{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }
{ "actionField" : { "list": "yastiksilikon-yastik" }, "product": { "position": "1", "sku": "000000010013943002", "category": "Silikon Yastık", "name": "Silikonlu Yastık 50X70 Cm Ekru", "product_id": "10013943", "price": "229.99", "brand": "EnglishHome", "variant": "Z00066", "dimension11": " | ", "dimension13": "", "dimension14": "10013943.", "dimension15": "000000010013943002", "dimension16": "459.99", "dimension17": "indirimli", "dimension18": "", "dimension30": "18073" } }

Silikonlu Yastık 50X70 Cm Ekru

Üyelere Özel
Üyelere Özel
229,99 TL
Sepette %20 İndirim
183,99
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "10013943", "position": 1, "sku": "10013943002", "real_sku": "000000010013943002", "category": "Silikon Yastık", "name": "Silikonlu Yastık 50X70 Cm Ekru", "retail_price": "459.99", "sale_price": "229.99", "basket_price": "183.99", "quantity": 1, "variant": "Z00066", "brand": "EnglishHome", "dimension11": "", "dimension13": " | ", "dimension14": "10013943", "dimension15": "000000010013943002", "dimension16": "459.99", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "Z02609", "dimension30": "18073", "dimension31": "" } ] } } }

Silikon Yastık Modelleri

Birbirinden farklı ve konforlu silikon yastık modelleri English Home’da sizleri bekliyor. Rahat ve kaliteli yapıları sayesinde benzersiz bir uyku deneyimi için English Home silikon yastıkları tercih edebilirsiniz. Sizler de konforlu bir uyku çekmek istiyor, rahat bir silikon yastık arıyorsanız englishhome.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Silikon Yastık Özellikleri Nelerdir?

Yastık seçimi, konforlu bir uyku çekebilmek açısından büyük bir önem taşır. Kendinize uygun bir yastık seçmediğiniz takdirde uykularınız bölünebilir ve uyku kaliteniz düşer. Dolayısıyla güne enerjiniz düşük bir şekilde başlarsınız. Rahat bir uyku için çeşitli materyaller kullanılarak üretilen yastıklar arasında bulunan silikon yastıklar, oldukça rağbet gören modellerdendir. Yapıları sayesinden bedeninize kolayca uyum sağlayan silikon yastıklar yumuşak bir dokuya sahiptir. Silikon teknolojisinden yararlanılarak üretilen bu yastıklar oldukça kullanışlı ve pratik ürünlerdir. Bu yastıklar içerisindeki özel elyaf dolgusu sayesinde oldukça hafif ve rahattır. Uyku esnasında bedeninize uyum sağlayacak olan silikon yastıklar ile konforlu bir uyku deneyimi yaşarsınız.

Kaliteli bir uykunun en önemli unsurlarından biri yastık modelidir. Silikon yastık modelleri, form ve doku bakımından pek çok kullanıcıya kolayca uyum sağlayacak olan yastık çeşitlerindendir. Silikon dolgu malzemesi kullanılarak üretilmiş olan bu ürün, uyku esnasında en doğru fizyolojik pozisyonu yakalamanıza destek olur ve sizlere sağlıklı bir uyku vadeder. Farklı boyut ve kullanım alanlarına sahip olan silikon yastıkların dış kumaşları farklı malzemeler kullanılarak üretilebilir. Yüzde yüz pamuklu kumaş ya da havlu kumaş gibi farklı kumaşlar kullanılarak çeşitlendirilen silikon yastıklar, farklı özellikler kazanır. Rahat bir uyku çekmenize yardımcı olacak silikon yastıkları tercih edebilir, günün yorgunluğunu üstünüzden atabilirsiniz.

Silikon Yastık Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yastık seçiminiz, deliksiz ve rahat bir uyku çekmeniz için oldukça önemlidir. Kendinize uygun bir yastık seçerek iyi bir uyku deneyimi yaşayabilir ve ertesi gün zinde bir başlangıç yapabilirsiniz. Seçeceğiniz yastığın hangi materyallerden üretildiği de yastık seçiminde önemli bir noktadır. Yastık üretiminde kullanılan kumaşın ve dolgunun sağlığınız için uygun materyallerden seçilmiş olması önemlidir. Silikon yastık üretiminde kullanılan dolgu malzemesi polyester, saf silikon ya da Hollow Fibre adı verilen bir yapıdaki elyaf malzeme olarak seçilebilir. Bu elyafların hollow olma özelliği, yastıkların kullanıldıktan sonra eski halini almasını sağlar. Dolayısıyla silikon yastık seçerken dolgu malzemesinin özelliklerini dikkate alabilir, yastık seçiminizi buna göre yapabilirsiniz.

Silikon yastıklar; hafif, kullanışlı ve bütçe dostu yastık alternatifleridir. Yapıları sayesinde formları bozulmaz ve yumuşaktırlar. Konforlu bir uyku sağlamaya yardımcı olan silikon yastıkları seçerken kılıfının hangi malzemeden yapıldığına dikkat edebilirsiniz. Farklı modellere sahip olan silikon yastıkların dış kumaşı genellikle oldukça sağlıklı bir kumaş olan pamuk kumaştandır. Yüzde yüz pamuk kumaşlar sizleri uykunuz esnasında terletmeyecek ve rahat etmenizi sağlayacaktır. Baş ve boyun arasında kalan bölgeye uygun desteği vererek sağlıklı bir uyku çekmenize yardımcı olan silikonlu yastıklar uykunuzda size eşlik edebilir veya dekoratif olarak da kullanılabilir. English Home’un birbirinden kaliteli ve sağlıklı silikon yastık modellerinden dilediğinizi seçerek deliksiz bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz.

Silikon Yastık Nasıl Kabartılır?

Gece boyunca uykunuzda size eşlik etmiş olan yastıklar çeşitli sebeplerden ötürü ilk günkü hacmini formunu kaybetmiş olabilir. Basınç ve terin etkisi ile yastıklarınızın dolgularında topaklanmalar meydana gelebilir. Diğer tüm yastıklarda yaşayabileceğiniz bu durum, silikon yastıklarda da karşınıza çıkabilir. Silikon yastıklarınızı ilk günkü formuna kavuşturmak ve eski hacmini geri kazandırmak için onları kolayca kabartabilirsiniz. Oldukça zahmetsiz olan kabartma yöntemi birkaç farklı şekilde yapılabilmektedir. Yastıkların ömrünü uzatmak ve işlevlerini kaybetmemelerini sağlamak adına pratik bir şekilde silikon yastıklarınızı kabartabilirsiniz.

Yastıkları kabartmak oldukça pratiktir ve birkaç farklı yöntemi vardır. Bu yöntemlerden ilkini ellerinizi kullanarak kolayca yapabilirsiniz. Silikon yastığınızın kısa ve uzun kenarlarından sıkıştırıp çekerek yastığınızın toplanmış olan dolgusunu kolayca açabilirsiniz. Bir diğer kabartma yöntemi ise yastığınızı kısa bir süre güneşin altında bekletmek olacaktır. Tüm gece nemi içine hapseden yastığınızı güneşin altında bir süre bekleterek kabarmasını sağlayabilirsiniz. Kurutma makinesinin uygun programlarını kullanarak silikon yastıklarınızı kolayca kabartabilirsiniz. Bu işlemi yapmadan önce yastığınızın etiketini kontrol edip yastığınızın kurutma makinesi için uygun olup olmadığına bakabilirsiniz. Bu gibi yöntemlerin yetersiz kaldığını hissediyorsanız yastığınızın dolgusunu çıkarıp açmayı deneyebilirsiniz.

Silikon Yastık Nasıl Yıkanır?

Yastıklar, uyku esnasında cildinizin direkt olarak temas ettiği ürünlerdir. Dolayısıyla temiz olması hem cilt sağlığı hem de uyku kalitesi bakımından büyük bir önem taşır. Farklı materyaller kullanılarak üretilmiş pek çok yastık modeli bulunur. Kaz tüyü yastık ve visko yastık gibi birçok yastığın kendine has temizlenme koşulu vardır. Silikon yastıklar, yastık modelleri arasında en pratik temizlenme özelliklerine sahip olan yastıklardandır. Silikon yastık nasıl yıkanır sorusunun cevabı iki şekilde verilebilir. İlk olarak silikon yastıklar uygun sıcaklıkta çamaşır makinesinde kolayca yıkanabilir. Yapılarına zarar vermeyecek olan sıcaklık genellikle 30 derecedir. Bir diğer temizleme yöntemi ise elde yıkamadır. Yastığınızı deterjanlı suda birkaç saat bekleterek elinizde de kolayca yıkayabilirsiniz.

Silikon yastıklar, diğer pek çok yastık modelleri gibi rahat bir temizlik özelliğine sahiptir. Temizliği en kolay yapılan yastık türleri arasında yer alan silikon yastıklar sizlere pratik bir kullanım sunar. Silikon ortopedik yastık modelleri diğer ortopedik yastık çeşitleri gibi elde yıkanmalıdır. Aksi halde bu yastıkların formları bozulabilir ve işlevlerini yitirebilir. Silikon boncuk yastık olarak geçen, iç dolgusu boncuk şeklinde elyaftan oluşan yastık modellerinin iç dolgusunu da çamaşır makinesinde bir file içine koyarak yıkayabilir, tekrar yastığınızın içine doldurarak kullanabilirsiniz. English Home kalitesiyle üretilmiş olan silikon yastık modelleri arasından dilediğinizi seçebilir, pratik temizleme işlemiyle uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.


Silikon Yastık Fiyatları Ne Kadar?

Yastık fiyatları genellikle yastıkların işlevlerine ve kullanımlarına göre değişkenlik gösterebilir. Kumaş kalitesi ve ergonomik özellikleri yastıkların fiyatlarına etki eden faktörlerdendir. Silikon yastık, visko yastık ve kaz tüyü yastık gibi pek çok yastık çeşidi bulunur ve fiyatlar yastıkların özelliklerine göre değişir. Pek çok modeli bulunan silikon yastıkların fiyatları belli birkaç unsura bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Yastıkların iç dolgusunun kalitesi, yastıkların kılıflarında kullanılan kumaş özelliği ya da yastığın boyutu gibi özellikler silikon yastık fiyatlarına yansır. Silikon yastık fiyatları yastıkların tasarımlarına göre de değişiklik göstermektedir.

Silikon yastık fiyatları için belirleyici unsurlardan biri yastığın üretim sürecinde hangi materyallerin kullanıldığıdır. Silikon yastıkların iç dolgusu elyaftır. Ancak bu malzemenin kaliteli alternatifleri kadar kalitesiz olan seçenekleri de bulunur. Kaliteli elyaf, silikon yastığın çok daha dayanıklı ve konforlu olmasını sağlar. Bu da silikon yastık fiyatlarına yansıyan başlıca faktörlerden biridir. Fiyat unsurunu etkileyen bir başka faktör ise silikon yastığın modelidir. Yatak odasında, uyku esnasında kullanılan yastıklar genellikle 50x70 silikon yastıklardır. Ancak silikon yastıkların daha küçük alternatifleri de bulunmaktadır ve bu modeller genellikle dekoratif amaçlarla kullanılır. Ebatları değişen silikon yastıkların fiyatlarında da değişiklikler gözlenebilmektedir. English Home’un yüksek kalite malzemeler kullanarak üretmiş olduğu silikon yastık modellerinden bütçenize ve zevklerinize en uygun modeli seçebilir, konforlu ve sağlıklı bir uyku çekebilirsiniz.

 

 
 

FAVORİ ÜRÜN

Ürünü favori listenize eklediniz. Menüdeki kalbe tıklayarak tüm favori ürün listenizi görüntüleyebilirsiniz.