{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }
0 ürün gösteriliyor
FİLTRELE
{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ ] } } }

Kaz Tüyü Yorgan Modelleri

Kullanıcıların rahat bir uyku deneyimi yaşamalarının yolu doğru yorgan tercih etmelerinden geçiyor. Kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen yorgan çeşitleri; yün yorgan, pamuklu yorgan, microfiber yorgan, bambu yorgan ve kaz tüyü yorgan olmak üzere sıralanıyor. Kaliteli ve şık ürünleri ile bilinen English Home, en iyi kaz tüyü yorgan modellerini kullanıcılarla buluşturuyor. English Home internet sitesi üzerinden rahatlıkla erişebileceğiniz kaz tüyü yorgan modelleri tek kişilik yorgan ve çift kişilik yorgan olmak üzere ayrılıyor.

Kullanıcı sayısına göre tek kişilik ya da çift kişilik tercih edebileceğiniz kaz tüyü yorganlar, gece boyunca rahat nefes almanızı sağlıyor. Her mevsime uygunluğu ile bilinen kaz tüyü yorgan modelleri, bireylerin vücut ısılarının dengelenmesine de yardımcı oluyor. Yumuşak ve konforlu yapıya sahip olması nedeniyle de kullanıcıların kolayca uykuya dalmasında etkili rol oynuyor.

Kaz tüyü yorgan tercih etmeden önce kaz tüyüne karşı alerjik reaksiyon gösterip gösterilmediğinin bilinmesi gerekiyor. Kaz tüyüne karşı herhangi bir alerjisi bulunmayan kullanıcılarda yorgan modelleri sağlıklı malzeme yapısı sayesinde hiçbir cilt sorununa neden olmuyor. Kullanıcıların genellikle sonbahar ve kış aylarında tercih ettikleri kaz tüyü yorganlar, üstün ısıtma performansı sunuyor.

English Home internet sitesi üzerinden tercih edebileceğiniz kaz tüyü yorgan modelleri beyaz rengiyle göz kamaştırıyor. Site içerisinden farklı modellerine ulaşabileceğiniz kaz tüyü yorganlar da üç farklı boyut alternatifi bulunuyor. Kaz tüyü yorgan modellerinin boyutları; 155x215 cm, 195x215 cm ve 235x215 cm olarak sıralanıyor. Ürün üretiminde dayanıklı malzeme kullanımına özen gösteren English Home, uzun süre kullanabileceğiniz ürünler sunuyor.


Neden Kaz Tüyü Yorgan Kullanılmalıdır?

Bireyin en temel ihtiyaçları arasında yer alan uyku, günün tüm yorgunluğunun atılmasını sağlıyor. Kişilerin uyku deneyimini iyileştirmek için doğru yatak odası ürünlerini tercih etmeleri gerekiyor. Örnek vermek gerekirse, kaliteli ve sağlıklı malzemeden yapılan yorgan modelleri uyku deneyiminizi iyileştirmenize yardımcı oluyor. Sağlıklı ve doğal olması nedeniyle sıklıkla tercih edilen kaz tüyü, sentetik malzemelerin neden olabileceği zararın da önüne geçiyor. Aynı zamanda kaz tüyü yorgan modellerinde, diğer dolgu malzemelerinde yaşanabilen koku sorunu da görülmüyor.

En iyi ısı ve nem dengesi ile kullanıcıların bir numaralı tercihi olan kaz tüyü yorgan modelleri, hafif formu ile de beğeni topluyor. Hafif yapıya sahip olan kaz tüyü yorganlar, kullanıcıların istedikleri alana ürünü taşımalarında etkili rol oynuyor. Bakteri ve tozu üzerinde tutmayan kaz tüyü yorgan modelleri, kullanıldığı alanda bulunan fazla nemi emiyor. Kaz tüyü yorgan özellikleri incelendiğinde nemi içerisine alan yapısı sayesinde yaz aylarında; vücut ısı dengesini sağlaması ile de soğuk havalarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Ayrıca kaz tüyü yorganlar, kullanıcıların vücudunu ortamda yaşanabilecek sıcaklık değişimlerine karşı da koruyor.

Sıcaklık değişimlerinden dolayı bireylerin karşılaşabilecekleri rahatsızlıkların da önüne geçilmiş oluyor. Dolgu malzemesi olarak kaz tüyü kullanılan kaz tüyü yorgan modelleri, ısı yalıtımı konusunda da diğer yorgan modellerinden bir adım öne çıkmayı başarıyor. Diğer bir ifade ile, bireylerin kış aylarında soğuk havalara karşı kaz tüyü yorgan tercih etmeleri durumunda dışarıdan gelebilecek soğuklara karşı kendilerini korumaları mümkün oluyor. Belirtilen özelliklere sahip olan kaz tüyü yorgan modelleri ile kullanıcılar rahat ve konforlu bir uyku deneyimi yaşıyor. Şık ve rahat kaz tüyü yorgan modelleri English Home internet sitesi üzerinde sizleri bekliyor.


Kaz Tüyü Yorgan Seçerken Nelere Dikkat Edilir ?

Kış ve sonbahar aylarının vazgeçilmezi olan yorgan modelleri, kullanıcılar tarafından sıklıkla inceleniyor. Bireylerin kaz tüyü yorgan seçimi sırasında dikkat etmesi gereken noktalar bulunuyor. Kişi kapasitesi, yorgan seçimi yapan kullanıcılar tarafından dikkat edilmesi gereken noktalar arasında yer alıyor. English Home güvencesiyle satın alabileceğiniz kaz tüyü yorgan modellerinde kullanıcıların seçebileceği üç farklı boyut seçeneği bulunuyor.

Çift kişilik kaz tüyü yorgan modellerinde kullanıcılara iki farklı boyut seçeneği sunuluyor. Kişilerin söz konusu boyutları inceleyerek kaz tüyü yorganı seçmeleri rahatlık açısından önem taşıyor. Kaz tüyü dolgusunun özellikleri de yorgan seçiminde göz önünde bulundurulması gerekiyor. Isı ve nem dengesi açısından yüksek performans sağlayan kaz tüyü yorganlar, özellikle soğuk günlerin vazgeçilmezi oluyor. Çünkü kaz tüyü yorgan modelleri ısı yalıtımındaki başarısıyla büyük beğeni topluyor.

Aynı zamanda yumuşak ve hafif formuyla hem uyku deneyimini iyileştiriyor hem de kolay kullanım vadediyor. Yorganın form olarak hafif olması istediğiniz her yere taşımanız açısından da kolaylık sağlıyor. Kaz tüyü yorgan seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalardan bir diğeri de, temizlik kuralları olarak öne çıkıyor. Yorganın cilde direkt temas eden ürünler arasında yer almasından dolayı düzenli olarak temizlenmesi gerekiyor. English Home kaz tüyü yorgan modelleri hem elde hem de makinede yıkanabilen yapısı sayesinde sıklıkla tercih ediliyor. English Home kaz tüyü yorgan modellerinin makine içerisinde yıkanmak istenmesi durumunda belirtilen temizlik kurallarına da uyulması gerekiyor. Kuru temizleme yaparak da temizleyebileceğiniz kaz tüyü yorganların yapısında herhangi bir bozulma yaşanmıyor.


Kaz Tüyü Yorgan Nasıl Temizlenir ?

Kaz tüyü yorgan temizliği, yorgan kullanıcıları tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor. English Home bünyesinden tercih edebileceğiniz kaz tüyü yorgan modellerinin gerek elde gerekse makinede yıkanarak temizlenmesi mümkün oluyor. Özellik itibariyle ütü yapılamayan English Home kaz tüyü yorganların yıkanmasının ardından sererek kurutulması da büyük önem taşıyor. Makinede kaz tüyü yorgan yıkamak isteyen kullanıcıların ise, 30 derecede hassas yıkama yapmaları gerekiyor.

Kullanıcıların kaz tüyü yorganları temizlemek için kuru temizlemeyi tercih etmeleri de mümkün oluyor. İster elde isterseniz de makinede yıkama yapabileceğiniz en iyi kaz tüyü yorgan modelleri English Home bünyesinde sizleri bekliyor.


Kaz Tüyü Yorgan Ölçüleri Nelerdir ?

Şık ve kaliteli ürünlerin ilk adresi olan English Home, kullanıcıları memnun eden ürünler sunuyor. En sevilen yatak odası ürünleri arasında ise kaz tüyü yorgan modelleri geliyor. Site içerisinden inceleyebileceğiniz kaz tüyü yorgan modellerinde beyaz renk seçeneği bulunuyor. Üç farklı boyut alternatifi ile kullanıcılarından tam not alan kaz tüyü yorganlar tek kişilik ve çift kişilik kaz tüyü yorgan olarak farklılık gösteriyor. Kişi kapasitesine göre tek kişilik olarak üretilen kaz tüyü yorganların 155x215 cm boyuta sahip olduğu görülüyor.

Çift kişilik kaz tüyü yorgan modelleri ise iki farklı boyutta kullanıcılara sunuluyor. 195x215 cm ve 235x215 cm çift kişilik kaz tüyü yorgan boyutları olarak karşımıza çıkıyor. Daha net ifade etmek gerekirse, çift kişilik kaz tüyü yorgan modellerini inceleyen kullanıcılarımız 195x215 cm ve/veya 235x215 cm ebatlarını tercih edebiliyor. Çift kişi için yeterli olacak iki farklı ebattan 235x215 cm rahat yapısıyla dikkat çekiyor.


Kaz Tüyü Yorgan Fiyatları Ne Kadar?

Kaliteyi ve şıklığı birlikte sunan English Home farklı renk, desen ve boyut seçenekleri ile geniş ürün yelpazesi sunuyor. Her zevke ve bütçeye hitap eden ürünleri kullanıcılarına sunan marka, yıllarca kullanabileceğiniz dayanıklı ürünleri ile dikkat çekiyor. Farklı dolgu malzemelerinden yapılan yorgan modelleri yatak odalarınıza farklı bir soluk getirmenize yardımcı oluyor. Bambu yorgan, pamuklu yorgan, yün yorgan, microfiber yorgan ve kaz tüyü yorgan modelleri site içerisinde sunulan yorgan çeşitleri arasında yer alıyor. Tek kişilik kaz tüyü yorgan fiyatları ve çift kişilik kaz tüyü yorgan fiyatları birbirinden farklılaşıyor.

En iyi fiyat garantisi ile kullanıcılarını memnun eden English Home, kaz tüyü yorgan modelleri rahat ürün tercih edenlere hitap ediyor. Beyaz renkte üretilen kaz tüyü yorganlar, tek ve çift kişilik olmak üzere birbirinden ayrılıyor. Kaz tüyü yorgan kullananlar tarafından yapılan yorumlar incelendiğinde fiyat performans ürünü olduğu anlaşılıyor. En uygun fiyatlı kaz tüyü yorgan modellerini incelemek, ürün görsellerine göz atmak ve hemen sipariş vermek için English Home internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 
 

FAVORİ ÜRÜN

Ürünü favori listenize eklediniz. Menüdeki kalbe tıklayarak tüm favori ürün listenizi görüntüleyebilirsiniz.