{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }

MUTFAK KATEGORİLERİ

Mutfak Ürünleri

Yemek yapmak bazı insanlar için sadece bir zorunluluk iken, bazıları ise bundan keyif alır. Siz hangi taraftan olursanız olun, mis gibi kokan yemekler hazırlamak ve tatlıyla menünüzü tamamlamak için English Home mutfak ürünlerini tercih edebilirsiniz. Yağdanlık çeşitlerinden tencerelere, kurulama bezinden rendeye, ihtiyacınız olan ürüne sahip olarak daha pratik birşekilde lezzetli yemekler hazırlayabilirsiniz. Sadece yemek pişirirken değil, aynı zamanda malzemelerinizi muhafaza etmek için de saklama kaplarından yararlanabilirsiniz. Bu sayede mutfağınız için gerekli olan malzemeleri pratik bir şekilde elinizin altında bulundurabilirsiniz. Sade ve şık bir şekilde tasarlanan mutfak eşyaları evinizin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlandığı için evinizin tasarımına uyan bir modelde karar kılabilirsiniz. Sağlığınıza uygun olarak üretilen çeşitler ile istediğiniz modeli kullanabilirsiniz. Porselen ve granit gibi malzemelerden üretilen tencereler ile cam saklama kapları sayesinde yemeklerinizin tazeliğini koruyabilirsiniz.

Yemek pişirmek bazen günün büyük bir kısmını alabilir ama işlerinizin veya derslerinizin yoğunluğundan, çocuklarınızla ilgilenmekten dolayı mutfakta geçirecek yeterli vakte sahip olamayabilirsiniz. Buna rağmen kısa süre içerisinde lezzetli yiyecek ve içecekler yapmak isteyebilirsiniz. Mutfak araç ve gereçleri ile mutfağınızda çalışırken kısıtlı vakitlerde dahi pratik bir şekilde hem yiyecek hem içeceklerinizi hazırlayabilir ve sağlıklı bir şekilde afiyetle tüketebilirsiniz. Kısa sürede yemekleri hazırlayarak lezzetli öğünlere imza atabilirsiniz. Yemeklerin kalanını ise pratik bir şekilde saklama kaplarında saklayabilirsiniz.

Mutfak Ürünleri Nelerdir?

Mutfak malzemeleri birçok farklı üründen oluşur ve mutfaktaki işlerinizi daha kolay ve hijyenik bir şekilde yapmanıza olanak tanır.  Her ürünün kendine has kullanım amacı bulunur.

  • Farklı renk ve ebatlarda üretilen temizlik fırçaları sayesinde işiniz bittiği zaman tezgah üstünü rahatlıkla temizleyebilirsiniz.
  • Bölmeli lunch box modelleri içerisinde yiyeceklerinizi muhafaza edebilirsiniz. Az yer kapladıkları için ister seyahate çıkarken ister iş yerine ya da okula giderken istediğiniz besinleri yanınızda bulundurabilirsiniz.
  • Sığ ve derin tencereler içerisinde hem yemek pişirebilir hem de lezzetli tatlılar yapabilirsiniz. Granit malzemeden üretilen tencereler, sağlığa zararlı maddelerin pişirdiğiniz besine geçmesine engel olur. Bunun yanı sıra, alüminyum malzemeden üretilen tavalar da bulunur. İçerisinde hem sahanda yumurta hem de kızartma yapabilirsiniz.
  • Plastik saplı kesme tahtaları üzerinde yemeği pişirmeden evvel ya da kahvaltılık hazırlarken sebze ve meyvelerinizi kolaylıkla kesebilirsiniz.
  • Farklı ebat ve tasarımlarda üretilen porselen fırın kapları içerisinde fırında pişireceğiniz besinleri yerleştirerek sağlıklı bir şekilde yemek yapabilirsiniz.
  • Set halinde bulunan erzak kaplarında şeker ya da kurabiye gibi tatlıları muhafaza edebilir, yemeklik malzemeleri saklayabilirsiniz.
  • Uzun erzak kaplarının yanı sıra, dikdörtgen biçimde saklama kapları yer alır. Plastik saklama kapları ile metal malzemeden üretilen modelleri tercih ederek erzaklarınızı ışık ve havadan uzak tutarak daha uzun süre taze tutabilirsiniz.
  • Kurulama bezi setleri sayesinde istediğiniz zaman hem elinizi hem de tezgahınızı kurulayabilirsiniz.
  • Plastik hazneli rendeler ile havuç gibi sebzeleri rendeleyebilir ve ayrıca bir tabak kullanmaksızın hazne içerisine parçalanan besinin birikmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede daha pratik ve temiz bir şekilde çalışma imkanı bulabilirsiniz.
  • Sağlık için önerilen cam yağdanlıklar içerisinde zeytinyağı ve sıvı yağ saklayabilirsiniz.

Mutfak Ürünleri Kullanım Alanları Nelerdir?

English Home’a ait mutfak ürünleri içerisinde birçok farklı ürün bulunur ve bu malzemelerle hem yemeklerinizi daha pratik, sağlıklı bir şekilde yapabilir hem de yiyeceklerinizi uzun süre boyunca rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca çalışırken daha temiz bir şekilde hareket edebilmeniz için önlük ve eldivenler de yer alıyor. Mutfak eşyaları içerisinde yer alan mutfak tekstili ürünleri sayesinde daha şık ve hijyenik bir şekilde çalışabilirsiniz. Bunun yanı sıra, ihtiyacınız olabilecek mutfak gereçleri içerisinde yer alan baharatlık, limon sıkacağı, Frenchpress, çırpıcı, masa örtüsü gibi ürünler arasından ihtiyacınıza ve tarzınıza uygun ürünlere sahip olabilirsiniz. Daha pratik bir şekilde çalışmanıza yardımcı olan mutfak düzenleme araçları, aynı zamanda farklı zevk ve beğenilere göre üretilir. Farklı renk ve tasarıma sahip seçenekler arasından evinize uygun bir modele sahip olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Mutfağınızın şefi olarak daha lezzetli yiyecek ve içecekleri pişirme ürünleri ile üreterek sevdiklerinizle beraber afiyetle tüketebilirsiniz. Sadece pişirirken ve tüketirken değil, aynı zamanda kalan malzemeleri saklayabileceğiniz birçok eşya bulunur. Sağlığınıza dost olan bu ürünler sayesinde rahatlıkla besinleriniz muhafaza ederek daha sonra tüketebilirsiniz.

English Home Mutfak Malzemeleri Fiyatları

English Home bünyesinde yer alan ürünlerin fiyatları üretildiği malzemeye ve ürünün ebatına göre değişkenlik gösterir. Farklı zaman dilimlerinde olan indirimler sayesinde bütçenize ve ihtiyacınıza uygun çeşitlere sahip olabilirsiniz. Geniş bir aileye sahipseniz veya kalabalık olarak misafir ağırlayacaksanız pratik bir şekilde yemek yapmak isteyebilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde istediğiniz yardımcı mutfak ürünleri ile hızlıca hazırlayabilir ve taze, sıcak ya da soğuk bir şekilde sunumunu yapabilirsiniz. Sadece yemek ya da tatlıda değil; aynı zamanda kahve, çay ya da meyve suyunu da rahatlıkla hazırlayabilirsiniz. Bu sayede ister tek başınızayken ister sevdiklerinizi ağırlarken pratik ve taze bir şekilde ürünlerinizi hazır hale getirebilirsiniz. Sunumdan sonra arda kalan besinleri ve malzemeleri güvenli bir şekilde saklayarak daha sonrasında da tüketmek isteyebilirsiniz. English Home içerisinde yer alan mutfak düzenleme ürünleri sayesinde malzemelerinizi taze ve sağlıklı bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Tekstil ürünlerinde pamuk, saklama kalın plastik ve cam, pişirmede ise granit ve alüminyum gibi malzemelerden üretilen eşyalar sayesinde sağlığınızı koruyabilirsiniz. Bu sayede kanserojen ürünlerden uzak durarak hem kendiniz hem sevdikleriniz için sağlıklı ürünler sunabilirsiniz. Hemen English Home içerisindeki ürünlere göz atarak ihtiyacınız olan çeşide uygun fiyatlarla sahip olabilir ve gönül rahatlığı ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

FAVORİ ÜRÜN

Ürünü favori listenize eklediniz. Menüdeki kalbe tıklayarak tüm favori ürün listenizi görüntüleyebilirsiniz.