{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }

MUTFAK KATEGORİLERİ

Mutfaktan mis gibi kokular geliyor! Birbirinden lezzetli yemeklerin hazırlandığı mutfaklar English Home ürünleriyle tamamlanıyor. Güne zinde başlamanızı sağlayan kahvaltı masanız English Home servis tabakları, çay fincanları, çatal ve bıçaklar ile daha güzel. Günün yorgunluğunu 5 çayı ile atmayı tercih edenler için sunumlarını güzelleştirecek katlı servisler, sunum tabakları, pasta tabakları, kahve fincanları englishhome.com’da sizleri bekliyor. İster masanız çiçek açsın, isterseniz de çizgilerin birbirini tamamlayan ahengi masanızda sergilensin. Tarzınız ne olursa olsun kendinizi bulacağınız çeşit çeşit muftak ürünleri English Home’da.

Granit tencere ve tavalarla yemek pişirmek çok daha keyifli hale geliyor. Fırın kabları ve kek kalıplarıyla kekler, yemekler doğru fırına gidiyor. Lezzetli yemekleriniz rengarenk saklama kapları ile tazeliğini koruyor. En sevdiğimiz anne yemeklerinin sırrı şimdi English Home’da. Sizde bu sırrımıza ortak olmak isterseniz birbirinden güzel English Home mutfak ürünlerini şimdi keşfedin.

FAVORİ ÜRÜN

Ürünü favori listenize eklediniz. Menüdeki kalbe tıklayarak tüm favori ürün listenizi görüntüleyebilirsiniz.