{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }

Tek Kişilik Pike

43 ürün gösteriliyor
FİLTRELE
43 üründen 43 ürün gösteriliyor

Tek Kişilik Pike Takımı

Yüksek teknoloji kullanılarak üretilen tek kişilik pike modelleri ve tekli pike alternatifleri, modern dizayn ve dokuma teknikleri ile tasarlanır. Ürün ve dokuma kriterleri kullanıcıların hem ihtiyacına cevap veren hem de zevkine hitap eden özellikler taşır. Nitelikli ve işlevsel ürünler arasından tercih yapan moda tutkunları, en natürel modellerden en gösterişli ürünlere kadar dilediği renk, desen ve kalite ‌kriterlerine uygun olanları beğenebilir. Kaliteli pikelerin alerji yapmayan, bakteri tutmayan, hava alan, çok kırışmayan, kolay temizlenen ve hızlı kuruyan özelliklere sahip olmaları kullanıcı memnuniyetini artırır. Özenle tasarlanan şık, estetik ve kullanışlı ürünler yatak odası, dinlenme odası, genç ve çocuk odası gibi bulunduğu her mekâna uyum ve ahenk getirir.


Şık ve Estetik Tek Kişilik Pike Modelleri

Pike modellerinin ergonomik ve dayanıklı yapıda olabilmesi için yüksek kaliteli pamuk ve ‌viskon bileşimi kullanılır. Ürünlerin dokumasında %70 oranında saf pamuk, %30 oranında kayın ağacından üretilen doğal viskoz kullanıldığı zaman nitelikli pikeler dokunur. Yüksek nem tutabilme kapasitesine sahip kumaş dokusu, nefes alabilen özelliği sayesinde kullanıcıların cildine rahatsızlık vermeyen bir örtünme konforu yaşatır. ‌Viskon sayesinde esneklik kazanan pikeler kullanma, örtünme ve yıkama sonrası fazla kırışmayan yapıdadır. Doğal bir ham madde olarak ön plana çıkan viskozun kaliteli ve geçirgen dokusu sayesinde kumaşlar canlı renk tonları ile boyanmaya ve parlak desen baskı tekniğine oldukça elverişli duruma gelir.


Tek Kişilik Pike Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

 • Modern tasarım özelliklerine sahip olan sade ve ihtişamlı pike modelleri, yatak odalarınıza estetik bir hava katar ve mobilya dekorunu tamamlar.
 • Zevkinizi ön plana çıkaran renk ve desen alternatiflerine sahip pike çeşitleri, istirahat alanını huzur veren bir ortama dönüştürdüğü için stresi azaltmaya yardımcı olur.
 • Derleyici ve toparlayıcı olma niteliği taşıyan işlevsel ürünler, dilediğiniz zaman örtünebileceğiniz ideal dokusunun yanı sıra yatak odalarının daha düzenli ve muntazam görünmesini sağlar.
 • Yeni nesil dizayn teknolojisi ve gelişmiş dokuma teknikleriyle son trendlere uyum sağlayan, hem canlı hem pastel tonlarda olan pike tasarımları yaşam alanlarınızda, yatak ve genç odalarınızda şık ve etkileyici bir aksesuar vazifesi görür.
 • Tek kişilik pike seçenekleri pamuk ve ‌viskon karışımıyla harmanlanan kaliteli kumaş yapısı sayesinde bakımı, düzeltmesi, temizliği ve kurutması pratik olan ürünlerdir.


Tek Kişilik Pike Takımı Ölçüleri Nelerdir?

Tek kişilik pike ölçüleri genellikle 150 ‌x 220 cm olacak şekilde standart olarak tasarlanır. Dolayısıyla standart tek kişilik yatak odası mobilyalarında bulunan yataklara ve genç odası takımının yataklarına mükemmel şekilde denk gelir. Yatak odası dekorunu taçlandıran tekli pike modelinin ölçüleri yatağınızın boyutlarıyla uyumlu olmalıdır. Karyolanın eni ile boyu esas alındığında, ne aşırı büyük ne de fazla küçük olmaması gereken ürünlerin şık ve estetik görünebilmesi için yatağın kenarından aşağıya doğru sarkması yeterlidir. Büyük gelen ve yerlerde sürünen pike örtüleri, yatak odanızın dağınık ve düzensiz görünmesine yol açar. Eğer yatak odası mobilyanızın karyolası tekli olanlara nazaran biraz geniş ise, yani 120 - 140 cm’lik çift kişilik bir modelse özenerek alacağınız tekli pikeniz yatağa yapışmış gibi kısa ve dar görünecektir. Dekor tutkunlarının ve zevk sahibi kullanıcıların böyle durumlarla karşılaşmaması için standart yatak ölçülerini bilmeleri ve alacakları ürünlerin boyutlarına dikkat etmeleri gerekir. Pike takımlarının zengin renk alternatifleri arasından dilediğiniz gibi canlı ve parlak olanlarını ya da natürel ve pastel tonlarını tercih edebilirsiniz. Tasarım teknikleri çeşitlilik gösteren desen seçenekleri ise doğa ve hayvan figürleri, simetrik çizgilerin hâkim olduğu temaları ya da geometrik şekillerin olduğu nitelikleri beğeninize sunabilir. Keskin çizgi, şekil ve desen hatlarını tercih etmeyen kullanıcılar ise renk geçişli ürünleri, ton ve ışık yansımalı modelleri ya da gündüz depoladığı ışığı gece yansıtan fosforlu ve orijinal modelleri seçebilir.


Tek Kişilik Pike Takımı Nasıl Seçilir?

 • Farklı tasarım çeşitliliği sunan ürün yelpazesinden seçeceğiniz pike takımının renk tonları, şekil ve desen seçenekleri zevkinize hitap eden niteliklerde olmalıdır.
 • İşlevsel pike modelleri arasından yatak odasının mobilya, dekorasyon, döşeme, perde veya duvar kâğıdı tasarımlarına uygun olan ürünler seçilebilir.
 • Pike takımlarının yer aldığı geniş ürün seçkisinden tercih yapacağınız zaman, üretimde kullanılan kumaşın bileşimi, dokuması ve kalitesi ihtiyacınız olan kriterleri taşımalıdır.
 • Pike tasarımları günlük kullanım için alınacak ise sade, pratik ve kullanışlı ürünlerden, çeyizlik ya da hediyelik olacak ise ihtişamlı ve etkileyici modellerden olmasına özen gösterilebilir.
 • Aradığınız özellikleri bir arada sunan tek kişilik pike alternatifine karar verdikten sonra, ürünün yatağınızın ölçülerine uygun olup olmadığına dikkat edilmelidir.
 • Geniş, büyük ve tavanı yüksek yatak odaları için sade ya da ihtişamlı olsa bile koyu renkli pikeler rahatlıkla serilebilir. Ancak yatağınızın bulunduğu mekân biraz dar, küçük veya alçak tavanlı ise geniş ve ferah görünmesi için canlı, parlak ama açık renkli pikeleri seçmenizde yarar vardır.


Tek Kişilik Pike Takımı Fiyatları

Tek kişilik pike fiyatları ürünlerin niteliklerine göre farklılıklar gösterir. Ürünün tasarımında kullanılan materyalin kalitesi, renk ve desen yoğunluğu, baskı kalitesi, ürünün ebatları, kalınlığı, dokuma ve nakış işlemesinin detayları pike modellerinde farklı fiyat seçenekleriyle karşılaşmanıza neden olur. Kaliteli ve işlevsel özelliklere sahip ürünleri kullanmayı tercih eden kullanıcılar, fiyat ve performans değerlendirmesi yaptıkları zaman daha kolay karar verebilirler. Tek kişilik pike takımı fiyatları da ürünlerin tasarım ve üretim özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Moda sevenler güvenilir markanın kaliteli ürünlerini tercih ettiğinde renkleri solmayan, desenleri kaybolmayan ve kolay deforme olmadığı için uzun ömürlü kullanım imkânı sunan özelliklerin keyfini çıkarır.

Zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun tekli pike ve pike takımı seçeneklerini ‌English ‌Home ürün yelpazesinden beğenebilir, indirimli fiyat ve kampanya alternatiflerinden yararlanarak hemen satın alabilirsiniz.



FAVORİ ÜRÜN

Ürünü favori listenize eklediniz. Menüdeki kalbe tıklayarak tüm favori ürün listenizi görüntüleyebilirsiniz.