{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }
44 üründen 44 ürün gösteriliyor

Pike Modelleri

Şık ev tekstili ürünlerinden olan pikeler, yumuşacık dokuya sahip kumaş tercihleri ve modern tasarımları sayesinde, özellikle yaz aylarında rahat bir uykunun vazgeçilmezleri arasında yer alır. Yatak odalarının olmazsa olmazları arasında tercih edebileceğiniz English Home yazlık pike modelleri, sağladığı rahatlık sayesinde size konforlu bir uyku ve şık bir yaşam atmosferi sağlar. Ürün modelleri, gerektiğinde yorgan üzerinde dekoratif olarak kullanılabileceği gibi, tek başına da değerlendirilebilen özeliklere sahiptir. 


Pike Tasarımları Neden Tercih Edilir?

Uyku setleri arasında kullanışlı olma özelliği ile ön plana çıkan ürünlerin; yastık kılıfı, çarşaf ve nevresimdenve oluşur. Ürünlerin ince ve narin dokuya sahip olması, yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında bile kullanılabilmesi, tercih nedenlerinin başında gelir. Bu mevsimde sıklıkla kendini gösteren sinek, sivrisinek ve haşerelerin uykudayken vücuda temasını engelleyerek özellikle çocukları korumak adına rahat ve güvende uyumalarını sağlar. İnce yapısına dair avantajları, yastık kılıflarında daha çok hissedilirken terletmeyen özelliği sayesinde vücudun en yoğun ter üreten bölgeleri olan baş ve boyun bölgesinde de serinlik sağlayarak rahat bir uykuya önemli katkı sağlar. Aynı zamanda katlandığında bile inceliğinden ödün vermemesi sayesinde ürün, dolaplarda çok az yer kaplar. Pike takımı modellerinin içine battaniye konulabilmesi özelliği, üşütmekten korkanlara tedbirli davranma olanağı sağlar. Ancak ürün, içinde battaniye olsa dahi terletmeme ve serin tutma özelliğini her zaman muhafaza eder.


Şık Tasarlanmış Pike Farkıyla Keyifli Uykular

Bahar aylarından itibaren giderek artış gösteren hava sıcaklıklarında, ferah bir uyku arayanların ilk tercihi olan pike çeşitleri, farklı modellerde üretilmesi sayesinde pek çok kişi tarafından tercih edilir. Standart yatak ölçülerine göre üretilen modeller, tek ve çift kişilik olarak tasarlanmakta olup, çok sayıda renk ve desen seçeneğine de sahiptir. Her yaş grubuna hitap eden bu renk ve desen özellikleri sayesinde, kullanıldığı alanlarda farklı bir atmosfer yaratarak şık bir görünüm kazandırır. Ürün modelleri arasında sıklıkla tercih edilen çift kişilik pike modelleri, yatak odalarının gözde ev tekstili ürünleri arasında yer alır. Çocukların uyku kalitesi konusunda hassas olan anne ve babalar ise yaş ve cinsiyetlerine göre desenlerle üretilen tek kişilik pike modellerini tercih edebilir. Tüm bunların yanında, ürünlerin yatak örtüsü olarak da kullanılabilmesi, yatak odaları başta olmak üzere evlerin diğer alanlardaki dekorasyonuna da katkı verir.


Çeyizlik Pike Modelleri Nelerdir?

Evlilik hazırlığında olanların tercih ettikleri ürünlerin başında gelen English Home markalı pikeler, zarif tasarımları ve çarpıcı renkleriyle göz doldurur. Bu amaçla üretilen çeyizlik pikeler, çeyiz eşyalarının en gözde parçalarından birini oluşturur. Sahip olduğu zarif görünümlerini otantik detaylar ile birleştiren bu tasarımlar, kanaviçe işlemeleri ile dikkat çekici özellik taşır. Aynı zamanda nakış özelliği de bulunan çeyizlik pikelerin işlemeleri, kullanılan desenlere göre farklı renklerden oluşur. Uç kısımlarındaki işlemeler, bu parçaların göz alıcı detaylarının başında gelir. Bununla birlikte English Home tasarımı örgü şekilli pike modelleri, çoğu genç kız tarafından çeyizlik olarak kullanılmakta ve çift kişilik yatakları narin tasarımlarıyla süslemektedir. Ürünlerin yatak odasında kullanılan diğer halı, perde ve aydınlatma ürünleri gibi aksesuarlarla uyum sağlaması, pike süsleme modelleri tercih edilmesinde önemli nedenler arasında yer alır. 


Pike Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Pike tasarımları, her yaşa ve ihtiyaca uygun farklı renk seçenekleri ile üretilmekte olup kullanıcılara bu konuda oldukça fazla alternatif sunar. Renk seçimi yapılırken elbette ilk dikkat edilmesi gereken konuların başında; kullanıcının cinsiyeti, yatak odası ve evin dekorasyon özellikleri gelir. Özellikle genç kızlar için günümüz moda anlayışına uygun zevkler düşünülerek tasarlanmış ürünlerde, çok sayıda renk seçeneği mevcuttur. Canlı renklerle tasarlanmış ürün çeşitleri, beyaz renk başta olmak üzere, krem, mavi, siyah gibi farklı renkte mobilyalarla şık bir uyum sergiler. Erkek kullanıcılar için tasarlanmış English Home ürünleri de ayrıcalıklı ve yalın çizgilere sahip özellikleri ile dikkat çekicidir. Bu nedenle önce nasıl bir pike modeli istenildiğine karar verilmeli; düz, desenli, örgü ya da nakışlı modellerden hangisinin tercih edileceğinden başlayarak dolgunluğuna varana dek pek çok özellik dikkate alınmalıdır. Genel olarak ürünler arasından canlı renkli ürünler daha fazla tercih edilse de gri pike modelleri de çarpıcı alternatifler sunar. Desen seçimi sırasında yatak odasındaki diğer eşyaların desenlerinin göz önüne alınması, oluşacak uyum konusunda oldukça ilham vericidir.


Çift Kişilik Pike Modelleri ve Fiyatları Nelerdir?

Tasarım aşamasından başlayarak üretime kadar çok sayıda farklı özellik edinmesine rağmen English Home pike fiyatları son derece uygundur. Çeşitli renk ve desenlerde tasarlanmış olan ürün çeşitleri, her bütçeye uygun fiyat seçeneklerine de sahiptir. Kullanımındaki rahatlık yanında pek çok kişi tarafından tercih edilmesinin nedenlerinden biri de budur. Avantajlı fiyatları sayesinde her zevke sahip kullanıcı tarafından kolaylıkla satın alınabilmekte ve yatak odaları başta olmak üzere evlerin diğer alanlarında uzun süre kullanılabilmektedir. Çamaşır makinesinde ve gerektiğinde elde yıkanabilmesi yanında, kolaylıkla kuruması da fiyatlarındaki uygunluk kadar önemlidir. Pike tasarımları, özellikleri bakımından bir bütün olarak ele alındığında, ürünlerin üstün kalitesi gözden kaçmayacak kadar belirgin özellikler taşır. 


English Home İmzalı Tasarımlar

Tüm bu özelliklere sahip tasarımlara sahip olmak istiyorsanız, English Home ürünlerine göz atmanız yeterlidir. Her yaş ve zevke hitap etmesi yanında, son derece uygun fiyat seçenekleri de sunan English Home sayesinde, yatak odalarınızın şıklığı garanti altına alınmaktadır. Dilerseniz çocuklarınıza tek kişilik modeller arasından ya da dilerseniz kendinize battal boy ürün çeşitlerinden bir seçim yapabilirsiniz. Ayrıca zarif tasarımlı ürün çeşitlerini, arkadaşlarınıza sunulabilecek değerli bir hediye olarak da düşünebilirsiniz. Yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarında rahat ve serin bir uyku arayanlar için ideal bir yatak odası tekstili olan ürünler, English Home güvencesinde sizlere sunulmaktadır. Zengin içerikli ürün seçkisinde bulunan çok sayıda tasarım arasından, yatak odanıza en uygun olanı seçebilir ve bu sayede siz de keyifli bir uykunun tadına varabilirsiniz.


 




FAVORİ ÜRÜN

Ürünü favori listenize eklediniz. Menüdeki kalbe tıklayarak tüm favori ürün listenizi görüntüleyebilirsiniz.