{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }

Fincan Takımı

32 ürün gösteriliyor
FİLTRELE
9,99
*Her 75 TL'ye 15 TL İndirim!
Tükendi
32 üründen 32 ürün gösteriliyor

Fincan Takımı

Çay ve kahve ikramında kullanılan fincan takımı modelleri, farklı zevklere hitap eden tasarımlarla üretilir. Kültürümüzde ince belli çay bardağı kullanımı yaygın olsa da, porselenden üretilen şık tasarımlı çay fincanı takımları da sıklıkla kullanılır. Fincan takımları çeşitli desen, renk, tasarım ve fiyat özellikleri sunarak farklı ihtiyaçları karşılamayı başarır. Ürün modelleri arasında, 2’li ve 6’lı kahve takımı seçeneklerinin yanı sıra 2’li ve 6’lı çay fincanı takımları da yer alır. Dikkat çekici renkler, desenler ve formlarla tasarlanan fincan modelleri ile konuklarınıza çay ve kahve ikramı yapabilirsiniz. Tek renkli, sade ve yaldızlı modeller, çiçek desenli ya da geleneksel Türk motifleriyle bezeli fincanlar arasında, tarzınıza uyan takımları kolayca bulabilirsiniz.


Türk Kahvesine Özel Fincan Takımı Modelleri

Türk kahvesi fincan takımları genellikle 6’lı setler hâlinde üretilir. Son yıllarda eşyaların kişiselleştirilmesi önem kazandığı için 2’li fincan takımı kullanımı da yaygınlaşmıştır. Kahve tiryakilerinin günlük kullanımları için ideal olan 2’li kahve fincan setleri aynı zamanda çok şık bir hediye seçeneğidir. Dostlarınıza ve arkadaşlarınıza alabileceğiniz anlamlı bir armağandır. “Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı var.” sözünün, değerli bir hediyeye dönüşmüş hâlidir. Konuklarınıza ikram edeceğiniz geleneksel Türk kahvesini, 6’lı ürün setlerinden oluşan Türk kahvesi fincanı modelleri ile yapabilirsiniz. Kalabalık davetleriniz için de birbiriyle uyumlu olan iki fincan takımını birlikte kullanmayı tercih edebilirsiniz. Kız isteme töreni gibi özel anlar için tercih edilen ürünler arasında, Osmanlı kahve fincanı modelleri gibi geleneksel çizgilerle tasarlanan takımlar ilk sırayı almayı başarır. Özel yemek davetlerinde konuklara verilen önemi vurgulamak için tercih edilen kahve takımları da geleneksel motiflerle bezenen şık tasarımlı ürünler olur.


Modern Kahve Takımı Modelleri

Modern kahve fincanı modelleri, canlı renkler ve göz alıcı desenlerle tasarlanan ürünlerdir. Kırmızı, turuncu, siyah, mavi, mor gibi renk seçenekleri, geometrik desenler, manzara baskıları ve eğlenceli figürler ile üretilen fincan takımları 2’li ve 6’lı ürün seçenekleri sunar. Porselen tepsisiyle birlikte tasarlanan, küçük su bardağı ve küçük bir lokumluk içeren tekli kahve fincanı modelleri ise büyük ilgi görür. Şık bir hediye seçeneği olarak değerlendirebileceğiniz ürünlerdir. Aşkın rengi olan kırmızı renkli fincan takımı modelleri ise mükemmel formlarla tasarlanır. Sevgililer Günü için ideal bir hediye alternatifi olan modern tasarımlı 2’li kırmızı kahve fincanı setlerini, sevdiklerinize ve yakın arkadaşlarınıza alabilirsiniz. Modern çizgilerle üretilen ve her biri ayrı renk alternatifiyle tasarlanan 6’lı renkli fincan takımı fiyatları ise cazip seçenekler sunar. İsterseniz kendi kullanımınız isterseniz de dostlarınıza hediye etmek için alabilirsiniz. 


Fincan Takımı Çeşitleri ve Kullanım Alanları Nelerdir?

Çay çeşitleri, Türk kahvesi, granül ve filtre kahve için tasarlanan fincan takımı çeşitleri; porselen, seramik ve cam gibi malzemelerden üretilir. Klasik ve modern tarzlarla tasarlanan ürünler, sade ve düz modeller olabildiği gibi, tek ya da çok renkli seçenekler de sunar. Fincan ve tabaktan oluşan takımları çay, kahve, bitki çayı ikramlarınızda kullanabilirsiniz. 80ml, 90ml, 200ml ve 210ml ebatlarıyla üretilen kahve fincanları tüm kahve çeşitlerinin ikramına uygun modeller sunar. Latte, cappucino, flat white gibi sütlü ve köpüklü kahveler, geniş ağızlı uzun cam fincanlarla tüketilir. Ristretto, espresso, Türk kahvesi ya da macchiato gibi küçük miktarlarda içilen kahveler ise lezzetinin bozulmaması ve soğumaması için 80 veya 90 ml’lik küçük porselen fincanlarla tüketilir. Değişik fincan modelleri arasında yer alan porselen fincan çeşitleri ve bambu fincan takımları, ihtiyaçlarınızı karşılayan ürün modelleriyle tasarlanır.


Zarif Tasarımlı Çay Fincan Takımı Modelleri

Farklı boyutlarla tasarlanan modern ve klasik çay fincanı takımlarıyla, konuklarınıza siyah çay ya da bitki çayı servisi yapabilirsiniz. Cam, seramik ve porselen çay fincanı takımları; farklı renk, desen ve şekil özellikleri ile tasarlanarak gereksinimlerinize kolayca yanıt verir. Genellikle 200 ml hacim ölçüsüyle tasarlanan çay fincanı takımlarını, 2’li ürün setleri hâlinde alabilirsiniz. Pasta takımları ile beraber satılan fincanları da tercih edebilirsiniz. Pastel tonlardaki pembe, mavi, sarı, yeşil ve lila renk alternatifleriyle üretilen, çiçek desenleri ile süslenen çay fincanı ve pasta takımları ile konuklarınıza beş çayı ikramı yapabilirsiniz. Günlük kullanımlarınız için ideal seçenekler sunan cam çay fincanlarını, dilerseniz sütlü kahve fincanı olarak da değerlendirebilirsiniz.


Fincan Takımı Fiyatları Cazip Seçenekler Sunar

Çay ve kahve fincan takımı fiyatları, ürünlerin materyal ve tasarım özelliklerine göre belirlenir. Her bütçeye hitap eden ürün modellerini kolayca bulabilirsiniz. Geleneksel motifler, çini motifleri ve orijinal tasarımlar ile üretilen takımlar, çeyizlik ürün kategorileri için incecik porselenden tasarlanan şık modeller, biraz daha yüksek fiyatlı takımlardır. Modern tasarımlı rengarenk fincan takımları ise cazip fiyatlar sunar. 2’li ve 6’lı ürün seçeneği ile üretilen fincan takımlarının fiyatları; modellerin tasarımına, ürün sayısına ve materyaline göre değişim gösterir. Ürün çeşitleri arasında, kaliteli porselen ve cam malzemeden üretilen ucuz fincan takımları bulmanız da mümkündür. Günlük kullanım için tercih edeceğiniz kahve ve çay fincan takımlarınızı, daha avantajlı fiyatlar sunan modeller içerisinden seçebilirsiniz. Fincan şeklinde tasarlanan cam çay bardağı takımları bu amaca hizmet eden ürünlerdir. Şık motifler, göz alıcı desenler ve yaldızlı işlemeler ile tasarlanan, incecik porselenden üretilen fincan takımlarını ise konuklarınıza sunacağınız çay ve kahve ikramları için alabilirsiniz. Evinizde kullanacağınız ya da dostlarınıza hediye edeceğiniz kahve ve çay fincanı takımlarını, English Home’da bulabilirsiniz. Yüksek kalitedeki ucuz fincan takımı gereksinimlerinizi, English Home’un şık tasarımlı ürünleriyle kolayca karşılayabilirsiniz.




FAVORİ ÜRÜN

Ürünü favori listenize eklediniz. Menüdeki kalbe tıklayarak tüm favori ürün listenizi görüntüleyebilirsiniz.