{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Mağazadan İade

Online Mağazanızdan Aldığım Ürünü Değiştirmek / İade Etmek İstiyorum. Ne Yapabilirim ?
Online mağazamızdan aldığınız ürünü fatura tarihini takip eden 1 ay içerisinde değiştirebilir veya iade edebilirsiniz. Fakat değiştirilecek/iade edilecek ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması gerekmektedir. Hijyen kapsamını giren ürünler külot ve maskelerdir. Hijyen ürünü kapsamına giren külot ve maske ürünlerinin hiçbir koşulda iade/değişim yapılamaz. Online mağazamızdan aldığınız ürünün değişim/iade işlemlerinde fatura ibrazı gereklidir. Size hediye edilen English Home ürünleri için sadece değişim işlemi yapılmakta olup, değişim kartı ibrazı gereklidir.
İlk Kullanımda Üründe Kalite Sorunu Yaşadım. Ne Yapmalıyım ?
Mağazamızdan aldığınız bir üründe kalite sorunu olduğunu düşünüyorsanız, ürünü, faturası (veya değişim kartı) ile beraber size en yakın English Home mağazasına fatura tarihini takip eden 2 yıl içerisinde getirebilirsiniz. Bu ürünle ilgili olarak mağazamızda bir ürün inceleme formu düzenlenerek, ürün incelemeye gönderilir. İnceleme sonucuna göre ürün değişimi veya ücret iadesi tarafınıza yapılır.
Bu Sorulardan Farklı Bir Sorum Var !
Bize Ulaşın formunu doldurarak sorularınızı iletebilirsiniz. Formu doldurmak için tıklayın