{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }

Nevresim

0 ürün gösteriliyor
FİLTRELE
0 üründen 0 ürün gösteriliyor

Nevresim Modelleri

Ev tekstilinde ayrıcalıklı bir yere sahip olan nevresim modelleri, kumaş ve ebat ölçülerine göre çeşitlilik arz eder. Farklı dekorasyon tarzlarına uyum sağlayan renk ve desen detayları ile tasarlanır. Tek kişilik, çift kişilik, battal boy ve bebek nevresimi olarak çeşitlilik gösteren ürünler, her beğeniye ve ihtiyaca cevap veren tasarımlar içerir. Klasik, modern ve gösterişli tarzlarla üretilen nevresim modelleri arasında size hitap eden ürünleri bulmakta sorun yaşamazsınız. Kaliteli uyku sürecine kavuşmanıza yardımcı olan kumaşlarla tasarlanan ve pratik kullanım konforu sunan modelleri tercih ederek keyifle kullanabilirsiniz. Ürün seçenekleri arasında sağlıklı dokumalarla üretilen ve estetik tasarımlar sunmayı başaran modeller de bulabilirsiniz.

 

İhtiyaçlara Cevap Veren Nevresim Modelleri

Yatak odanızın renklerine ve dekorasyon özelliğine uyum sağlayan modeller seçerek huzurlu bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı olacak birçok ürün seçeneği bulabilirsiniz. Pamuklu kumaştan ya da %100 pamuktan üretilen modellere yönelebilirsiniz. Tek renkli, çok renkli, düz ve desenli olarak üretilen nevresim tasarımları göz alıcı modeller sunar. Şık tasarımlar içeren nevresimler, sağlıklı uyku sürecini desteklemenin yanı sıra odanıza estetik bir dokunuş da yapar. Canlı renkler, eğlenceli figürler, çiçekler, çizgiler, farklı temalar ve geometrik desenler içeren ürünler, yatak odanıza yeni bir tarz katabilir. Çocuk, genç ve konuk odaları için tek kişilik nevresim modellerini, ebeveyn odaları için de battal boy veya çift kişilik nevresim seçeneklerini satın alarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

 

Nevresim Modellerinin Kumaş Özellikleri

Kesintisiz uyku düzeni için yatak seçimi çok önemli olmakla beraber kaliteli kumaşlarla üretilen yatak tekstil ürünleri de büyük önem taşır. Nefes alabilen kumaşlarla üretilen, terletmeyen ve üşütmeyen ürün çeşitlerine yönelebilirsiniz. Pamuklu kumaş detayı ile üretilen antibakteriyel ürün modelleri, ihtiyacınız olan sağlıklı ve konforlu uyku sürecini sunmayı başaran seçeneklerdir. Sağlıklı uyku düzeni, gelişmekte olan çocuklar için de çok önemlidir. %100 pamuktan üretilen antibakteriyel özellikli çocuk nevresim modelleri, çocuk odaları için önerilen en sağlıklı ürünlerdir. Tamamı doğal pamuktan veya pamuklu kumaştan üretilen ve hava geçirgenliği sağlayan ürünler, yumuşak ve hafif yapılı olduğu için cildinizi rahatlatır. Hem sizin hem de çocuklarınızın uyku kalitesini artırır. Güne zinde başlamak istiyorsanız, sağlıklı kumaşlarla tasarlanan yatak odası tekstil ürünlerini tercih edebilirsiniz.

 

Nevresim Çeşitleri ve Kullanım Yerleri

Farklı tarzlar, renkler, desenler ve kumaşlarla tasarlanan ürünler ebat ölçüsü bakımından çeşitlik gösterir. Tek kişilik, çift kişilik, bebek, çocuk ve battal boy nevresim modelleri olarak tasarlanan ürünler, kullanım yerlerine göre de gruplanabilir. Günlük kullanım için tasarlanan modeller; pratik kullanımlı, çamaşır makinesinde sık sık yıkanabilen ve kolayca ütülenen ürünlerdir. Çocuk ve genç odaları için tercih edilen modeller de pratik kullanımlı çeşitlerdir. Şık tasarımlar, danteller ve nakış işlemeleri ile tasarlanan çeyizlik nevresim modelleri ise daha özenli kullanım gerektirir. Genellikle çeyizlik takımlar, ince pamuk ipliklerin sık dokunmasıyla üretildiği için yumuşak bir dokuya sahiptir. Güpür nakışlar ile gösterişli bir tarz kazandırılan çeyizlik modeller farklı kumaşlarla da üretilebilir. Pamuk kumaş ile tasarlanan ürünleri, çamaşır makinesinin 30 derece hassas yıkama programında kolaylıkla yıkayabilirsiniz. Dikkatli biçimde yıkayıp ütüleyeceğiniz çeyizlik takımlarınızı uzun süre kullanabilirsiniz.

 

Nevresim Modellerinin Ebat Ölçüleri Nelerdir?

İki ve tek kişilik yataklar için tasarlanan ürün modelleri farklı ebat ölçüleri sunar. Pamuklu çift kişilik seçenekler, genellikle 200 x 220 cm ölçüleri ile üretilerek konforlu kullanım imkânı tanır. Geniş ebatlı çift kişilik yataklar için tasarlanan battal boy ürün seçenekleri ise 240 x 220 cm ölçülerini taşır. Bu ebatlar ideal kullanım rahatlığı sunan ölçülerdir. Daha küçük ebatlarla üretilen nevresim modellerine de rastlayabilirsiniz. Bebek odalarında kullanılan pamuklu seçenekler ise 100 x 150 cm ölçüleriyle tasarlanır. Tek kişilik nevresim takımı modellerini çocuk ve genç odalarında kullanabilirsiniz. Konforlu kullanım ölçüleri sunan tek kişilik ürünler 160 x 220 cm ebatlarıyla üretilir. Tek ve çift kişilik nevresimlerinizi, 50 x 70 cm ölçüleriyle tasarlanan pamuk yastık kılıfları ve çarşaflar ile kullanabilirsiniz.

 

Nevresim Fiyatları ve Renk Özellikleri

Sade ama şık yatak odası konseptine sahipseniz, tek renk detayı sunan ve mavi, kırmızı, mor, sarı, yeşil, lacivert gibi canlı renk seçenekleriyle tasarlanan nevresim modellerini tercih edebilirsiniz. Desenli modellerden hoşlanıyorsanız, pastel ve canlı renklerle kombin yapılarak tasarlanan güller, papatyalar, kır çiçekleri, manzaralar ve ilginç figürler içeren nevresim modellerine yönelebilirsiniz. Daha sade ve seçkin görünümlü ürünleri seviyorsanız bej, toz pembe, pudra, lila ve kırık beyaz gibi renk seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Titiz kullanıcıların seçimi ise çoğunlukla beyaz nevresim modellerinden yanadır.

 

Farklı kumaş seçenekleriyle tasarlanan nevresim ürünleri, her bütçeye hitap eden fiyat seçenekleri sunmayı başarır. Fiyatlar, ürünlerin taşıdığı özelliklere uygun olarak belirlenir. English Home’un avantajlı nevresim fiyatları sayesinde gereksinim duyduğunuz modellere hemen ulaşabilirsiniz. English Home’un kaliteli ürünleriyle çarşaf, yastık kılıfı, yorgan ve pike ihtiyaçlarınızı da rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ ] } } }

FAVORİ ÜRÜN

Ürünü favori listenize eklediniz. Menüdeki kalbe tıklayarak tüm favori ürün listenizi görüntüleyebilirsiniz.