{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }

Porselen Tabak

24 ürün gösteriliyor
FİLTRELE
24 üründen 24 ürün gösteriliyor

Porselen Tabaklar

Uzun bir fırınlanma işleminin sonucunda dayanıklılığı artırılan porselen ürünler mutfaklarda en çok kullanılan malzemeler arasında bulunur. Renginin boya kaynaklı olmaması, renklendirme işleminin kullanılan ham maddelerin özütlerinden elde edilmesi ile sağlıklı bir üründür. Kolay temizlenmesi ve leke tutmaması sayesinde aynı zamanda pratik bir kolaylık sağlar. Porselen tabak çeşitleri hijyenik yapısı ve zarif görünümüyle mutfakların vazgeçilmez parçaları arasında bulunur. Mikrop barındırmama özelliği sayesinde her yemeğin rahat bir şekilde sunulmasına imkân tanır. Tat ve kokuyu sindirip kendi kokusunu yemeklere bırakmadığı için de sunulan yiyeceğin tadında ya da kokusunda herhangi bir bozulmaya sebebiyet vermez. Sert bir yüzeyden ve dayanıklı bir malzemeden yapıldığı için porselen tabak modelleri kırılmalara ya da çizilmelere karşı dayanıklı olma özelliği gösterir. Dayanıklılığın yanı sıra ısıyı muhafaza etme özelliği sayesinde içindeki yemeklerin sıcaklığının ideal derecede kalmasını sağlar. Sunum esnasında yemeklerin sıcaklıklarının değişimi tatlarının üzerinde olumsuz etkilere sebep olabilir. Başarılı bir ısı koruması sağlamasıyla porselen tabaklar bu tip istenmeyen durumların yaşanmasının önüne geçer. Pürüzsüz görünümü ve hareketli desenleri sayesinde masalara estetik hava katan bu ürünler sunum tabakları içinde özel bir yerde bulunur. Siz de yemeklerinizin ısısını korumak ve daha hoş sunumlarla misafirlerinizi ağırlamak istiyorsanız English Home'daki porselen tabak modellerine göz atabilirsiniz.

Dayanıklı ve Zarif Porselen Tabaklar

Çizilmelere karşı korumalı ve dayanıklı olmasına ek olarak estetik olarak da güzel bir duruş sergileyen porselen kaseler, farklı renk ve model seçenekleri ile kullanıcılarına hoş sunumlar yapma imkânı tanır. Zarafeti asil çizgiler ile bir araya getiren bu tabaklar, uzun yıllardır insan hayatının önemli bir parçasıdır. Antika bir görünüme sahip olmasından dolayı masalarında geçmişin esintilerini yansıtmayı seven kullanıcılara hitap eder. Güncel trendlere uygun tasarımların işlenmesiyle çağdaş bir görünüm alan porselen tabaklar, tarzınızı iyi bir şekilde yansıtmak için güzel bir alternatiftir. Servis amaçlı kullanılan porselen tabaklar, sofralarda bütün bir görüntü elde edilmesine yardımcı olur. Tekli ya da takım halinde satışa sunulan porselen tabaklar masalarda estetik görüntüler oluşturulmasına imkân tanır. Isıyı muhafaza etme konusunda başarılı olmasıyla da sıcak soğuk fark etmeksizin her yemeğin sunumunun yapılmasında pratik hale gelir. Görsel olarak sunduğu özelliklerin yanı sıra bu ürünleri mutfaklarınızı organize etmek için de kullanabilirsiniz. Küçük biblolar gibi görünmelerinden dolayı mutfaklarda şık düzenleyiciler olarak kullanılan porselen tabaklar, tezgahların daha tertipli ve hoş görünmesine de yardımcı olur. Farklı boyut ve renk seçenekleriyle satışa sunulan porselen tabakları dilediğiniz yerde istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. English Home'da bulunan modelleri inceleyerek evlerinize fonksiyonel bir şıklık katmaya başlayabilirsiniz.

Porselen Tabak Modelleri Nelerdir?

Porselen tabak sunumların vazgeçilmez parçaları olduğu için pek çok farklı model ile karşınıza çıkar.

  • Porselen tabaklar yemek tabağı olarak da karşınıza çıkar. Porselen yemek tabağı farklı renk seçenekleri ve desen alternatifleri ile yemek masalarınının orijinal bir görünüm almasına yardımcı olur.
  • Porselen tabaklar servis tabağı olarak da kullanılır. Porselen servis tabağı sade bir görünüme sahip olan yiyeceğe bile daha lüks bir hava katar. Böylece salata, meyve, çerez, meze ya da kuruyemiş gibi yiyeceklerin sunumu yapılırken kullanışlı hale gelir.
  • İdeal ölçülerde olmasından dolayı pasta tabağı olarak kullanılır. Fırın kaplarının ölçüleri baz alınarak ölçümlendirilen porselen tabaklar, özel günlerde pastaların daha zarif ve hoş bir görüntü almasına yardımcı olur.
  • Kahvenin yanında çikolata servis etmek için de tercih edilir. Eğlenceli figürlere sahip olan modeller kahve sunumu daha keyifli kılmayı başarır.
  • Genellikle restoran ve kafelerde olsa da ev ortamında da makarna tabağı olarak kullanılabilir. Çukurlu olan porselen tabaklar makarna sunumu yaparken ideal yapıdadır.
  • Porselen tabaklar kahvaltı takımlarının da vazgeçilmez parçaları arasında bulunur. Beyaz renkteki porselen tabaklar siyah zeytinle birlikte sunulduğunda farklı ve zarif bir görünüm alır.
  • Porselen tabakların rengi solmadığı için uzun yıllar boyunca aynı parlaklığı korumayı başarır. Bundan dolayı setler halinde satılan renkli porselen tabak çeşitleri çeyiz olarak da satın alınıp bir kenara konulan ürünler arasında bulunur. Çeyizlik modelleri hoş bir albeniye sahiptir.

English Home'dan uygun porselen tabak fiyatları içinden dilediğiniz tasarımdaki ürüne sahip olabilirsiniz.

Porselen Tabak Seçimi Nasıl Olmalı?

  • Porselen tabak seçimi yapmadan önce hangi alacağınız ürünü hangi amaçla kullanacağınıza karar vermeniz gerekir. Bir çok farklı ebat seçeneğine sahip olan porselen tabaklar farklı amaçlara yönelik olarak tasarlanır. Örneğin sunum tabağı olarak tasarlanan tabaklar, yemek tabaklarına nazaran daha küçük ya da daha büyük boyutlarda olabilir. Kullanım amacınıza karar verdikten sonra English Home'dan ihtiyacınız olan boyuttaki ürünlere göz atmaya başlayabilirsiniz.
  • Kaç tane porselen tabağa ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz gerekir. Hem takım hem de tek tek satılan bir ürün olmasından dolayı karar verilen adet üzerinden satılan alternatiflere göz atabilirsiniz.
  • Sunum tabağı olan porselenlerden tercih edecekseniz eğer yemek takımlarınızla uyumlu renklere sahip olan seçenekler arasında bir tercihte bulunmanız tavsiye edilir. Uyumlu renklere sahip olan parçalar birlikte hoş bir görüntüye sebep olabilir. Uyumsuz ve alakasız renkteki tabaklarsa masada istenilen görüntünün elde edilmesine engel olur.

Porselen Tabak ile Sunum ve Dekorasyon Fikirleri

Üzerine tabakla uyumlu bir mum koyarak da hoş bir görüntü elde edilmesini sağlayan bu ürünler, pek çok farklı sunum ve dekorasyon fikrini beraberinde getirir. Sıradan yemeklerin bile olağanüstü görünmesini sağlayan porselen tabaklarla etkileyici sunumlar yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında bulunur. Salonlarda ya da mutfaklarda içine meyve koyarak dekoratif bir eşya olarak kullanabilirsiniz. Dekoratif tabak olarak vitrinlerde de sergilenebilecek zarif modellere de sahiptir. Pek çok farklı modeli olan porselen tabaklara English Home'dan ulaşabilir ve hoşunuza giden bir ürünle evinizde farklı bir hava yakalamaya başlayabilirsiniz.



FAVORİ ÜRÜN

Ürünü favori listenize eklediniz. Menüdeki kalbe tıklayarak tüm favori ürün listenizi görüntüleyebilirsiniz.