{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }

Gazetelik

0 ürün gösteriliyor
FİLTRELE
0 üründen 0 ürün gösteriliyor

Gazetelik

Gazetelik, yaşam alanlarında gazete ve dergileri depolamak amacıyla kullanılan dekorasyon ürünleridir. İç mekanlarda dekoratif açıdan sıkça tercih edilen gazetelikler, ortama şık bir atmosfer katar. Sıra dışı tasarımları ve farklı boyutları ile estetik açıdan zarif bir görsel oluşturur. Dekoratif özelliklerinin yanı sıra fonksiyonel özellikleriyle de dikkatleri üzerine çeker. Genellikle salon ve oturma odalarında kullanılan ürünleri ayrıca antrelerde, mutfak ve balkonlarda kullanmayı tercih ederek alışılmışın dışında bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Katlanabilir, sabit, hareketli, büyük ya da küçük, değişik materyallerden bir araya gelen çok farklı tasarımları bulunan gazetelikler, her kesime hitap eden stili ile yaşam alanlarına estetik katar.


Gazetelik Modelleri

Çok farklı tasarımları bulunan gazetelik modellerinde kullanılan malzeme, boyut, kalınlık, kullanılacağı ortam, işlevsellik ve taşıma kapasitesi seçim yapmayı kolaylaştırır. İhtiyaçlar doğrultusunda tasarımına göre farklı ölçüleri bulunan gazetelikler çok çeşitli boyutlara sahiptir. Tercih edeceğiniz ürünü hem dergilik ve gazetelik hem de dekoratif eşya sergilemek için kullanmayı planlıyorsanız daha büyük boyutlara sahip ürünleri seçebilir, daha çok depolama ve sergileme alanı kazanabilirsiniz. Zarif, minimal ve modern çizgilerin hakim olduğu yalın modellerle de sadece gazetelik dergilik olarak ürünü amacı doğrultusunda kullanabilirsiniz. Taşınabilir ve hareketli olarak gazetelikleri tercih edebileceğiniz gibi sabit olarak duvara monte edilebilen gazetelik seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Ahşap, metal, hasır ve pleksi gibi malzemelerle hem her stile uygun seçenek sunan hem de her zevki yansıtan alternatif tasarımlar sağlayan gazetelik modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Modern, minimal, klasik ya da rustik dekorasyon stiliniz ne olursa olsun, evinizin trendini yansıtan modelleri kolaylıkla seçebilirsiniz.


İşlevsel Metal Dergilik Modelleri

Metal malzemeden üretilen metal dergilikler sade ve yalın tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Metal dergilik modelleri geniş depolama alanına sahip olmakla birlikte şık bir görsel de oluşturur. Dilerseniz hareketli dilerseniz de sabit olarak kullanmayı tercih edebileceğiniz dergiliklerdir. Metal dergilik çeşitlerinin diğer artıları ise temizliğinin kolay olması, hafifliği ve boyanabilme özelliğidir. Taşıma kapasitesi yüksek olmakla birlikte hafif olduğu için yerini kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Metal olmasından dolayı çok fazla toz ve kir tutmaz, nemli bir bez yardımı ile kolaylıkla gerekli hijyeni sağlayabilirsiniz. Metal dergilikler geniş bir kullanım alanına sahiptir. Hem iç mekanlar hem de dış mekanlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Sıvı ve sudan etkilenmez, zaman içinde boyası atmaz. Uzun süre kullanım avantajı sağlayarak ortama estetik bir görünüm kazandırır. Metal dergilikler daha çok spor tasarıma sahip dekorasyon mobilyaları ile birlikte kullanılmaktadır. Eğer siz de ev dekorasyonunda spor şıklık arayanlardansanız metal dergilikler ile evinizde şık bir köşe oluşturabilirsiniz.


Tasarıma Renk Katan Dekoratif Gazetelikler

Dekoratif gazetelik modelleri, görsel açıdan şıklık sağlamasının yanında fonksiyonel özellikleri de bulunan ürünlerdir. Yaşam alanlarında keyif köşesi oluşturmak için tercih edilen dekoratif gazeteliklerin, bahçe ve teras gibi açık alanlarda bahçe dekorasyonu ile uyumlu olması zarif bir estetik sağlar. Ayrıca kapı girişlerinde kullanmayı tercih edeceğiniz dekoratif gazeteliklerle sıcak ve samimi bir atmosfer yaratabilirsiniz. Sınırsız tasarım, desen ve materyalden oluşan dekoratif dergilik gazetelik modelleri aynı zamanda birçok dergi ve gazeteyi aynı anda koyabilmeniz için tasarlanmıştır. Kitap şeklinde tasarlanan dekoratif gazetelikler asgari düzeyde yer kaplayarak küçük alanlar için hem işlevsel hem de estetik bir görünüm kazandırır. Büyük alanlarda iki ya da üç katlı gazeteliklerle çok amaçlı bir kullanım sağlayabilirsiniz. Alt bölümleri gazete ve dergileri koymak, üst kısımları ise sehpa olarak kullanmak için tercih edebilirsiniz. Ayrıca üzerinde şık biblo ve çiçekleri kullanarak dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Çok geniş kullanım alanına sahip olan dekoratif gazetelikleri ev, ofis, bahçe, teras, balkon, otel odaları, fuaye ve dinlenme alanları gibi pek çok yerde kullanabilirsiniz.


Gazetelik ile Dekorasyon Uyumu Nasıl Sağlanır?

Gazetelikler dekorasyonun detay ayrıntıları arasında yer alır. Seçilen mobilyanın stili ve malzemesiyle gazeteliklerin uyum ve bütün içinde olması önemlidir. Ahşap ağırlıklı bir dekorasyon stilinde ahşap dekoratif gazeteliklerin tercih edilmesi doğru bir karar olur. Ahşap gazeteliği kapı girişinde tercih edeceğiniz zaman daha renkli ve eğlenceli tasarımlar arasından seçim yapabilirsiniz. Evinizde ve iç mekanlarda ise, ev dekorasyonunuzla uyumlu çizgilerin hakim olduğu modeller doğru bir tercih olur. Klasik dekorasyonu sevenler için ahşap gazetelikler uygun olurken, spor ve modern dekorasyon stilini sevenler için metal ve pleksi gazetelikler şık öneriler arasında yer alır. Daha yalın tasarıma sahip olan ürünler abartıdan uzak, sade dekorasyon sevenler için idealdir. Hasır dekoratif gazetelikler daha çok rustik dekorasyonlu evlerde tercih edilir. Tamamen hasırdan üretilen gazetelikler doğal bir görünüm sağladıkları için rustik tasarımla uyumlu bir görsel oluşturur. Ayrıca hasır, metal veya ahşap gazeteliklerde tamamlayıcı veya dekoratif amaçlı kullanılarak zarif bir tasarım da oluşturabilir.

Gazetelik Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Malzemesi, boyutları, taşıma kapasitesi, kullanılan materyalleri, ürün çeşitliliği ve tasarımı gazeteliklerin fiyatlarını belirlemede etkili olmaktadır. Ürün özelliklerine göre değişkenlik gösteren fiyat aralığı ile sizin için en uygun, ergonomik ve ekonomik ürüne kolaylıkla karar verip satın alabilirsiniz. Ulaşılabilir fiyat aralığı ile her bütçeye uygun modellerle evinize şıklık katabilirsiniz. Geniş fiyat yelpazesi bulunan gazetelikler tüm kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap veren tasarım ve fiyatlarıyla dikkat çeker.

English Home sayesinde kaliteli ve bol çeşitli gazetelik modelleri ve fiyatları ile buluşabilir, dergi ve gazetelerinizi depolarken şık bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Her stil mobilya için ayrı ayrı tasarlanan geniş ürün skalası ve dekoratif aksesuar modellerine kolayca ulaşıp, birbirinden kaliteli modelleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Satın almak istediğiniz gazeteliğe English Home ayrıcalıklarıyla hemen sahip olabilirsiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ ] } } }

FAVORİ ÜRÜN

Ürünü favori listenize eklediniz. Menüdeki kalbe tıklayarak tüm favori ürün listenizi görüntüleyebilirsiniz.