku deneyiminizi iyileştirirken cilt yapınızda herhangi bir olumsuz durum da yaratmıyor. Sizler de hem bütçenize hem de cildinize dost ürün satın almak istiyorsanız English Home kaliteli ürünleri ile sizleri bekliyor.

 

Çarşaf Takımı Fiyatları Ne Kadar?

Kaliteyi ve şıklığı bir araya getiren English Home her bütçeye hitap eden ürünler sunuyor. Ürün seçeneklerinde farklı renk, ölçü ve boyut alternatifi bulunan marka kullanıcıların bir numaralı tercihi olmayı başarıyor. Sağlıklı ve dayanıklı malzemelerden üretilen çarşaf takımı modellerinde en uygun fiyat garantisi sunuyor. Çarşaf takımı fiyatları ve daha birçok detay ise sayfada yer alıyor. En uygun fiyatlı çarşaf takımları hakkında bilgi almak, ürün görsellerine göz atmak ve hemen sipariş vermek için English Home’u inceleyebilirsiniz.

 
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR